Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor družstev Jihočeského kraje a Kraje Vysočina

 21.11.2015
 pořadatel: Trhové Sviny

III. liga - Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1. TJ Merkur České Budějovice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kollerová Marika 2008 TJ Merkur České Budějovice 6.000 9.200 0.000 15.200 3.400 7.700 0.000 11.100 3.800 8.000 0.000 11.800 3.900 8.366 0.000 12.266 50.366
  Švehlová Rozárie 2008 TJ Merkur České Budějovice 6.000 8.400 0.000 14.400 2.400 7.300 0.000 9.700 3.800 7.000 0.000 10.800 3.000 8.200 0.000 11.200 46.100
  Bagová Nikola 2007 TJ Merkur České Budějovice 6.000 8.450 0.000 14.450 2.400 6.750 0.000 9.150 3.600 8.900 0.000 12.500 3.700 8.567 0.000 12.267 48.367
  White Hannah 2008 TJ Merkur České Budějovice 6.000 7.700 0.000 13.700 3.400 8.500 0.000 11.900 3.600 8.640 0.000 12.240 3.700 8.466 0.000 12.166 50.006
  celkem 44.050 32.700 36.540 36.699 149.989
2. TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kňourková Tereza 2007 SG Pelhřimov 6.000 5.200 0.000 11.200 2.400 7.700 0.000 10.100 2.900 7.570 0.000 10.470 3.100 5.933 0.000 9.033 40.803
  Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 8.200 0.000 14.200 3.000 6.900 0.000 9.900 3.300 8.770 0.000 12.070 3.400 8.400 0.000 11.800 47.970
  Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec 6.000 8.500 0.000 14.500 3.100 8.100 0.000 11.200 3.300 8.500 0.000 11.800 3.200 7.500 0.000 10.700 48.200
  Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov 6.000 8.300 0.000 14.300 2.400 8.700 0.000 11.100 3.200 8.600 0.000 11.800 3.200 8.400 0.000 11.600 48.800
  celkem 43.000 32.400 35.670 34.100 145.170
3. TJ Merkur České Budějovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dvořáková Kateřina 2007 TJ Merkur České Budějovice 6.000 9.000 0.000 15.000 2.400 8.200 0.000 10.600 3.800 8.170 0.000 11.970 3.700 7.933 0.000 11.633 49.203
  Eiseltová Ellen 2008 TJ Merkur České Budějovice 6.000 7.950 0.000 13.950 2.400 8.300 0.000 10.700 2.900 8.170 0.000 11.070 2.400 8.000 0.000 10.400 46.120
  Hirchová Marion 2008 TJ Merkur České Budějovice 6.000 6.700 0.000 12.700 2.400 7.650 0.000 10.050 3.000 8.170 0.000 11.170 3.000 7.466 0.000 10.466 44.386
  Tušlová Natálie 2007 TJ Merkur České Budějovice 6.000 8.450 0.000 14.450 2.400 7.900 0.000 10.300 3.100 6.600 0.000 9.700 2.400 7.766 0.000 10.166 44.616
  celkem 43.400 31.600 34.210 32.499 141.709
4. TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 6.350 0.000 12.350 2.500 7.400 0.000 9.900 3.100 7.570 0.000 10.670 2.900 8.333 0.000 11.233 44.153
  Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 7.150 0.000 13.150 2.500 7.650 0.000 10.150 3.100 7.600 0.000 10.700 2.300 7.733 0.000 10.033 44.033
  Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6.000 6.450 0.000 12.450 2.500 5.900 0.000 8.400 3.100 7.370 0.000 10.470 2.900 8.300 0.000 11.200 42.520
  celkem 37.950 28.450 31.840 32.466 130.706
5. TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 5.800 0.000 11.800 3.100 6.550 0.000 9.650 3.200 6.670 0.000 9.870 3.100 7.000 0.000 10.100 41.420
  Hrušková Anna 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 7.050 0.000 13.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.200 0.000 9.000 3.000 6.966 0.000 9.966 32.016
  Břešťáková Eliška 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 4.950 0.000 10.950 3.100 6.200 0.000 9.300 1.900 5.170 0.000 7.070 2.800 6.066 0.000 8.866 36.186
  Záhorová Michaela 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 6.000 1.000 0.000 7.000 1.800 6.300 2.000 6.100 2.400 5.140 0.000 7.540 1.700 5.466 0.000 7.166 27.806
  celkem 35.800 25.050 26.410 28.932 116.192
6. TJ Spartak Trhové Sviny A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 6.000 4.300 0.000 10.300 1.800 5.200 2.000 5.000 2.900 6.040 0.000 8.940 2.500 6.166 0.000 8.666 32.906
  Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 6.000 1.650 0.000 7.650 1.800 6.550 2.000 6.350 2.400 5.200 0.000 7.600 1.600 4.333 0.000 5.933 27.533
  Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 6.000 4.700 0.000 10.700 1.800 6.450 2.000 6.250 2.900 6.100 0.000 9.000 3.100 7.600 0.000 10.700 36.650
  celkem 28.650 17.600 25.540 25.299 97.089
7. TJ Nová Včelnice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jinochová Nikola 2007 TJ Nová Včelnice 6.000 4.600 0.000 10.600 2.400 7.400 0.000 9.800 2.300 4.270 0.000 6.570 2.300 3.933 0.000 6.233 33.203
  Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice 6.000 3.500 0.000 9.500 2.400 4.750 0.000 7.150 3.000 5.130 0.000 8.130 2.000 5.133 0.000 7.133 31.913
  Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice 6.000 1.800 0.000 7.800 2.400 5.750 0.000 8.150 2.300 5.130 0.000 7.430 2.600 3.200 0.000 5.800 29.180
  celkem 27.900 25.100 22.130 19.166 94.296
8. TJ Spartak Trhové Sviny B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 6.000 5.000 0.000 11.000 1.200 5.400 4.000 2.600 2.900 4.940 0.000 7.840 1.900 4.200 0.000 6.100 27.540
  Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 6.000 5.100 0.000 11.100 1.200 5.900 4.000 3.100 2.300 5.540 0.000 7.840 1.400 4.433 2.000 3.833 25.873
  Řežábová Žaneta 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 4.940 0.000 7.740 1.500 3.866 0.000 5.366 13.106
  celkem 22.100 5.700 23.420 15.299 66.519

zpět na detail závodu