Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál V. Medové

 11.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Kategorie III

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 9.700 0.000 11.700 2.800 8.750 0.000 11.550 3.600 8.800 0.000 12.400 3.300 8.700 0.000 12.000 47.650
2. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.500 0.000 11.500 2.700 9.200 0.000 11.900 3.500 8.900 0.000 12.400 3.100 8.650 0.000 11.750 47.550
3. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová,Hana Dvořáková 2.000 9.800 0.000 11.800 2.900 8.600 0.000 11.500 4.100 7.900 0.000 12.000 3.200 8.700 0.000 11.900 47.200
4. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.500 0.000 11.500 2.700 8.500 0.000 11.200 3.300 8.950 0.000 12.250 3.000 8.900 0.000 11.900 46.850
5. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.800 8.650 0.000 11.450 3.900 7.750 0.000 11.650 3.300 8.700 0.000 12.000 46.450
6. Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 9.600 0.000 11.600 2.800 8.650 0.000 11.450 3.100 7.850 0.000 10.950 2.800 8.950 0.000 11.750 45.750
7. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová 2.000 9.250 0.000 11.250 3.000 8.000 0.000 11.000 3.400 7.650 0.000 11.050 3.100 8.650 0.000 11.750 45.050
8. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.500 7.200 0.000 9.700 3.300 8.850 0.000 12.150 3.200 8.550 0.000 11.750 44.950
9. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.700 8.500 0.000 11.200 3.300 7.150 0.000 10.450 3.300 8.600 0.000 11.900 44.900
10. Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný 2.000 8.800 0.000 10.800 2.500 7.950 0.000 10.450 2.800 8.100 0.000 10.900 2.800 8.950 0.000 11.750 43.900
11. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 8.850 0.000 11.350 3.400 7.150 0.000 10.550 3.100 8.150 0.000 11.250 43.800
12. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Luptáková 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 7.550 0.000 10.050 3.100 7.750 0.000 10.850 3.000 8.800 0.000 11.800 43.650
13. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 7.750 0.000 10.250 3.200 8.300 0.000 11.500 3.000 7.700 0.000 10.700 43.450
14. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 7.850 0.000 9.850 3.000 8.500 0.000 11.500 2.800 8.500 0.000 11.300 43.250
15. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 8.000 0.000 10.500 3.100 8.250 0.000 11.350 3.000 7.650 0.000 10.650 43.050
16. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.300 0.000 10.300 3.200 8.200 0.000 11.400 2.700 7.750 0.000 10.450 42.750
17. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.200 0.000 10.200 3.000 7.700 0.000 10.700 3.100 8.000 0.000 11.100 42.700
18. Bořánková Anna 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 7.900 0.000 10.400 2.600 7.150 0.000 9.750 3.100 7.550 0.000 10.650 41.850
19. Malotová Olívie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.700 0.000 10.700 1.600 7.750 0.000 9.350 3.000 8.100 0.000 11.100 3.000 7.350 0.000 10.350 41.500
20. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.500 8.700 0.000 11.200 3.000 8.600 4.000 7.600 3.000 8.150 0.000 11.150 41.200
21. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.000 8.000 0.000 10.000 3.000 6.700 0.000 9.700 2.800 7.850 0.000 10.650 41.100
22. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 7.850 0.000 10.350 2.800 7.300 0.000 10.100 2.800 8.550 0.000 11.350 41.050
22. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.200 7.350 0.000 9.550 3.300 6.300 0.000 9.600 3.100 7.650 0.000 10.750 41.050
24. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.000 8.400 0.000 10.400 1.600 7.050 0.000 8.650 2.900 7.000 0.000 9.900 2.800 8.550 0.000 11.350 40.300
25. Pěchová Lucie 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 7.400 0.000 9.400 1.600 7.250 0.000 8.850 2.500 8.050 0.000 10.550 2.900 7.250 0.000 10.150 38.950
26. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.800 6.500 0.000 9.300 2.700 4.900 0.000 7.600 3.200 8.000 0.000 11.200 38.800
27. Talpová Aneta 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.600 0.000 10.600 1.600 6.850 0.000 8.450 2.300 6.950 0.000 9.250 3.000 7.250 0.000 10.250 38.550
28. Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.000 7.050 0.000 9.050 2.100 8.050 0.000 10.150 2.900 6.500 0.000 9.400 2.400 8.000 0.500 9.900 38.500
29. Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.000 8.300 0.000 10.300 1.600 7.150 0.000 8.750 3.100 7.400 0.000 10.500 2.400 6.300 0.000 8.700 38.250
30. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.050 0.000 9.050 2.000 7.750 0.000 9.750 2.900 6.450 0.000 9.350 2.800 7.350 0.500 9.650 37.800
31. Schirová Tereza 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 5.600 0.000 7.600 3.100 6.400 0.000 9.500 2.800 7.250 0.000 10.050 36.950
32. Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.000 7.900 0.000 9.900 1.600 7.150 0.000 8.750 2.900 6.300 0.000 9.200 1.400 7.100 4.000 4.500 32.350
33. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.000 0.000 11.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.400

zpět na detail závodu