Česká gymnastická federace

Menu

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

Seznam Rozhodčích

Ev.č. Jméno Sport Kvalifikace Oddíl
316921 Adamovič František SGM III. třída Gymnastický klub Vítkovice, z.s.
476546 Axman Zdeněk SGM I. třída individuální členové
358348 Bago Gustav SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
556028 Bajer Lukáš SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
371833 Bareš Václav SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
950609 Bělovský Vojtěch SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
826586 Bezručko Jurij SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
682593 Bidovská Jaroslava SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
543319 Bomer Jiří SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
774151 Bráblík Richard SGM Mezinárodní Tělocvičná jednota Sokol Brno I
839310 Caska Jan SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
646784 Černý František SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
719439 Daněk Pavel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
742379 Dolejš Miroslav SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
861853 Drábek Libor SGM Mezinárodní Gymnastika Liberec z.s.
584249 Erhart Lukáš SGM II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
691608 Ferling Pavel SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
301759 Ferling Pavel SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
756451 Ferlingová Jana SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
414960 Fiedler Jan SGM III. třída TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek
302837 Fojtík Radek SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
764469 Hálová Naděžda SGM III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
461698 Hamadej Jakub SGM III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
217789 Hambálek Jan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
903515 Hasa Alon SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
460441 Hedbávný Petr SGM Mezinárodní Tělocvičná jednota Sokol Brno I
909607 Hejný Jakub SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
984769 Holková Markéta SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
692971 Honzek Martin SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
405974 Hynek Michal SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
700100 Chmelík Radek SGM III. třída TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
503738 Jakša Michal SGM III. třída TJ Doksy, z.s.
891649 Jan Luboš SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
368401 Jan Ondřej SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
398116 Janda Zbyněk SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
747982 Janeczko Ondřej SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
310958 Janová Jana SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
253129 Jonáš Jiří SGM III. třída TJ Doksy, z.s.
802327 Káčer Jan SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
811680 Kadlec Oldřich SGM III. třída individuální členové
246204 Kalina Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
268704 Kašíková Zdena SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
705040 Klabouch Matěj SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
624655 Knor Václav SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
835060 Kolda Ondřej SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Kampa
413137 Kopřiva Roman SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
307775 Koptík Benjamín SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
336275 Korec Jiří SGM III. třída Gymnastika Zlín, z.s.
295016 Křena Martin SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
840915 Kříž Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
425873 Kříž Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
419508 Kučera Jan SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
697978 Kučera Lumír SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
670000 Kunkela Miroslav SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
994570 Kusák Pavel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
430484 Labonek Jaromír SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
966582 Liška Luboš SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
244522 Mareš Tomáš SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
589074 Mihál Mario SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
124118 Mlčoušek Richard SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
716434 Mlýnek Pavel SGM Mezinárodní Tělocvičná jednota Sokol Zlín
213631 Moravanský Jan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
586369 Mráček Viktor SGM III. třída TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
760382 Műller Jakub SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
756338 Muryc Stanislav SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
624216 Němec Jaromír SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
788705 Nevrkla Milan SGM III. třída Gymnastický klub Šumperk, z.s.
836483 Nezdařil Jan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
832803 Novák Petr SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
635851 Novotný Milan SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
916624 Ondlevec Radovan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
214895 Otava Oldřich SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
135513 Palek Otakar SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
190929 Pavlíčková Simona SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
258872 Petráček Dušan SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
118619 Petráček Stanislav SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
826912 Petrov Matvei SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
188460 Pietschmann Dalibor SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
197212 Pietschmann Dominik SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
737487 Pištěková Alena SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
512551 Pokorný Jiří SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
506699 Poláková Renata SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
626022 Porkristlová Jana SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
134211 Přibyl Simon SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
289161 Pulda Štěpán SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
217508 Putík Miloslav SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
305932 Reinwartová Jana SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
356310 Reňák Radim SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
313249 Riessler Otto SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
760891 Ročková Vránová Jana SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
314252 Roll Eduard SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
649976 Roubíček Lukáš SGM III. třída individuální členové
645746 Řádek Jan SGM I. třída individuální členové
878505 Řezáč Vratislav SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
169145 Salátová Gabriela SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Domažlice
125727 Sedlák Josef SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
904469 Siegl Zdeněk SGM III. třída TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.
608145 Sliž Radomír SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
274379 Sliž Radomír SGM III. třída Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
260113 Smejkal Radek SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
579654 Smetana Sebastián SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
765593 Smetana Zbyněk SGM III. třída TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.
587271 Smrž Petr SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
487333 Solovjev Svjatoslav SGM II. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
592717 Stavělík Petr SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
367646 Stráský Gustav SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
961708 Svěrák Aleš SGM III. třída Klub sportovní gymnastiky Rosice
658391 Svobodová Michaela SGM II. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
907288 Svobodová Stanislava SGM III. třída Sportovní klub Hradčany, z.s.
271572 Syrový Petr SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
392638 Szabó Daniel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
339442 Szabó Martin SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
377008 Šafran Jindřich SGM III. třída Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
693513 Šamša Jakub SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Zlín
557050 Šik Daniel SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kladno
998421 Šteffl Boreš SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
250952 Štěpán Vladimír SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1
371505 Šverdík Miloslav SGM III. třída Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.
783904 Talaš Jan SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Vsetín
736704 Tichý Radomír SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
741543 Tomaschko Lukáš SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
132864 Tomaschko Pavel SGM II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
747569 Uhlíř Martin SGM Mezinárodní Sportovní klub Hradčany, z.s.
123254 Ullmann Radim SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
606478 Urbánek Jiří SGM Mezinárodní Sportovní klub Hradčany, z.s.
313288 Urzedovská Mária SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
865604 Vaněčková Michaela SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
934347 Vaněk Petr SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
408561 Včelák Jaroslav SGM II. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
531334 Vejmola Ladislav SGM II. třída Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
414166 Vlk Martin SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Brno I
382884 Vogl Štěpán SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Kolín
424438 Vopelka Michal SGM I. třída Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice
154137 Vrkočová Jana SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
546619 Zaplatílek David SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
170997 Zaplatílek Dominik SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.
406613 Zmeškal Miroslav SGM III. třída Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
921723 Zoubek Pavel SGM III. třída Gymnastika Liberec z.s.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři