Česká gymnastická federace

Menu

Akce

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS - Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

Reklama

Seznam Rozhodčích

Ev.č. Jméno Sport Kvalifikace Oddíl
247939 Bártová Kateřina SGZ II. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
297000 Blafková Kristýna SGZ III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
234368 Drdová Michaela SGZ II. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
525578 Dvořáková Jiřina SGZ III. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
318112 Dytrichová Renata SGZ III. třída TJ Nová Včelnice, z.s.
954488 Fišerová Petra SGZ III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
514233 Hálová Michaela SGZ III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
764469 Hálová Naděžda SGZ III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
372638 Haneflová Kristýna SGZ I. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
465911 Choulíková Klára SGZ III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
884334 Jírová Dita SGZ I. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
853939 Jírová Gabriela SGZ II. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
594888 Kešnarová Barbora SGZ III. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
977151 Kocandová Ladislava SGZ III. třída TJ Jiskra Třeboň, z.s.
869696 Košnarová Hana SGZ III. třída TJ Šumavan Vimperk z.s.
296498 Kotlíková Marie SGZ II. třída TJ Šumavan Vimperk z.s.
588521 Kubešová Martina SGZ II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
797837 Kubešová Michaela SGZ II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
640266 Látová Hana SGZ III. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
110070 Líkařová Monika SGZ III. třída TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
690287 Novotná Iva SGZ II. třída TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
985554 Parmová Martina SGZ III. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
839733 Pavlíková Kešnarová Alena SGZ II. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
875000 Pfaurová Eliška SGZ III. třída TJ Nová Včelnice, z.s.
354827 Plavcová Žaneta SGZ I. třída TJ Nová Včelnice, z.s.
944031 Polívková Irena SGZ II. třída Merkur České Budějovice, z.s.
626022 Porkristlová Jana SGZ III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
913655 Rajková Eva SGZ III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
415514 Smoleňová Kateřina SGZ III. třída TJ Spartak Trhové Sviny z.s.
978700 Tůmová Monika SGZ III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
427111 Uhříčková Pavla SGZ III. třída TJ Šumavan Vimperk z.s.
380049 Vandělíková Petra SGZ III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
106642 Vašurová Barbora SGZ III. třída TJ Šumavan Vimperk z.s.
426508 Voborská Kristýna SGZ III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
997768 Vobořilová Dita SGZ III. třída Merkur České Budějovice, z.s.
344962 Vonešová Pavla SGZ III. třída Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s
487462 Vybíralová Michaela SGZ III. třída TJ Slovan J.Hradec, z.s.
493846 Záhorová Lenka SGZ III. třída TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři