Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A)

 19.5.2018
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

VS3A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 0.000 0.000 0.000 18.950 9.300 8.400 0.000 17.700 10.000 8.800 0.000 18.800 9.600 8.870 0.000 18.467 73.917
2. Prokop Claudia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 0.000 0.000 0.000 18.667 9.500 7.750 0.000 17.250 10.000 8.250 0.000 18.250 9.600 8.270 0.000 17.867 72.034
3. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 0.000 0.000 0.000 19.033 8.000 7.650 0.000 15.650 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.470 0.000 18.467 71.950
4. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 18.383 9.300 7.800 0.000 17.100 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.030 0.000 18.033 71.166
5. Suchánková Petra 2008 SK Hradčany Miškovic 0.000 0.000 0.000 18.033 8.100 8.950 0.000 17.050 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.500 0.000 17.500 70.383
6. Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 18.833 8.100 8.250 0.000 16.350 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.970 0.000 17.967 70.300
7. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 0.000 0.000 0.000 18.850 6.500 8.700 0.000 15.200 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.200 0.000 18.200 70.050
8. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 0.000 0.000 0.000 18.583 6.700 9.000 0.000 15.700 10.000 6.750 0.000 16.750 9.600 8.100 0.000 17.700 68.733
9. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 17.750 8.200 8.300 0.000 16.500 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 7.000 0.000 17.000 68.100
10. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 18.383 6.500 8.700 0.000 15.200 10.000 7.000 0.000 17.000 9.600 7.730 0.000 17.333 67.916
11. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko 0.000 0.000 0.000 18.167 9.500 6.500 0.000 16.000 10.000 7.700 0.000 17.700 8.500 7.500 0.000 16.000 67.867
12. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 18.233 6.600 8.450 0.000 15.050 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 7.300 0.000 17.300 67.233
13. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 0.000 0.000 0.000 18.000 4.800 8.350 0.000 13.150 9.200 8.200 0.000 17.400 10.000 8.230 0.000 18.233 66.783
14. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská 0.000 0.000 0.000 18.117 6.700 7.500 0.000 14.200 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.800 0.000 16.800 65.817
15. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 17.150 6.700 8.800 0.000 15.500 9.000 6.900 0.000 15.900 9.600 7.130 0.000 16.733 65.283
16. Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 0.000 0.000 0.000 18.133 5.400 8.200 0.000 13.600 10.000 6.450 0.000 16.450 9.600 6.770 0.000 16.367 64.550
17. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 17.400 3.900 7.650 0.000 11.550 10.000 7.700 0.000 17.700 9.600 8.170 0.000 17.767 64.417
18. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 0.000 0.000 0.000 18.133 3.900 8.000 0.000 11.900 10.000 7.450 0.000 17.450 9.600 7.230 0.000 16.833 64.316
19. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 18.250 5.200 6.950 0.000 12.150 10.000 7.050 0.000 17.050 9.000 7.000 0.000 16.000 63.450
20. Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. skupina trenerů 0.000 0.000 0.000 18.650 3.900 7.300 0.000 11.200 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 7.030 0.000 17.033 62.933
21. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 0.000 0.000 0.000 17.833 6.600 7.250 0.000 13.850 10.000 5.250 0.000 15.250 8.500 7.000 0.000 15.500 62.433
22. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 0.000 0.000 0.000 18.217 6.600 6.950 0.000 13.550 7.700 5.900 0.000 13.600 9.600 7.300 0.000 16.900 62.267
23. Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 0.000 0.000 0.000 18.583 6.800 6.950 0.000 13.750 8.300 5.800 0.000 14.100 8.500 7.130 0.000 15.633 62.066
24. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 17.617 3.800 8.200 0.000 12.000 9.000 7.100 0.000 16.100 8.600 7.470 0.000 16.067 61.784
25. Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 0.000 0.000 0.000 18.167 4.800 6.600 0.000 11.400 10.000 4.800 0.000 14.800 10.000 7.330 0.000 17.333 61.700
26. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 17.583 0.500 9.500 0.000 10.000 10.000 6.250 0.000 16.250 9.600 7.400 0.000 17.000 60.833
27. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 0.000 0.000 0.000 17.633 6.800 6.500 1.000 12.300 8.700 7.050 0.000 15.750 7.800 6.530 0.000 14.333 60.016
28. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 17.650 3.900 7.750 0.000 11.650 8.700 4.700 0.000 13.400 10.000 7.100 0.000 17.100 59.800
29. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 0.000 0.000 0.000 17.383 5.300 7.700 0.000 13.000 7.700 6.200 0.000 13.900 8.900 5.730 0.000 14.633 58.916
30. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 16.667 2.000 7.500 0.000 9.500 8.700 4.750 0.000 13.450 10.000 6.100 0.000 16.100 55.717
31. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 0.000 0.000 0.000 17.133 5.200 6.800 0.000 12.000 8.700 2.050 0.000 10.750 8.500 5.330 0.000 13.833 53.716
32. Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 0.000 0.000 0.000 17.317 3.900 7.400 0.000 11.300 7.700 4.450 0.000 12.150 8.500 2.670 0.000 11.167 51.934

zpět na detail závodu