Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Přebor Středočeského kraje

 22.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Kladno

VS 1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin 0.500 9.500 0.000 10.000 0.500 9.100 0.000 9.100 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.700 0.000 9.700 0.500 9.500 0.000 10.000 57.400
2. Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.750 0.000 9.750 0.000 8.950 0.500 8.450 0.000 9.500 0.000 9.500 55.600
3. Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 0.500 9.050 0.500 9.050 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.600 0.000 9.600 55.550
4. Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.200 0.000 9.200 54.800
5. Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.400 0.000 9.400 54.300
6. Čermák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš Václav 0.500 9.150 0.500 9.150 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.000 0.000 9.000 54.100
7. Mach Ondřej 2009 GK Šumperk, z.s. Smékal 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.200 0.000 9.200 53.500
8. Toman Josef 2009 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 0.000 8.800 0.000 8.800 0.500 7.400 0.000 7.900 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.000 0.000 9.000 53.200
9. Dvořák Prokop 2009 TJ Sokol Kolín Bareš Václav 0.000 8.800 0.500 8.300 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.600 0.000 8.600 51.600
10. Strkula Daniel 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.800 0.000 8.800 50.750
11. Sixta Radim 2010 TJ Sokol Kolín Bareš Václav 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.800 49.350
12. Šturm Jaromír 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 8.900 0.500 8.400 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.200 0.000 8.200 48.950
13. Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 7.300 0.500 7.200 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.300 0.000 8.300 48.150
14. Havlík Richard 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 6.950 0.000 6.950 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.500 0.000 8.500 47.150
15. Pavlíček Štěpán 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 7.000 1.000 6.000 43.800
16. Kratochvíl Jan 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.700 0.500 7.200 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.900 0.000 7.900 43.500
17. Srnec Filip 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 6.300 0.500 5.800 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 8.200 0.500 7.700 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 8.000 0.500 7.500 0.000 7.400 1.000 6.400 41.300
18. Skočdopole Matěj 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.900 0.000 7.900 39.000

zpět na detail závodu