Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 25.11.2018
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

VS 1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko 0.500 8.850 0.000 9.350 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 9.400 0.000 9.900 0.500 9.050 0.000 9.550 57.000
2. Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 7.600 0.000 8.100 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.450 0.000 9.450 55.250
3. Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.300 0.000 9.300 54.400
4. Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.650 0.000 9.650 54.300
5. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.500 8.700 0.000 9.200 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.650 0.000 8.650 54.150
6. Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.250 0.000 9.250 53.600
7. Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.200 0.000 9.200 53.250
8. Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.000 8.250 0.000 8.250 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.250 0.000 9.250 53.000
9. Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková 0.500 7.750 0.000 8.250 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.550 0.000 9.550 52.800
10. Maxa Jan 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 7.750 0.000 8.250 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.000 0.000 9.000 52.350
11. Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.850 0.000 8.850 51.700
12. Koutecký Jindřich 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 6.600 0.000 7.100 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.300 0.000 9.300 51.300
13. Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 6.150 0.000 6.650 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.200 0.000 9.200 50.800
14. Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 7.450 0.000 7.950 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.850 0.000 8.850 50.400
15. Gregor Alexander 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.500 6.050 0.000 6.550 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.600 0.000 8.600 48.350
16. Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.600 0.000 8.600 47.700
17. Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 7.350 0.000 7.350 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 6.700 0.000 6.700 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.800 0.000 8.800 47.450
18. Horák Tomáš 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 6.450 0.500 5.950 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.400 0.500 7.900 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 8.400 0.000 8.400 43.050
19. Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec Pavel 0.000 6.650 0.500 6.150 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 6.700 0.000 6.700 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 7.850 0.000 7.850 42.900
20. Blažek Denis 2010 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 5.800 0.500 5.300 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.700 0.500 7.200 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 7.600 0.000 7.600 41.400
21. Černý Vojtěch 2011 Merkur České Budějovice Stráský 0.000 6.600 0.500 6.100 0.000 7.300 0.000 7.300 0.000 7.800 0.500 7.300 0.000 5.500 0.000 5.500 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.550 0.000 7.550 41.250
22. Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 6.600 0.500 6.100 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 6.600 0.000 6.600 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 6.400 0.000 6.400 0.000 7.550 0.000 7.550 39.150

zpět na detail závodu