Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Klokánkova kapsa

 26.11.2017
 pořadatel: TJ Bohemians Praha

2. kategorie - žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 9.000 0.000 15.000 45.400
2. Pospíšilová Natálie 2010 TJ Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 9.100 0.000 15.100 44.550
3. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.300 0.000 13.300 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.800 0.000 14.800 42.900
4. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 4.000 8.200 0.000 12.200 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.800 0.000 14.800 42.000
5. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová 5.000 8.650 0.000 13.650 6.000 8.750 0.000 14.750 5.000 8.400 0.000 13.400 41.800
6. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 5.000 7.900 0.000 12.900 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 7.850 0.000 13.850 41.750
7. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.300 0.000 13.300 6.000 8.800 0.000 14.800 5.000 8.400 0.000 13.400 41.500
8. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 5.000 7.700 0.000 12.700 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 7.700 0.000 13.700 41.350
9. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.000 8.550 0.000 12.550 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.250 0.000 14.250 41.200
10. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 7.900 0.000 12.900 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.600 0.000 13.600 41.100
11. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 4.000 7.550 0.000 11.550 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 7.900 0.000 13.900 40.650
12. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.000 7.850 0.000 11.850 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 7.600 0.000 13.600 40.450
13. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová 5.000 7.700 0.000 12.700 6.000 8.350 0.000 14.350 5.000 8.350 0.000 13.350 40.400
14. Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.450 0.000 13.450 6.000 7.700 0.000 13.700 5.000 8.200 0.000 13.200 40.350
15. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 5.000 8.150 0.000 13.150 5.000 8.050 0.000 13.050 6.000 8.000 0.000 14.000 40.200
16. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.000 7.550 0.000 11.550 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.850 0.000 13.850 40.000
17. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 4.000 8.500 0.000 12.500 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 7.950 0.000 13.950 39.800
18. Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 7.850 0.000 11.850 6.000 8.750 0.000 14.750 5.000 8.050 0.300 12.750 39.350
19. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 5.000 7.400 0.000 12.400 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 6.500 0.000 12.500 38.850
20. Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 5.000 7.450 0.000 12.450 6.000 7.250 0.000 13.250 5.000 8.300 0.300 13.000 38.700
21. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 4.000 7.850 0.000 11.850 5.500 7.650 0.000 13.150 6.000 7.450 0.000 13.450 38.450
22. Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.000 7.150 0.000 11.150 6.000 7.850 0.000 13.850 5.000 8.250 0.000 13.250 38.250
23. Zagorskiy Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová 5.000 7.500 0.000 12.500 5.000 7.950 0.000 12.950 4.000 8.250 0.000 12.250 37.700
24. Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 7.450 0.000 11.450 5.500 7.650 0.000 13.150 5.000 7.950 0.000 12.950 37.550
25. Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 4.000 7.350 0.000 11.350 6.000 8.900 0.000 14.900 4.000 7.000 0.000 11.000 37.250
25. Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 4.000 6.850 0.000 10.850 6.000 7.450 0.000 13.450 5.000 7.950 0.000 12.950 37.250
27. Babíková Magdaléna 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 7.650 0.000 11.650 6.000 7.700 0.000 13.700 5.000 6.700 0.000 11.700 37.050
28. Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.000 6.750 0.000 10.750 6.000 7.550 0.000 13.550 5.000 7.450 0.000 12.450 36.750
29. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 4.000 5.800 0.000 9.800 4.500 7.950 0.000 12.450 5.000 8.250 0.000 13.250 35.500
30. Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 4.000 6.850 0.000 10.850 6.000 6.950 0.000 12.950 4.000 6.550 0.000 10.550 34.350

zpět na detail závodu