Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 14.4.2018
 pořadatel: Praha

Žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Makovičková Patricie 2007 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 4.700 8.000 0.000 12.700 4.300 7.800 0.000 12.100 24.800
2. Chaloupková Denisa 2006 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 3.900 7.900 0.000 11.800 3.400 7.700 0.000 11.100 22.900
3. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 3.300 8.450 0.000 11.750 2.400 8.650 0.000 11.050 22.800
4. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 3.600 7.200 0.000 10.800 2.900 8.600 0.000 11.500 22.300
5. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 3.900 7.450 0.000 11.350 2.400 8.400 0.000 10.800 22.150
6. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.900 8.100 0.000 11.000 2.500 8.400 0.000 10.900 21.900
7. Racíková Michaela 2008 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 2.800 8.350 0.000 11.150 3.000 7.550 0.000 10.550 21.700
8. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 4.100 5.750 0.000 9.850 3.300 8.400 0.000 11.700 21.550
9. Sirůčková Anna 2006 Lokomotiva Pardubice Kupková,Kolman 3.400 6.750 0.000 10.150 3.000 8.350 0.000 11.350 21.500
10. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 3.500 7.950 0.000 11.450 2.300 6.700 0.000 9.000 20.450
11. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.900 7.000 0.000 9.900 2.100 8.300 0.000 10.400 20.300
12. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.700 7.050 0.000 9.750 2.300 7.750 0.000 10.050 19.800
13. Hocelíková Uršula 2006 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 3.100 6.600 0.000 9.700 2.600 6.850 0.000 9.450 19.150
14. Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 3.000 6.750 0.000 9.750 2.200 6.950 0.000 9.150 18.900
15. Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.000 5.400 0.000 8.400 2.300 8.050 0.000 10.350 18.750
16. Krupová Klaudie 2006 Klub sport.gymnastiky Litvínov Skupina treneru 2.100 6.300 0.000 8.400 3.200 7.300 0.300 10.200 18.600
17. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.800 6.350 0.000 9.150 1.600 7.850 0.500 8.950 18.100
18. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.300 7.850 0.000 10.150 2.200 5.700 0.000 7.900 18.050
19. Brožová Nelly 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.100 6.800 0.000 8.900 1.600 7.000 0.000 8.600 17.500
20. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.200 7.050 0.000 9.250 2.000 6.000 0.000 8.000 17.250
21. van Berkum Linda 2006 TC-72 Leverkusen Dieter Schulz 2.300 7.100 0.000 9.400 1.800 6.000 0.000 7.800 17.200
22. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.600 6.300 0.000 8.900 2.000 6.150 0.000 8.150 17.050
23. Scailquin Faustine 2007 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.700 4.850 0.000 7.550 1.600 6.650 0.000 8.250 15.800
24. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 1.500 6.200 0.000 7.700 2.000 5.600 0.000 7.600 15.300
25. Crugenaire Emilie 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.700 5.700 4.000 2.400 1.400 5.800 0.500 6.700 9.100
26. Lammers Sarah 2008 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.200 5.750 4.000 2.950 1.600 3.950 0.500 5.050 8.000
27. Lange Olivia 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.100 5.700 4.000 2.800 1.400 3.550 0.000 4.950 7.750

zpět na detail závodu