Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B)

 23.6.-24.6.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo
Stáhnout výsledky

VS2 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.500 0.000 18.500 75.350
2. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 9.350 0.100 19.250 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.450 0.000 18.450 74.750
3. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.750 0.000 19.750 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.650 0.000 18.650 74.300
4. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.600 0.000 18.600 74.100
5. Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.150 0.000 18.150 74.050
6. Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.350 0.000 18.350 74.000
7. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 9.550 0.000 19.550 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.300 0.000 18.300 73.900
8. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.800 0.000 18.800 73.850
9. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.700 0.000 18.700 73.700
9. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Vlková Hajdin 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.500 0.000 18.500 73.700
11. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.850 0.000 17.850 73.400
12. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.350 0.000 18.350 73.350
13. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.700 0.000 18.700 73.200
14. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.900 0.000 17.900 73.050
15. Ratajová Kateřina 2010 SK Hradčany Miškovic 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.200 0.000 18.200 72.650
16. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.150 1.000 18.150 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.550 0.000 18.550 72.500
17. Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.800 0.000 17.800 72.300
18. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.350 0.000 17.350 72.250
18. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.550 0.000 17.550 72.250
20. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.700 0.000 17.700 72.200
21. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.350 0.000 17.350 72.150
21. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.900 0.000 17.900 72.150
21. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.500 0.000 18.500 9.000 7.950 0.000 16.950 72.150
24. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.650 0.000 17.650 9.000 7.900 0.000 16.900 10.000 8.350 0.000 18.350 72.100
25. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.450 0.000 17.450 72.000
26. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.450 0.000 18.450 71.750
27. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.300 0.000 17.300 9.000 7.900 0.000 16.900 71.600
28. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.300 0.000 18.300 71.550
28. Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.600 0.000 17.600 71.550
30. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.700 0.000 17.700 71.450
30. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 8.650 0.000 18.650 9.600 8.200 0.000 17.800 71.450
30. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.400 0.000 17.400 71.450
33. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 8.150 0.000 18.150 71.350
34. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.450 0.000 17.450 71.100
35. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková,Pavlíková 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.650 0.000 16.650 71.000
36. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 10.000 8.300 0.100 18.200 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.150 0.000 17.150 70.800
36. Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.150 0.000 18.150 70.800
38. Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 8.000 0.000 18.000 9.000 7.800 0.000 16.800 70.350
39. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.900 0.000 16.900 70.300
40. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.200 0.000 17.200 69.900
41. Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 7.650 0.000 17.650 69.800
42. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.300 0.000 16.300 69.750
42. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.550 0.000 17.550 69.750
44. Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 7.600 0.000 17.600 69.700
45. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.450 0.000 17.450 9.000 7.350 0.000 16.350 10.000 7.450 0.000 17.450 69.550
46. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.250 0.300 15.950 10.000 8.550 0.000 18.550 9.600 6.900 0.000 16.500 69.450
47. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 7.750 0.000 17.750 69.400
47. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.050 0.000 17.050 9.500 7.150 0.000 16.650 10.000 7.350 0.000 17.350 69.400
47. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.050 0.000 17.050 69.400
50. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.550 0.000 16.550 9.000 7.650 0.000 16.650 10.000 6.750 0.000 16.750 68.750
51. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.450 0.000 17.450 9.000 6.550 0.000 15.550 10.000 7.250 0.000 17.250 68.650
52. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.900 0.000 16.900 9.000 7.700 0.000 16.700 68.400
53. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 7.200 0.000 17.200 68.200
54. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 10.000 7.750 0.100 17.650 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 7.100 0.000 17.100 68.050
55. Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 5.000 0.000 15.000 9.600 5.900 0.000 15.500 65.550
56. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.150 0.000 15.150 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 6.650 0.000 16.650 65.150

zpět na detail závodu