Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev

 8.12.-9.12.2018
 pořadatel: Hala Věry Čáslavské
Stáhnout výsledky

I. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.800 0.000 12.500 2.200 8.450 0.000 10.650 4.600 7.050 0.000 11.650 4.300 7.750 0.000 12.050 46.850
2. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.300 0.000 12.000 1.700 8.600 0.000 10.300 4.000 8.450 0.000 12.450 3.400 8.100 0.000 11.500 46.250
3. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.500 0.000 12.200 3.200 6.650 0.000 9.850 4.500 7.100 0.000 11.600 4.100 7.750 0.000 11.850 45.500
4. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 4.200 8.950 0.000 13.150 2.000 7.100 0.000 9.100 4.600 6.600 0.000 11.200 4.400 7.550 0.000 11.950 45.400
5. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 2.000 8.900 0.000 10.900 1.300 8.400 0.000 9.700 4.300 8.000 0.000 12.300 3.000 8.400 0.000 11.400 44.300
6. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 3.700 8.300 0.000 12.000 2.800 8.550 0.000 11.350 4.600 5.500 0.000 10.100 3.500 7.500 0.300 10.700 44.150
6. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.400 0.000 12.100 2.000 8.400 0.000 10.400 3.700 7.000 0.000 10.700 3.200 7.750 0.000 10.950 44.150
8. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 2.000 9.050 0.000 11.050 1.200 8.100 0.000 9.300 4.100 7.900 0.000 12.000 3.400 8.100 0.000 11.500 43.850
9. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.450 0.100 11.850 3.000 6.950 0.000 9.950 4.500 5.950 0.000 10.450 3.700 7.550 0.000 11.250 43.500
10. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.200 0.000 11.900 1.300 8.150 0.000 9.450 4.000 7.350 0.000 11.350 3.000 7.650 0.000 10.650 43.350
11. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 3.700 8.650 0.000 12.350 2.100 7.350 0.000 9.450 4.300 6.400 0.000 10.700 4.200 6.400 0.000 10.600 43.100
12. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.000 0.100 11.600 1.400 8.250 0.000 9.650 3.700 6.800 0.000 10.500 3.200 7.800 0.000 11.000 42.750
13. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.600 7.950 0.000 10.550 3.200 6.250 0.000 9.450 3.100 7.500 0.000 10.600 42.050
14. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.450 0.000 11.950 0.900 7.400 0.000 8.300 3.400 6.800 0.000 10.200 3.100 8.350 0.000 11.450 41.900
15. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Slezáček 3.700 8.600 0.300 12.000 1.100 7.850 0.000 8.950 3.200 7.400 0.000 10.600 2.800 7.350 0.000 10.150 41.700
16. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová 3.500 8.600 0.000 12.100 1.200 8.150 0.000 9.350 2.800 6.550 0.000 9.350 2.700 7.500 0.000 10.200 41.000
17. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 7.600 0.000 11.100 1.000 7.700 0.000 8.700 3.600 7.450 0.000 11.050 3.300 6.750 0.000 10.050 40.900
18. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kollektiv treneru 3.700 8.400 0.000 12.100 2.000 7.050 0.000 9.050 3.800 5.800 0.000 9.600 3.100 6.850 0.000 9.950 40.700
19. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček 3.500 8.200 0.000 11.700 0.900 6.650 0.000 7.550 3.100 6.450 0.000 9.550 2.500 7.400 0.000 9.900 38.700
20. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká 3.000 8.350 0.000 11.350 1.200 6.450 0.000 7.650 3.000 5.900 0.000 8.900 3.200 7.000 0.000 10.200 38.100
21. Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová 3.500 7.950 0.300 11.150 1.000 7.550 0.000 8.550 3.400 5.200 0.100 8.500 2.800 6.750 0.000 9.550 37.750
22. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček 3.500 7.050 0.000 10.550 0.900 6.850 0.000 7.750 2.800 7.200 0.000 10.000 2.500 6.550 0.000 9.050 37.350
23. Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská 3.700 8.400 0.000 12.100 1.700 6.950 0.000 8.650 2.700 4.300 0.000 7.000 3.700 5.850 0.000 9.550 37.300
24. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Slezáček 3.700 8.700 0.000 12.400 0.900 7.500 4.000 4.400 3.700 6.500 0.100 10.100 2.700 7.550 0.000 10.250 37.150
25. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.450 0.300 11.850 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 6.600 0.000 10.900 3.600 7.350 0.000 10.950 33.700
26. Smolecová Laura 2000 GK Vítkovice Grmelová 2.000 7.650 0.000 9.650 0.000 0.000 0.000 0.000 4.400 6.200 0.000 10.600 3.500 7.650 0.000 11.150 31.400
27. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 2.000 9.000 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.950 0.000 10.050 2.000 7.400 0.000 9.400 30.450
28. Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 7.300 0.000 8.200 3.100 7.200 0.000 10.300 3.100 7.450 0.000 10.550 29.050
29. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 2.000 9.100 0.000 11.100 0.900 6.100 0.000 7.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.150 0.000 9.950 28.050
30. Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 8.550 0.000 10.550 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.500 0.000 8.300 2.100 5.700 0.000 7.800 26.650
31. Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.700 8.650 0.000 12.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.250 0.000 10.350 22.700
32. Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Opočenská, Zifčák 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.950 0.000 10.050 3.700 6.750 0.000 10.450 0.000 0.000 0.000 0.000 20.500
33. Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.050 0.000 7.850 3.500 5.550 0.000 9.050 0.000 0.000 0.000 0.000 16.900
34. Orságová Kateřina 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 3.700 8.500 0.000 12.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 12.200
35. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.600 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.100
36. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.150 0.000 10.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.150
37. Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.900 6.550 0.000 7.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.450

zpět na detail závodu