Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Baby Gym Cup

 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice

I. mini

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 2.500 8.950 0.000 11.450 2.500 9.150 0.000 11.650 23.100
2. Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.800 0.000 11.300 22.300
3. Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 8.800 0.000 11.300 22.000
4. Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.500 8.650 0.000 11.150 2.500 8.250 0.000 10.750 21.900
5. Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová, Vidmuchová 2.500 8.050 0.000 10.550 2.500 8.700 0.000 11.200 21.750
6. Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 8.450 0.000 10.950 2.500 8.250 0.000 10.750 21.700
7. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.500 7.850 0.000 10.350 2.500 8.750 0.000 11.250 21.600
8. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.500 8.900 0.000 11.400 21.500
9. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.500 7.800 0.000 10.300 2.500 8.600 0.000 11.100 21.400
10. Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.500 7.350 0.000 9.850 2.500 8.850 0.000 11.350 21.200
11. Procházková Kristýna 2011 TJ Prostějov Lukášová, Vidmuchová 2.500 7.500 0.000 10.000 2.500 8.450 0.000 10.950 20.950
12. Hlůšková Natálie 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.500 7.950 0.000 10.450 2.500 7.950 0.000 10.450 20.900
13. Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.500 7.600 0.000 10.100 2.500 8.250 0.000 10.750 20.850
14. Kabeláčová Daniela 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 8.150 0.000 10.650 20.800
15. Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 7.200 0.000 9.700 2.500 8.400 0.000 10.900 20.600
16. Děcká Veronika 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 8.450 0.000 10.950 20.500
17. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 8.300 0.000 10.800 20.350
18. Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 7.850 0.000 10.350 2.500 7.350 0.000 9.850 20.200
19. Tomšejová Karolína 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová 2.500 8.050 0.000 10.550 2.500 7.100 0.000 9.600 20.150
20. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 8.000 0.000 10.500 20.050
21. Pařilová Marie 2011 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 7.500 0.000 9.500 2.500 7.950 0.000 10.450 19.950
22. Stojaníková Emma 2011 TJ Chropyně Zavadilová 2.500 7.600 0.000 10.100 2.500 7.250 0.000 9.750 19.850
23. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.000 6.900 0.000 8.900 2.500 8.150 0.000 10.650 19.550
24. Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.500 7.450 0.000 9.950 2.500 7.050 0.000 9.550 19.500
25. Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková 2.000 7.200 0.000 9.200 2.000 8.250 0.000 10.250 19.450
26. Koryčanská Viktorie 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 7.300 0.000 9.800 19.400
27. Říhová Nikola 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 7.400 0.000 9.900 19.350
28. Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 7.200 0.000 9.700 19.250
28. Kuchaříková Kateřina 2012 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 7.500 0.000 10.000 19.250
30. Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 7.650 0.000 9.650 19.050
30. Chytková Gabriela 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 7.400 0.000 9.400 19.050
32. Kuzan Denisa 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.600 0.000 9.600 2.500 6.900 0.000 9.400 19.000
33. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 7.150 0.000 9.150 18.800
34. Sítková Dorotka 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.100 0.000 9.100 2.500 7.150 0.000 9.650 18.750
35. Pavlasová Nela 2011 SK UP Olomouc Kovaříková 2.000 6.450 0.000 8.450 2.500 7.600 0.000 10.100 18.550
36. Šušková Ema 2011 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 6.750 0.000 8.750 2.500 7.250 0.000 9.750 18.500
36. Župková Anastázie 2012 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 7.300 0.000 9.300 2.500 6.700 0.000 9.200 18.500
38. Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková 2.000 6.950 0.000 8.950 2.500 6.900 0.000 9.400 18.350
39. Ševčíková Simona 2011 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 6.700 0.000 8.700 2.500 7.050 0.000 9.550 18.250
39. Stojaníková Sára 2012 TJ Chropyně Zavadilová 2.500 6.750 0.000 9.250 2.500 6.500 0.000 9.000 18.250
39. Kocourková Ina 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková 2.000 7.550 0.000 9.550 2.500 6.200 0.000 8.700 18.250
42. Stryjová Jana 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.000 6.400 0.000 8.400 2.500 6.900 0.000 9.400 17.800
43. Cichá Karolína 2011 GK Vítkovice Mamčařová 2.000 6.550 0.000 8.550 2.500 6.650 0.000 9.150 17.700
44. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 6.650 0.000 8.650 2.000 6.050 0.000 8.050 16.700
45. Navrátilová Agáta 2011 TJ Chropyně Zavadilová 2.000 5.950 0.000 7.950 2.000 6.700 0.000 8.700 16.650
46. Štěpánová Tereza 2011 GK Vítkovice Mamčařová 2.000 6.300 0.000 8.300 2.000 6.250 0.000 8.250 16.550
47. Mikendová Kristýna 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.000 5.000 0.000 7.000 2.500 6.800 0.000 9.300 16.300
48. Kovaříková Tereza 2012 SK UP Olomouc Kovaříková 1.500 5.300 0.000 6.800 2.500 6.900 0.000 9.400 16.200
49. Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 6.550 0.000 8.550 1.500 6.000 0.000 7.500 16.050
50. Jakobová Amálie 2011 GK Vítkovice Mamčařová 2.000 5.600 0.000 7.600 1.500 6.300 0.000 7.800 15.400
51. Kolářová Zoe 2012 GK Vítkovice Mamčařová 2.000 4.150 0.000 6.150 2.000 6.400 0.000 8.400 14.550

zpět na detail závodu