Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev

 8.12.-9.12.2018
 pořadatel: Hala Věry Čáslavské
Stáhnout výsledky

II. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.700 8.200 0.000 11.900 2.600 8.300 0.000 10.900 4.000 7.800 0.100 11.700 4.100 8.300 0.000 12.400 46.900
2. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.750 0.000 12.250 2.900 8.300 0.000 11.200 4.200 7.050 0.000 11.250 4.000 7.250 0.000 11.250 45.950
3. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Musil 3.700 8.350 0.000 12.050 3.200 6.750 0.000 9.950 4.600 7.650 0.000 12.250 3.900 7.600 0.000 11.500 45.750
4. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.700 8.550 0.000 12.250 2.100 8.100 0.000 10.200 4.400 8.100 0.000 12.500 3.700 6.800 0.000 10.500 45.450
5. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.550 0.000 12.050 1.400 7.550 0.000 8.950 4.400 8.350 0.000 12.750 3.900 7.700 0.000 11.600 45.350
6. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.700 8.400 0.100 12.000 2.100 8.000 0.000 10.100 4.000 6.900 0.000 10.900 4.000 7.900 0.000 11.900 44.900
7. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.750 0.000 12.250 1.800 7.300 0.000 9.100 3.800 7.700 0.000 11.500 3.900 8.000 0.000 11.900 44.750
8. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.000 8.600 0.000 11.600 2.100 8.050 0.000 10.150 3.600 7.100 0.000 10.700 3.900 8.150 0.000 12.050 44.500
9. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.350 0.000 11.150 2.900 7.800 0.000 10.700 3.700 7.550 0.100 11.150 4.100 7.050 0.000 11.150 44.150
10. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 3.600 8.200 0.000 11.800 2.000 7.900 0.000 9.900 3.400 7.500 0.000 10.900 3.800 7.500 0.000 11.300 43.900
11. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 7.950 0.100 11.350 2.100 7.500 0.000 9.600 2.900 8.250 0.000 11.150 3.700 7.900 0.000 11.600 43.700
12. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.800 7.200 0.000 10.000 4.300 7.900 0.000 12.200 3.100 7.600 0.000 10.700 43.500
13. Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová 3.500 8.500 0.000 12.000 2.700 7.600 0.000 10.300 2.800 7.650 0.000 10.450 2.800 7.400 0.000 10.200 42.950
14. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 3.000 8.200 0.000 11.200 1.900 7.650 0.000 9.550 4.000 6.850 0.100 10.750 3.300 7.500 0.000 10.800 42.300
15. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká 3.500 8.700 0.000 12.200 2.800 6.900 0.000 9.700 2.900 5.850 0.000 8.750 4.500 7.050 0.000 11.550 42.200
16. Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká 4.000 8.500 0.000 12.500 3.400 6.250 0.000 9.650 3.800 5.500 0.000 9.300 3.400 7.050 0.100 10.350 41.800
17. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 8.800 0.000 10.800 1.600 7.750 0.000 9.350 4.100 6.950 0.000 11.050 2.700 7.850 0.000 10.550 41.750
18. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.250 0.300 10.750 1.900 6.400 0.000 8.300 3.000 8.100 0.000 11.100 3.200 8.250 0.000 11.450 41.600
18. Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.250 0.000 11.250 2.000 7.400 0.000 9.400 2.500 7.200 0.000 9.700 3.500 7.750 0.000 11.250 41.600
20. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá,Koldovská 2.800 8.350 0.000 11.150 2.000 7.150 0.000 9.150 2.800 7.350 0.100 10.050 3.300 7.900 0.000 11.200 41.550
21. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 3.500 8.500 0.000 12.000 2.800 6.300 0.000 9.100 3.000 6.450 0.000 9.450 3.600 7.550 0.300 10.850 41.400
21. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 7.450 0.000 9.450 3.500 7.350 0.000 10.850 2.600 7.950 0.000 10.550 41.400
23. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 8.850 0.000 10.850 1.400 7.200 0.000 8.600 3.300 7.500 0.000 10.800 2.600 8.200 0.000 10.800 41.050
24. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.200 6.250 0.000 8.450 3.900 6.750 0.000 10.650 3.700 7.400 0.000 11.100 40.900
25. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.300 7.350 0.000 8.650 3.100 7.850 0.000 10.950 2.700 8.300 0.000 11.000 40.850
26. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.800 8.300 0.000 11.100 1.400 7.450 0.000 8.850 3.300 6.700 0.000 10.000 2.800 8.050 0.000 10.850 40.800
27. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.800 8.250 0.000 11.050 2.000 6.950 0.000 8.950 3.100 7.200 0.100 10.200 3.900 6.450 0.000 10.350 40.550
28. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.800 8.300 0.100 11.000 2.000 6.450 0.000 8.450 3.300 7.250 0.000 10.550 2.600 7.800 0.000 10.400 40.400
29. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.150 0.000 10.950 1.900 7.800 0.000 9.700 3.000 7.150 0.000 10.150 3.700 5.750 0.000 9.450 40.250
30. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 2.800 8.100 0.000 10.900 2.700 7.550 0.000 10.250 3.000 6.100 0.000 9.100 3.000 6.850 0.000 9.850 40.100
31. Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Kodešová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.000 8.100 0.000 10.100 2.900 6.450 0.000 9.350 2.500 7.600 0.000 10.100 39.950
32. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 3.000 8.050 0.000 11.050 2.000 5.600 0.000 7.600 3.900 7.050 0.000 10.950 3.200 7.100 0.000 10.300 39.900
33. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 4.000 8.250 0.000 12.250 1.300 7.200 2.000 6.500 2.800 6.950 0.000 9.750 3.700 7.550 0.000 11.250 39.750
34. Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.300 0.000 11.100 2.000 6.950 0.000 8.950 2.500 6.250 0.000 8.750 3.600 7.300 0.000 10.900 39.700
34. Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Lužová, Kostrbík 2.800 8.250 0.000 11.050 2.500 6.700 0.000 9.200 3.000 6.650 0.000 9.650 3.300 6.500 0.000 9.800 39.700
36. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 8.450 0.000 11.250 2.000 7.050 0.000 9.050 3.500 6.200 0.000 9.700 3.000 6.100 0.000 9.100 39.100
37. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková 2.800 8.250 0.000 11.050 1.900 6.400 0.000 8.300 3.400 6.300 0.000 9.700 3.300 6.700 0.000 10.000 39.050
37. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.100 6.950 0.000 9.050 3.300 6.150 0.000 9.450 2.700 7.450 0.000 10.150 39.050
39. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Lužová, Kostrbík 2.800 8.550 0.000 11.350 1.400 6.450 0.000 7.850 3.000 7.400 0.000 10.400 2.800 6.600 0.000 9.400 39.000
40. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 8.300 0.000 10.300 1.400 6.000 0.000 7.400 2.800 7.750 0.000 10.550 2.600 7.850 0.000 10.450 38.700
41. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 7.900 0.000 10.700 2.000 7.300 0.000 9.300 2.200 7.100 0.000 9.300 2.700 6.550 0.000 9.250 38.550
42. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 8.250 0.000 10.250 1.500 7.100 0.000 8.600 3.100 5.850 0.000 8.950 2.700 7.900 0.000 10.600 38.400
43. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 6.500 0.000 8.500 3.500 6.800 0.000 10.300 2.700 6.700 0.000 9.400 38.350
44. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 8.450 0.000 10.450 1.400 7.550 0.000 8.950 3.800 4.950 0.000 8.750 3.300 7.100 0.300 10.100 38.250
45. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 7.000 0.000 9.000 1.600 7.300 0.000 8.900 2.800 6.950 0.000 9.750 2.600 7.950 0.000 10.550 38.200
46. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.400 0.000 11.200 2.500 7.000 0.000 9.500 3.100 5.100 0.000 8.200 2.100 7.100 0.000 9.200 38.100
47. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.350 0.000 11.150 1.900 7.600 0.000 9.500 2.500 5.350 0.100 7.750 2.700 6.850 0.000 9.550 37.950
47. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.400 8.000 0.000 10.400 1.900 7.000 0.000 8.900 2.700 5.500 0.000 8.200 3.600 6.850 0.000 10.450 37.950
49. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.500 6.450 0.000 7.950 2.700 5.900 0.000 8.600 2.800 7.900 0.000 10.700 37.750
50. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 3.500 7.750 0.300 10.950 1.400 7.100 0.000 8.500 3.300 5.150 0.000 8.450 3.600 6.150 0.000 9.750 37.650
51. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 8.450 0.000 10.450 1.200 7.700 2.000 6.900 2.200 8.100 0.000 10.300 2.500 7.100 0.000 9.600 37.250
52. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.800 8.200 0.000 11.000 1.300 5.250 0.000 6.550 2.900 7.950 0.100 10.750 1.700 7.000 0.000 8.700 37.000
53. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.450 0.000 10.450 1.400 5.000 0.000 6.400 3.100 6.300 0.000 9.400 2.800 7.650 0.000 10.450 36.700
54. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin , Vlková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.300 6.050 0.000 7.350 1.600 7.100 0.000 8.700 2.200 7.350 0.000 9.550 35.800
55. Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.550 0.000 10.550 1.400 6.000 0.000 7.400 2.700 6.000 0.100 8.600 2.400 6.850 0.100 9.150 35.700
56. Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 2.800 8.150 0.000 10.950 2.000 6.150 0.000 8.150 1.700 5.850 0.000 7.550 2.600 6.350 0.000 8.950 35.600
57. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.450 0.000 10.450 1.300 6.750 2.000 6.050 2.800 5.500 0.000 8.300 2.900 7.550 0.000 10.450 35.250
58. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 8.750 0.000 12.450 2.200 8.400 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.950 0.000 11.950 35.000
59. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 7.900 0.000 10.700 1.900 6.200 0.000 8.100 2.400 4.800 0.000 7.200 2.800 5.950 0.000 8.750 34.750
60. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 7.400 0.000 9.400 1.400 7.300 0.000 8.700 2.300 3.550 0.100 5.750 2.500 6.700 0.000 9.200 33.050
61. Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 7.950 0.000 9.950 0.900 7.600 5.000 3.500 2.100 7.450 0.000 9.550 2.400 7.200 0.000 9.600 32.600
62. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.900 0.000 10.100 3.600 7.000 0.000 10.600 3.900 7.850 0.000 11.750 32.450
63. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.800 8.650 0.000 11.450 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.500 0.000 10.000 2.800 7.550 0.000 10.350 31.800
64. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek 2.800 8.000 0.000 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.000 0.000 10.100 3.500 7.350 0.000 10.850 31.750
64. Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.450 0.000 10.450 1.100 6.000 2.000 5.100 2.100 6.250 0.000 8.350 1.600 6.750 0.500 7.850 31.750
66. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.500 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.050 0.000 10.050 2.600 7.500 0.000 10.100 31.450
67. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.500 8.100 0.000 11.600 2.600 7.450 0.000 10.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.600 0.000 9.400 31.050
68. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 2.800 8.100 0.000 10.900 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.150 0.000 9.350 3.300 6.900 0.000 10.200 30.450
69. Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.200 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.850 0.000 9.550 2.400 6.900 0.000 9.300 29.850
69. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.750 0.000 9.250 3.900 6.650 0.000 10.550 2.700 7.350 0.000 10.050 29.850
71. Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 7.950 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 5.950 0.000 8.450 2.600 6.700 0.000 9.300 28.500
72. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.500 0.000 8.400 2.900 7.350 0.000 10.250 3.100 6.450 0.000 9.550 28.200
73. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 7.800 0.000 9.800 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.650 0.000 8.450 2.700 6.250 0.000 8.950 27.200
74. Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.800 7.650 0.000 10.450 1.900 6.450 0.000 8.350 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.650 0.000 7.650 26.450
75. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 6.050 0.000 8.050 2.300 5.300 0.000 7.600 0.000 0.000 0.000 0.000 25.850
76. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.650 0.000 8.150 1.300 7.050 0.000 8.350 2.700 6.200 0.000 8.900 25.400
77. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 6.050 2.000 5.250 2.500 6.950 0.000 9.450 3.000 7.150 0.000 10.150 24.850
77. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.800 0.000 7.700 2.300 6.000 0.000 8.300 2.700 6.150 0.000 8.850 24.850
79. Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.650 0.000 10.450 3.300 7.600 0.000 10.900 21.350
80. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.250 0.000 11.750 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.450 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 21.300
81. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 2.800 8.100 0.000 10.900 1.900 7.650 0.000 9.550 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.450
82. Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 7.950 0.000 9.750 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.350 0.000 10.250 20.000
83. Herinková Tereza 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 2.800 8.200 0.000 11.000 1.900 6.950 0.000 8.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.850
84. Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.100 0.000 10.900 1.300 6.300 0.000 7.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.500
85. Horáková Monika 2005 TJ Loko Pardubice z.s. Kupková H.,Kolman P. 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 6.150 0.000 8.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.450
85. Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká 2.000 7.850 0.000 9.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.500 0.000 8.600 18.450
87. Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.850 0.000 8.750 2.400 5.700 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 16.850
88. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 6.400 0.000 7.700 2.700 5.900 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 16.300
89. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 7.950 0.300 10.450 0.900 7.950 6.000 2.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 13.300
90. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 3.700 7.700 0.100 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.300
91. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.050 0.100 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 9.950
92. Řezníčková Lucie 1998 TJ Sokol Chrudim Linková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.400 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.300

zpět na detail závodu