Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor ČOS - finále

 12.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 3.700 8.800 0.000 12.500 3.100 8.650 0.000 11.750 4.100 7.050 0.000 11.150 3.700 8.600 0.000 12.300 47.700
2. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 7.800 0.000 10.600 2.800 7.950 0.000 10.750 4.000 8.750 0.000 12.750 3.900 8.600 0.000 12.500 46.600
3. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.500 9.200 0.000 12.700 3.300 8.550 0.000 11.850 4.100 5.700 0.000 9.800 4.000 7.100 0.000 11.100 45.450
4. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.800 7.850 0.000 10.650 3.800 8.100 0.000 11.900 3.300 8.500 0.000 11.800 45.150
5. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.900 7.050 0.000 9.950 3.500 8.250 0.000 11.750 3.000 8.550 0.000 11.550 44.350
5. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.350 0.000 11.350 2.700 7.700 0.000 10.400 3.200 8.450 0.000 11.650 3.000 7.950 0.000 10.950 44.350
5. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.000 8.300 0.000 10.300 2.900 7.600 0.000 10.500 3.500 8.150 0.000 11.650 3.400 8.500 0.000 11.900 44.350
8. Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 9.150 0.000 11.950 2.400 7.350 0.000 9.750 3.600 7.300 0.000 10.900 3.400 8.150 0.000 11.550 44.150
9. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 6.950 0.000 8.950 3.200 7.250 0.000 10.450 4.200 8.150 0.000 12.350 3.700 8.350 0.000 12.050 43.800
10. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.700 0.000 12.200 3.000 5.400 0.000 8.400 3.800 7.900 0.000 11.700 3.300 8.100 0.000 11.400 43.700
11. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.700 7.100 0.000 9.800 3.600 7.650 0.000 11.250 3.100 8.300 0.000 11.400 43.400
12. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.800 7.900 0.000 10.700 3.900 6.400 0.000 10.300 3.500 7.300 0.000 10.800 42.800
13. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.900 6.300 0.000 9.200 3.600 7.400 0.000 11.000 3.300 8.250 0.000 11.550 42.750
13. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.400 0.000 11.200 3.000 6.450 0.000 9.450 3.000 8.500 0.000 11.500 3.100 7.500 0.000 10.600 42.750
13. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.800 8.200 0.000 11.000 3.400 7.150 0.000 10.550 3.000 7.900 0.000 10.900 42.750
16. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.300 0.000 11.300 2.700 8.000 0.000 10.700 3.400 6.150 0.000 9.550 3.100 7.800 0.000 10.900 42.450
17. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 9.150 0.000 11.950 2.500 6.750 0.000 9.250 3.600 7.450 0.000 11.050 3.300 6.850 0.000 10.150 42.400
18. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.150 0.000 11.150 2.900 5.950 0.000 8.850 3.400 7.000 0.000 10.400 3.300 8.150 0.000 11.450 41.850
19. Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.200 7.000 0.000 9.200 3.100 7.600 0.000 10.700 2.900 7.900 0.000 10.800 41.700
20. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.800 0.000 11.600 2.300 6.500 0.000 8.800 3.100 6.850 0.000 9.950 3.400 7.650 0.000 11.050 41.400
21. Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv 2.800 8.450 0.000 11.250 2.700 6.500 0.000 9.200 3.400 6.500 0.000 9.900 3.000 7.950 0.000 10.950 41.300
22. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.250 0.000 11.050 2.900 6.250 0.000 9.150 3.000 7.350 0.000 10.350 3.100 7.300 0.000 10.400 40.950
23. Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.800 7.550 0.000 10.350 2.800 6.650 0.000 9.450 3.300 7.550 0.000 10.850 40.800
24. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.200 0.000 10.200 2.800 6.250 0.000 9.050 3.000 7.550 0.000 10.550 3.000 7.650 0.000 10.650 40.450
25. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.550 0.000 10.550 3.000 6.250 0.000 9.250 3.500 6.000 0.000 9.500 3.300 7.700 0.000 11.000 40.300
26. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.200 0.000 10.200 2.700 6.400 0.000 9.100 3.200 7.100 0.000 10.300 3.200 6.900 0.000 10.100 39.700
26. Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 2.000 7.700 0.000 9.700 2.200 6.650 0.000 8.850 3.200 7.200 0.000 10.400 3.000 7.750 0.000 10.750 39.700
26. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kinclová, Jurčová 2.000 7.750 0.000 9.750 2.200 7.350 0.000 9.550 3.600 5.500 0.000 9.100 3.100 8.200 0.000 11.300 39.700
29. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 8.400 0.000 10.400 2.400 5.400 0.000 7.800 3.100 6.600 0.000 9.700 3.000 8.550 0.000 11.550 39.450
30. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.000 8.450 0.000 10.450 2.800 6.000 0.000 8.800 3.300 5.250 0.000 8.550 3.100 7.550 0.000 10.650 38.450
31. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 6.950 0.000 9.150 3.300 5.150 0.000 8.450 3.100 7.100 0.000 10.200 38.300
32. Duráková Kateřina 2006 TJ Sokol Bučovice Tichý 2.000 7.850 0.000 9.850 2.200 6.000 0.000 8.200 3.000 6.950 0.000 9.950 3.100 7.050 0.000 10.150 38.150
33. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 9.100 0.000 11.100 3.000 5.600 1.000 7.600 3.400 5.850 0.000 9.250 3.100 6.950 0.000 10.050 38.000
34. Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.200 5.350 0.000 7.550 2.300 6.900 0.000 9.200 3.000 6.850 0.000 9.850 37.350
35. Hanousková Tereza 2005 TJ Sokol Bučovice Tichý 2.000 8.050 0.000 10.050 2.200 6.000 0.000 8.200 3.200 5.600 0.000 8.800 3.000 6.500 0.000 9.500 36.550
36. Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 7.700 0.000 10.500 2.300 6.300 0.000 8.600 3.200 4.200 0.000 7.400 3.100 6.550 0.000 9.650 36.150
37. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.900 2.400 1.000 4.300 3.000 7.750 0.000 10.750 3.000 7.150 0.000 10.150 35.350
38. Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.700 0.000 11.000 11.000

zpět na detail závodu