Česká gymnastická federace

Menu

Akce

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS - Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

Reklama

Seznam Rozhodčích

Ev.č. Jméno Sport Kvalifikace Oddíl
358348 Bago Gustav SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
682593 Bidovská Jaroslava SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
584249 Erhart Lukáš SGM II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
764469 Hálová Naděžda SGM III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
461698 Hamadej Jakub SGM III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
984769 Holková Markéta SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
268704 Kašíková Zdena SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
705040 Klabouch Matěj SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
737487 Pištěková Alena SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
626022 Porkristlová Jana SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
760891 Ročková Vránová Jana SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
367646 Stráský Gustav SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
658391 Svobodová Michaela SGM II. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
741543 Tomaschko Lukáš SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
132864 Tomaschko Pavel SGM II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
313288 Urzedovská Mária SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
865604 Vaněčková Michaela SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
934347 Vaněk Petr SGM III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
408561 Včelák Jaroslav SGM II. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
154137 Vrkočová Jana SGM III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři