Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
Stáhnout výsledky

B roč. 2009 - pro neregistrované

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Závodná Tamara 2009 Sokol Jaroměř 5.000 8.400 0.000 13.400 5.000 8.950 0.000 13.950 27.350
2. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 7.800 0.000 12.800 5.000 9.000 0.000 14.000 26.800
3. Netalová Izabela 2009 Sokol Jaroměř 5.000 7.500 0.000 12.500 5.000 8.950 0.000 13.950 26.450
4. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.250 0.000 13.250 26.400
5. Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty 5.000 8.250 0.000 13.250 5.000 8.050 0.000 13.050 26.300
6. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 5.000 8.300 0.000 13.300 5.000 7.950 0.000 12.950 26.250
7. Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.050 0.000 13.050 26.150
8. Kuchařová Karolína 2009 TJ Tourist Říčany Cirkvová 5.000 8.050 0.000 13.050 5.000 8.050 0.000 13.050 26.100
8. Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá 5.000 8.100 0.000 13.100 5.000 8.000 0.000 13.000 26.100
10. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Kolektiv treneru 4.000 8.150 0.000 12.150 5.000 8.450 0.000 13.450 25.600
11. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová 5.000 7.450 0.000 12.450 4.000 9.000 0.000 13.000 25.450
12. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 5.000 7.200 0.000 12.200 5.000 8.050 0.000 13.050 25.250
13. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 5.000 7.400 0.000 12.400 4.000 8.700 0.000 12.700 25.100
14. Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová 4.000 7.400 0.000 11.400 5.000 8.550 0.000 13.550 24.950
15. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová 4.000 7.050 0.000 11.050 5.000 8.200 0.000 13.200 24.250
16. Giňová Vanesa 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 5.000 7.200 0.000 12.200 5.000 7.000 0.000 12.000 24.200
16. Svobodová Kristýna 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 5.000 6.750 0.000 11.750 5.000 7.450 0.000 12.450 24.200
18. Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 4.000 7.750 0.000 11.750 5.000 7.150 0.000 12.150 23.900
19. Tomaštíková Andrea 2009 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. 4.000 6.750 0.000 10.750 5.000 7.750 0.000 12.750 23.500
20. Mrázová Ema 2009 TJ Pedagog Modřany 4.000 5.750 0.000 9.750 5.000 8.000 0.000 13.000 22.750
21. Jeništová Kristýna 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 7.600 0.000 11.600 22.600
22. Štefanová Julie 2009 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 7.500 0.000 11.500 22.500
23. Šťastná Sára 2009 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s. 4.000 6.700 0.000 10.700 4.000 7.550 0.000 11.550 22.250
24. Milcová Anna 2009 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s Pavlína Rosecká 3.000 5.700 0.000 8.700 2.000 7.550 0.000 9.550 18.250

zpět na detail závodu