Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 2.6.2018
 pořadatel: Pelhřimov

VS0A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 9.034 0.000 19.034 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.170 0.000 18.170 74.604
2. Sekaninová Tereza 2010 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 8.440 0.000 18.440 10.000 9.067 0.000 19.067 10.000 7.833 0.000 17.833 10.000 7.700 0.000 17.700 73.040
3. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS S. Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 8.340 0.000 18.340 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 8.170 0.000 18.170 72.943
4. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.L. Urbanová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.634 0.000 18.634 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.840 0.000 17.840 72.874
5. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 8.140 0.000 18.140 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.133 0.000 18.133 10.000 8.070 0.000 18.070 72.743
6. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS S. Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 7.770 0.000 17.770 10.000 8.834 0.000 18.834 10.000 8.766 0.000 18.766 10.000 7.370 0.000 17.370 72.740
7. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.366 0.000 17.366 10.000 7.940 0.000 17.940 72.306
8. Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS S. Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 10.000 7.970 0.000 17.970 10.000 8.667 0.000 18.667 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.870 0.000 17.870 71.407
9. Nováková Veronika 2010 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.740 0.000 17.740 71.340
10. Černá Kateřina 2011 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.070 0.000 18.070 10.000 8.134 0.000 18.134 10.000 7.233 0.000 17.233 10.000 7.640 0.000 17.640 71.077
11. Štěpková Karolína 2010 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.867 0.000 17.867 10.000 6.233 0.000 16.233 10.000 7.670 0.000 17.670 69.870
12. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J. Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 7.070 0.000 17.070 10.000 7.967 0.000 17.967 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.400 0.000 17.400 69.737
13. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 8.170 0.000 18.170 10.000 7.767 0.000 17.767 10.000 6.533 0.000 16.533 10.000 6.400 0.000 16.400 68.870
14. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.567 0.000 17.567 10.000 7.066 0.000 17.066 10.000 6.370 0.000 16.370 68.603
15. Kulhanová Adéla 2010 Merkur Č. Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.667 0.000 17.667 9.000 6.433 0.000 15.433 10.000 6.870 0.000 16.870 67.770
16. Zadražilová Ema 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 10.000 8.770 0.000 18.770 10.000 5.034 0.000 15.034 10.000 7.833 0.000 17.833 9.600 6.170 0.000 15.770 67.407
17. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak T. Sviny Hálová Michaela 10.000 5.940 0.000 15.940 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.540 0.000 16.540 65.880
18. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 6.970 0.000 16.970 10.000 6.434 0.000 16.434 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 6.070 0.000 16.070 65.474
19. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.067 0.000 17.067 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 5.170 0.000 15.170 65.437
20. Nušlová Kamila 2010 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Matějková 10.000 7.170 0.000 17.170 10.000 6.934 0.000 16.934 9.000 5.500 0.000 14.500 10.000 6.570 0.000 16.570 65.174
21. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.667 0.000 16.667 9.000 5.433 0.000 14.433 10.000 6.170 0.000 16.170 64.870
22. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 7.570 0.000 17.570 10.000 6.434 0.000 16.434 9.000 5.366 0.000 14.366 10.000 6.170 0.000 16.170 64.540
23. Kostková Barbora 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová 10.000 6.770 0.000 16.770 10.000 6.467 0.000 16.467 10.000 5.766 0.000 15.766 8.000 6.300 0.000 14.300 63.303
24. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová 10.000 6.070 0.000 16.070 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 4.600 0.000 14.600 10.000 4.570 0.000 14.570 62.840
25. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Němcová,Nušlová 10.000 6.370 0.000 16.370 10.000 5.034 0.000 15.034 10.000 5.733 0.000 15.733 10.000 5.040 0.000 15.040 62.177
26. Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak T. Sviny Záhorková Jana 10.000 6.070 0.000 16.070 10.000 6.067 0.000 16.067 10.000 3.466 0.000 13.466 10.000 6.370 0.000 16.370 61.973
27. Sýkorová Kateřina 2010 TJ Spartak T. Sviny Záhorková Jana 10.000 5.640 0.000 15.640 10.000 7.300 0.000 17.300 9.000 3.566 0.000 12.566 10.000 5.500 0.000 15.500 61.006
28. Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak T. Sviny Záhorková Jana 10.000 3.470 0.000 13.470 10.000 4.834 0.000 14.834 8.000 5.533 0.000 13.533 10.000 3.440 0.000 13.440 55.277

zpět na detail závodu