Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 28.1.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice

Kladina- I. kat. 2010-2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. F/skup.treneru 3.100 8.250 0.000 11.350 11.350
2. Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most F/Čejková, Kopecká, Pokuta 2.900 8.100 0.000 11.000 11.000
3. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice F/Sýkorová 2.600 8.000 0.000 10.600 10.600
4. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany F/Bernardová Barbora 2.700 7.750 0.000 10.450 10.450
5. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 F/Dudová, El-Khairy 2.900 7.550 0.000 10.450 10.450
6. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 F/Dudová, El-Khairy 2.600 7.700 0.000 10.300 10.300
7. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 F/Dudová, El-Khairy 2.400 7.500 0.000 9.900 9.900
8. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo F/Křístelová a kol. 2.800 7.100 0.000 9.900 9.900
9. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Q/Bernardová Barbora 2.100 7.270 0.000 9.370 9.370
10. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Q/Jechová 2.600 6.730 0.000 9.330 9.330
11. Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Q/Čejková, Kopecká, Pokuta 2.500 6.630 0.000 9.130 9.130
12. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Q/Bernardová Barbora 2.500 6.500 0.000 9.000 9.000
13. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Q/Čejková, Kopecká, Pokuta 2.500 6.300 0.000 8.800 8.800
14. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Q/Čejková, Kopecká, Pokuta 1.900 6.100 0.000 8.000 8.000
15. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Q/Jechová 2.000 5.930 0.000 7.930 7.930
16. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Q/Šotolová, Zahradníčková 2.500 5.300 0.000 7.800 7.800
17. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Q/Spitzerová, Reljičová 2.000 5.700 0.000 7.700 7.700
18. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Q/Kudličková 2.000 5.530 0.000 7.530 7.530
19. Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Q/Čejková, Kopecká, Pokuta 2.000 4.700 0.000 6.700 6.700
20. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Q/Spitzerová, Reljicová 1.700 3.500 0.000 5.200 5.200

zpět na detail závodu