Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor ČOS - finále

 12.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.700 9.000 0.000 11.700 3.500 8.500 0.000 12.000 3.100 8.200 0.000 11.300 46.350
2. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 9.300 0.000 11.300 2.600 8.750 0.000 11.350 3.200 8.700 0.000 11.900 3.000 8.400 0.000 11.400 45.950
3. Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková Hana 2.000 9.550 0.000 11.550 2.800 8.450 0.000 11.250 3.100 8.250 0.000 11.350 3.000 8.450 0.000 11.450 45.600
4. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.350 0.000 11.350 2.800 7.950 0.000 10.750 3.200 8.300 0.000 11.500 3.000 8.650 0.000 11.650 45.250
5. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.700 8.800 0.000 11.500 3.300 7.550 0.000 10.850 3.000 8.600 0.000 11.600 45.200
6. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.600 8.350 0.000 10.950 3.300 8.150 0.000 11.450 3.200 8.750 0.000 11.950 45.150
7. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 8.900 0.000 10.900 2.700 8.050 0.000 10.750 3.300 7.800 0.000 11.100 3.300 8.350 0.000 11.650 44.400
8. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.450 0.000 11.450 2.900 6.900 0.000 9.800 3.600 7.100 0.000 10.700 3.200 9.200 0.000 12.400 44.350
9. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 9.400 0.000 11.400 2.600 8.000 0.000 10.600 3.100 7.450 0.000 10.550 3.000 8.400 0.000 11.400 43.950
10. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.550 0.000 11.550 2.000 7.950 0.000 9.950 3.300 7.000 0.000 10.300 3.100 8.650 0.000 11.750 43.550
11. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 8.800 0.000 10.800 2.600 7.800 0.000 10.400 3.300 7.550 0.000 10.850 3.000 7.900 0.000 10.900 42.950
12. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.350 0.000 10.350 3.000 7.400 0.000 10.400 3.100 8.300 0.000 11.400 42.850
13. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.600 7.050 0.000 9.650 2.900 8.100 0.000 11.000 2.900 8.450 0.000 11.350 42.650
14. Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.500 7.700 0.000 10.200 3.200 6.900 0.000 10.100 3.100 8.550 0.000 11.650 42.600
15. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.600 7.750 0.000 10.350 3.000 6.500 0.000 9.500 3.000 8.700 0.000 11.700 42.550
16. Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Hajdin 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 7.300 0.000 9.300 3.400 7.350 0.000 10.750 3.000 8.250 0.000 11.250 42.450
17. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.600 6.150 0.000 8.750 3.000 7.950 0.000 10.950 3.300 8.450 0.000 11.750 42.250
18. Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 7.900 0.000 9.900 2.800 7.300 0.000 10.100 2.800 8.750 0.000 11.550 42.100
19. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 9.050 0.000 11.050 2.000 6.800 0.000 8.800 3.200 7.600 0.000 10.800 3.100 8.050 0.000 11.150 41.800
20. Cikrlová Romana 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 7.650 0.000 10.150 2.400 7.400 0.000 9.800 3.000 8.400 0.000 11.400 41.700
21. Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 8.150 0.000 10.150 3.000 7.850 0.000 10.850 2.800 7.600 0.000 10.400 41.600
22. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 7.900 0.000 9.900 2.000 7.750 0.000 9.750 3.000 7.850 0.000 10.850 3.100 7.950 0.000 11.050 41.550
23. Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 6.800 0.000 9.300 3.100 6.850 0.000 9.950 2.800 8.750 0.000 11.550 41.500
24. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.000 8.550 0.000 10.550 2.600 6.100 0.000 8.700 3.100 7.850 0.000 10.950 2.800 8.300 0.000 11.100 41.300
25. Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 8.600 0.000 10.600 2.500 6.800 0.000 9.300 2.900 7.650 0.000 10.550 2.800 7.850 0.000 10.650 41.100
26. Hajdinová Natalie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Hajdin 2.000 8.950 0.000 10.950 2.000 7.300 0.000 9.300 3.000 7.150 0.000 10.150 2.700 7.800 0.000 10.500 40.900
27. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.100 7.250 0.000 9.350 3.300 5.650 0.000 8.950 3.200 8.000 0.000 11.200 40.700
28. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 2.000 8.250 0.000 10.250 1.600 6.900 0.000 8.500 2.600 8.000 0.000 10.600 2.800 8.400 0.000 11.200 40.550
29. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.450 0.000 10.450 2.600 6.450 0.000 9.050 3.100 6.600 0.000 9.700 3.200 7.900 0.000 11.100 40.300
30. Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 2.000 7.150 0.000 9.150 1.600 7.350 0.000 8.950 3.100 7.950 0.000 11.050 2.800 8.200 0.000 11.000 40.150
31. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.600 7.200 0.000 9.800 3.100 6.250 0.000 9.350 2.800 7.750 0.000 10.550 40.050
32. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová  2.000 8.300 0.000 10.300 2.700 5.850 0.000 8.550 3.100 6.400 0.000 9.500 2.900 8.600 0.000 11.500 39.850
33. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 8.050 0.000 10.050 3.100 6.500 0.000 9.600 2.900 7.000 0.000 9.900 39.550
34. Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 6.750 0.000 9.250 2.700 7.350 0.000 10.050 2.900 7.050 0.000 9.950 39.200
35. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.000 8.600 0.000 10.600 1.600 6.700 0.000 8.300 2.900 6.900 0.000 9.800 3.000 7.050 0.000 10.050 38.750
36. Klimková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 5.900 0.000 7.900 3.100 7.000 0.000 10.100 3.000 6.950 0.000 9.950 38.250
37. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.000 8.450 0.000 10.450 1.700 5.750 1.000 6.450 3.100 7.350 0.000 10.450 2.900 7.800 0.000 10.700 38.050
38. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 7.500 0.000 9.500 1.600 4.500 2.000 4.100 2.900 7.300 0.000 10.200 2.900 8.500 0.000 11.400 35.200
39. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.150 0.000 10.150 2.700 5.400 0.000 8.100 2.800 5.100 4.000 3.900 3.200 6.600 0.000 9.800 31.950

zpět na detail závodu