Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B)

 23.6.-24.6.2018
 pořadatel: Sportovní hala TJ Znojmo
Stáhnout výsledky

VS4 B (žákyně B)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.800 8.600 0.000 11.400 2.900 7.750 0.000 10.650 2.900 8.900 0.000 11.800 3.300 8.550 0.000 11.850 45.700
2. Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.550 0.000 11.350 3.100 8.150 0.000 11.250 3.400 8.250 0.000 11.650 3.400 7.250 0.000 10.650 44.900
3. Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 3.000 8.450 0.000 11.450 2.200 7.750 0.000 9.950 3.700 8.300 0.000 12.000 3.500 7.600 0.000 11.100 44.500
4. Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 9.300 0.000 11.300 2.000 7.450 0.000 9.450 3.500 8.950 0.000 12.450 3.200 7.750 0.000 10.950 44.150
5. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek 2.800 8.700 0.100 11.400 2.100 7.600 0.000 9.700 3.000 8.450 0.000 11.450 3.100 8.400 0.000 11.500 44.050
6. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.800 8.800 0.000 11.600 2.100 7.700 0.000 9.800 3.500 8.100 0.000 11.600 3.000 8.000 0.000 11.000 44.000
7. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 2.000 9.450 0.000 11.450 2.800 7.550 0.000 10.350 3.500 8.250 0.000 11.750 3.400 6.900 0.000 10.300 43.850
8. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 8.250 0.000 10.250 3.300 8.000 0.000 11.300 3.100 8.600 0.000 11.700 43.750
9. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.700 6.600 0.000 9.300 3.500 8.350 0.100 11.750 3.400 8.150 0.000 11.550 43.200
9. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.450 0.000 11.250 2.700 7.600 0.000 10.300 3.300 7.850 0.000 11.150 3.200 7.300 0.000 10.500 43.200
11. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 8.800 0.000 11.600 2.200 8.400 0.000 10.600 3.600 6.500 0.000 10.100 3.600 7.250 0.000 10.850 43.150
12. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Pražáková,Gacho 2.000 8.550 0.000 10.550 2.700 8.050 0.000 10.750 3.400 8.450 0.000 11.850 3.000 6.950 0.000 9.950 43.100
13. Holá Kristýna 2007 SG TJ Jičín Kodešová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 7.800 0.000 9.800 3.200 8.150 0.000 11.350 3.100 7.700 0.000 10.800 43.050
14. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 8.100 0.000 10.900 2.200 7.950 0.000 10.150 3.300 7.800 0.000 11.100 3.200 7.450 0.000 10.650 42.800
15. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.200 0.000 11.200 2.300 6.850 0.000 9.150 3.000 8.400 0.000 11.400 3.100 7.800 0.000 10.900 42.650
16. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.800 0.000 11.600 2.900 6.250 0.000 9.150 3.500 7.200 0.000 10.700 3.200 7.650 0.000 10.850 42.300
17. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.800 8.250 0.000 11.050 2.000 7.750 0.000 9.750 3.000 7.700 0.000 10.700 3.400 7.350 0.000 10.750 42.250
18. Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková 2.800 8.100 0.000 10.900 2.000 8.350 0.000 10.350 3.300 7.100 0.000 10.400 3.300 6.750 0.000 10.050 41.700
18. Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.550 0.000 11.350 2.800 5.550 0.000 8.350 3.400 7.500 0.000 10.900 3.400 7.700 0.000 11.100 41.700
20. Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná 2.000 9.200 0.000 11.200 2.900 7.400 0.000 10.300 3.700 7.000 0.000 10.700 3.100 6.250 0.000 9.350 41.550
21. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.450 0.300 10.950 2.000 7.500 0.000 9.500 3.200 7.300 0.000 10.500 3.200 7.350 0.000 10.550 41.500
22. Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.800 8.200 0.000 11.000 2.000 7.750 0.000 9.750 3.000 8.000 0.000 11.000 3.300 6.150 0.000 9.450 41.200
22. Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 7.500 0.000 9.500 3.100 7.600 0.000 10.700 3.100 6.800 0.000 9.900 41.200
22. Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.800 0.000 11.600 2.800 5.600 0.000 8.400 3.300 7.850 0.000 11.150 3.200 6.850 0.000 10.050 41.200
25. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková, Novotná 2.000 9.100 0.000 11.100 2.200 7.400 0.000 9.600 3.400 7.100 0.000 10.500 3.100 6.500 0.000 9.600 40.800
26. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 2.000 9.300 0.000 11.300 2.000 7.500 0.000 9.500 3.000 6.950 0.000 9.950 3.200 6.800 0.000 10.000 40.750
27. Gýnová Adriana 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.550 0.000 9.550 2.600 8.000 0.000 10.600 3.000 7.000 0.000 10.000 40.650
28. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.800 8.850 0.100 11.550 2.700 7.700 0.000 10.400 3.400 4.650 0.000 8.050 3.400 7.150 0.000 10.550 40.550
28. Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 5.600 0.000 7.600 3.100 8.250 0.000 11.350 3.100 7.900 0.000 11.000 40.550
30. Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.550 0.000 11.350 2.300 6.950 0.000 9.250 3.200 6.950 0.100 10.050 3.200 6.650 0.000 9.850 40.500
31. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.200 0.000 11.000 2.000 7.800 0.000 9.800 3.200 6.350 0.000 9.550 3.100 6.900 0.000 10.000 40.350
32. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 2.000 9.200 0.000 11.200 2.800 7.050 0.000 9.850 3.600 5.450 0.000 9.050 3.200 6.750 0.000 9.950 40.050
32. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.100 7.700 0.000 9.800 2.900 6.500 0.000 9.400 3.100 7.100 0.000 10.200 40.050
34. Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 6.400 0.000 8.400 3.400 8.000 0.000 11.400 3.100 6.850 0.000 9.950 40.000
35. Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá 2.800 8.550 0.300 11.050 2.000 6.350 0.000 8.350 3.100 8.050 0.000 11.150 2.600 6.800 0.000 9.400 39.950
36. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Mazochová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.100 7.250 0.000 9.350 3.100 7.700 0.000 10.800 3.100 6.600 0.000 9.700 39.900
37. Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Mazochová 2.800 7.900 0.000 10.700 2.100 7.100 0.000 9.200 3.100 7.000 0.000 10.100 2.600 6.950 0.000 9.550 39.550
38. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 2.800 8.700 0.000 11.500 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 4.900 0.000 7.900 3.200 7.350 0.000 10.550 39.400
38. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 7.550 0.000 9.550 3.100 6.550 0.000 9.650 3.100 6.500 0.000 9.600 39.400
40. Molitorová Klára 2006 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Farkašová, Dvořáková 2.800 8.200 0.000 11.000 2.100 7.150 0.000 9.250 3.100 6.600 0.000 9.700 3.300 6.050 0.000 9.350 39.300
41. Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký 2.800 8.150 0.000 10.950 2.000 7.150 0.000 9.150 2.800 7.100 0.000 9.900 3.200 5.900 0.000 9.100 39.100
42. Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 6.900 0.000 8.900 3.100 7.250 0.000 10.350 2.900 6.400 0.000 9.300 38.750
43. Lustyková Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Zavoralová,Dlouhá 2.800 7.550 0.300 10.050 2.000 5.950 0.000 7.950 2.500 8.150 0.000 10.650 2.700 6.650 0.000 9.350 38.000
44. Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.800 7.950 0.000 10.750 2.300 7.550 0.000 9.850 2.900 4.150 0.000 7.050 3.100 7.150 0.000 10.250 37.900
45. Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 6.850 0.000 8.850 2.500 5.900 0.000 8.400 3.000 6.900 0.000 9.900 37.450
45. Pospíšilová Julie 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 7.000 0.000 9.000 3.100 5.500 0.100 8.500 2.500 6.450 0.000 8.950 37.450
47. Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov Cigánková 2.000 8.700 0.000 10.700 2.800 6.300 0.000 9.100 2.600 7.000 0.000 9.600 2.300 5.700 0.000 8.000 37.400
48. Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.600 5.800 0.000 8.400 3.000 6.650 0.000 9.650 3.000 5.900 0.000 8.900 37.250

zpět na detail závodu