Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Jindřichohradecká liga

 10.11.2018
 pořadatel: TJ Slovan Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

VI. liga (VS0)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.600 0.000 17.600 74.500
2. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.550 0.000 17.550 74.000
3. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová E. 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.750 0.000 17.750 72.900
4. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.900 0.000 16.900 72.450
5. Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová E. 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.150 0.000 17.150 71.950
6. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.400 0.000 17.400 71.500
7. Kokešová Barbora 2011 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová E. 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.850 0.000 16.850 70.750
8. Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Havelková,Maryšková 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.900 0.000 15.900 70.500
9. Holická Tereza 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 5.500 0.000 15.500 69.800
10. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svbodová,Zourová, Švecová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 7.000 0.000 17.000 69.100
11. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.400 0.000 16.400 68.950
12. Plonerová Linda 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.350 0.000 16.350 68.900
13. Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.550 0.000 16.550 68.650
14. Farková Lucie 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 6.550 0.000 16.550 68.600
15. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 5.150 0.000 15.150 68.150
16. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 5.600 0.000 15.600 68.000
17. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 5.800 0.000 15.800 67.850
18. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 5.300 0.000 15.300 67.400
19. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.000 0.000 16.000 66.900
20. Tůmová Isabela 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 5.350 0.000 15.350 66.650
21. Pitrová Natálie 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.600 0.000 15.600 66.150
22. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svbodová,Švecová 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.400 0.000 17.400 9.000 5.950 0.000 14.950 10.000 4.600 0.000 14.600 64.900
23. Ježková Tereza 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 4.750 0.000 14.750 63.450
24. Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Líkařová 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 5.250 0.000 15.250 9.500 4.300 0.000 13.800 62.750
25. Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 5.850 0.000 15.850 9.000 4.650 0.000 13.650 10.000 3.100 0.000 13.100 58.950
26. Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 2.550 0.000 12.550 9.600 3.800 0.000 13.400 58.950

zpět na detail závodu