Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Dráček

 1.10.2017
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz

Kategorie 2B roč. 2008-2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla Celkem
1. Vávrová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 9.500 0.000 12.500 3.000 8.900 0.000 11.900 24.400
2. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.930 0.000 11.930 3.000 9.050 0.000 12.050 23.980
3. Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 9.150 0.000 12.150 23.950
4. Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.000 8.770 0.000 11.770 3.000 8.850 0.000 11.850 23.620
5. Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.570 0.000 11.570 3.000 8.800 0.000 11.800 23.370
6. Bedford Karolina 2009 SK Hradčany ROGOZOVA 3.000 8.670 0.000 11.670 3.000 8.650 0.000 11.650 23.320
7. Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 8.600 0.000 11.600 23.230
8. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 7.970 0.000 10.970 3.000 9.200 0.000 12.200 23.170
9. Miláčková Aneta 2009 Sokol Vyšehrad Dvořáková A. 3.000 8.430 0.000 11.430 3.000 8.650 0.000 11.650 23.080
9. Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 3.000 8.030 0.000 11.030 3.000 9.050 0.000 12.050 23.080
11. Rakušan Sophia Elis 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 9.400 0.000 11.400 3.000 8.600 0.000 11.600 23.000
12. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.830 0.000 10.830 3.000 9.150 0.000 12.150 22.980
12. Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 3.000 8.530 0.000 11.530 3.000 8.450 0.000 11.450 22.980
14. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.000 8.970 0.000 10.970 3.000 9.000 0.000 12.000 22.970
15. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Opočenská, Stefankova 2.000 8.800 0.000 10.800 3.000 9.150 0.000 12.150 22.950
16. Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 3.000 8.470 0.000 11.470 3.000 8.300 0.000 11.300 22.770
17. Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 2.000 8.870 0.000 10.870 3.000 8.800 0.000 11.800 22.670
18. Šarochová Karolín 2008 Sokol Vyšehrad Dvořáková A. 3.000 7.500 0.000 10.500 3.000 9.100 0.000 12.100 22.600
19. Rostam pour Asl Yasm 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.630 0.000 10.630 3.000 8.350 0.000 11.350 21.980
19. Vítámvásová Luci 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 2.000 8.430 0.000 10.430 3.000 8.550 0.000 11.550 21.980
21. Lésková Ema 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.000 8.470 0.000 10.470 3.000 8.500 0.000 11.500 21.970
22. Kučerová Alice 2008 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.570 0.000 11.570 3.000 7.350 0.000 10.350 21.920
23. Šroubková Miriam 2008 TJ Avia Čakovice kolektiv 2.000 8.570 0.000 10.570 3.000 8.300 0.000 11.300 21.870
24. Němcová Lucie 2008 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 7.250 0.000 10.250 21.850
25. Bartásková Michael 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 6.870 0.000 9.870 3.000 8.900 0.000 11.900 21.770
26. Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 2.000 8.570 0.000 10.570 3.000 8.100 0.000 11.100 21.670
27. Komarková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.230 0.000 10.230 3.000 8.350 0.000 11.350 21.580
28. Bachová Natálie 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.230 0.000 11.230 3.000 7.300 0.000 10.300 21.530
29. Jelínková Anna 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.770 0.000 11.770 3.000 6.750 0.000 9.750 21.520
30. Frydrichová Anna 2009 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 7.870 0.000 10.870 3.000 7.600 0.000 10.600 21.470
31. Kuchařová Karolín 2009 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.000 8.730 0.000 10.730 2.000 8.700 0.000 10.700 21.430
32. Štrosová Andrea 2009 Sokol Vyšehrad Dvořáková A. 2.000 8.070 0.000 10.070 3.000 8.350 0.000 11.350 21.420
33. Potancová Vendula 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 2.000 8.600 0.000 10.600 3.000 7.600 0.000 10.600 21.200
34. Šlajchrtová Viktor 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.000 8.000 0.000 10.000 3.000 8.000 0.000 11.000 21.000
35. Lhotková Klára 2008 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 7.670 0.000 10.670 3.000 7.050 0.000 10.050 20.720
35. Šulcová Karolína 2009 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová 3.000 6.370 0.000 9.370 3.000 8.350 0.000 11.350 20.720
37. Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.830 0.000 10.830 2.000 7.800 0.000 9.800 20.630
38. Bartošová Barbora 2009 Sokol Vyšehrad Dvořáková A. 2.000 8.430 0.000 10.430 2.000 7.950 0.000 9.950 20.380
39. Bláhová Nikola 2008 Sokol Vyšehrad Dvořáková A. 2.000 7.870 0.000 9.870 2.000 8.200 0.000 10.200 20.070
40. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.400 0.000 10.400 10.400

zpět na detail závodu