Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ přebor ČOS - Finále

 11.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.500 9.350 0.000 12.850 3.100 7.850 0.000 10.950 3.700 7.600 0.000 11.300 4.000 8.550 0.000 12.550 47.650
2. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.900 0.000 12.400 3.000 7.050 0.000 10.050 3.500 8.350 0.000 11.850 3.400 8.600 0.000 12.000 46.300
3. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.800 8.900 0.000 11.700 2.900 7.700 0.000 10.600 3.300 8.450 0.000 11.750 3.200 8.700 0.000 11.900 45.950
4. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 9.000 0.000 12.500 3.000 7.400 0.000 10.400 3.800 7.250 0.000 11.050 3.300 8.550 0.000 11.850 45.800
5. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.800 8.550 0.000 11.350 3.500 7.950 0.000 11.450 3.100 8.900 0.000 12.000 45.650
6. Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 9.600 0.000 11.600 3.200 7.950 0.000 11.150 4.000 7.000 0.000 11.000 3.300 8.400 0.000 11.700 45.450
7. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 2.800 9.350 0.000 12.150 2.500 8.200 0.000 10.700 3.600 7.950 0.000 11.550 3.400 7.500 0.000 10.900 45.300
8. Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 9.100 0.000 11.100 2.900 7.400 0.000 10.300 3.400 8.200 0.000 11.600 3.100 8.550 0.000 11.650 44.650
9. Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.800 8.200 0.000 11.000 2.800 7.650 0.000 10.450 3.800 7.250 0.100 10.950 3.200 8.750 0.000 11.950 44.350
10. Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková 2.800 8.500 0.000 11.300 2.900 7.950 0.000 10.850 3.300 7.500 0.000 10.800 3.200 7.850 0.000 11.050 44.000
11. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.900 7.650 0.000 10.550 3.200 8.150 0.000 11.350 2.900 8.350 0.000 11.250 43.950
11. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.600 0.000 11.400 2.300 7.400 0.000 9.700 2.700 8.550 0.000 11.250 3.200 8.400 0.000 11.600 43.950
13. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.700 0.000 11.700 3.200 7.900 0.000 11.100 3.700 6.200 0.000 9.900 3.200 7.800 0.000 11.000 43.700
14. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.400 0.000 11.200 3.100 7.150 0.000 10.250 3.400 7.450 0.100 10.750 3.200 8.250 0.000 11.450 43.650
15. Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 9.450 0.000 11.450 2.900 7.650 0.000 10.550 3.000 6.050 0.000 9.050 2.900 8.600 0.000 11.500 42.550
16. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 9.500 0.000 11.500 3.000 6.200 0.000 9.200 3.700 6.900 0.000 10.600 3.500 7.700 0.000 11.200 42.500
17. Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.800 8.700 0.000 11.500 2.900 6.150 0.000 9.050 2.900 7.850 0.000 10.750 3.100 8.000 0.000 11.100 42.400
18. Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 9.150 0.000 11.150 3.000 6.200 0.000 9.200 3.600 6.600 0.000 10.200 3.600 7.850 0.100 11.350 41.900
19. Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.800 9.100 0.000 11.900 2.300 6.500 0.000 8.800 3.200 7.200 0.000 10.400 3.200 7.500 0.000 10.700 41.800
20. Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 9.200 0.000 11.200 2.800 6.000 0.000 8.800 3.300 6.900 0.000 10.200 3.200 8.350 0.000 11.550 41.750
20. Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.350 0.000 10.350 2.300 7.000 0.000 9.300 3.300 7.950 0.000 11.250 3.000 7.850 0.000 10.850 41.750
22. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.800 8.400 0.000 11.200 2.300 7.200 0.000 9.500 3.000 6.650 0.000 9.650 3.100 8.250 0.000 11.350 41.700
23. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.000 0.000 11.000 2.900 8.050 0.000 10.950 4.200 5.000 0.000 9.200 3.000 7.500 0.000 10.500 41.650
24. Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Lisá 2.000 8.900 0.000 10.900 2.200 7.300 0.000 9.500 2.900 6.850 0.000 9.750 3.100 8.150 0.000 11.250 41.400
25. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková 2.800 9.100 0.000 11.900 2.300 7.000 2.000 7.300 3.300 7.850 0.000 11.150 3.400 7.550 0.000 10.950 41.300
25. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.650 0.000 10.650 2.800 7.600 0.000 10.400 3.000 5.750 0.000 8.750 2.900 8.600 0.000 11.500 41.300
27. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 7.050 0.000 9.250 3.100 7.050 0.000 10.150 3.000 8.300 0.000 11.300 41.200
27. Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.900 5.750 0.000 8.650 3.600 7.000 0.100 10.500 3.500 7.650 0.000 11.150 41.200
29. Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.800 8.700 0.000 11.500 2.700 5.550 0.000 8.250 2.500 7.550 0.000 10.050 3.100 8.050 0.000 11.150 40.950
30. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.850 0.000 11.650 2.300 5.850 0.000 8.150 3.200 6.900 0.000 10.100 3.200 7.550 0.000 10.750 40.650
31. Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.200 0.000 10.200 2.200 7.150 0.000 9.350 3.200 6.900 0.000 10.100 3.200 7.750 0.000 10.950 40.600
32. Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.200 7.300 0.000 9.500 2.600 7.050 0.000 9.650 3.100 7.750 0.000 10.850 40.450
33. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.300 6.500 0.000 8.800 2.600 6.500 0.000 9.100 3.200 7.850 0.000 11.050 39.950
34. Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.750 0.000 10.750 2.200 5.850 0.000 8.050 3.100 6.950 0.000 10.050 3.100 7.800 0.000 10.900 39.750
35. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.100 6.650 2.000 6.750 2.500 7.850 0.000 10.350 3.100 7.950 0.000 11.050 39.100
36. Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.200 6.300 0.000 8.500 2.000 6.600 0.000 8.600 2.900 8.000 0.000 10.900 38.550
37. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.400 6.350 0.000 8.750 2.600 5.200 0.000 7.800 3.000 7.300 0.000 10.300 37.850
38. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.400 6.450 0.000 8.850 3.700 3.700 0.000 7.400 2.600 6.650 0.000 9.250 36.350
39. Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 9.000 0.000 11.000 2.200 4.500 0.000 6.700 3.000 7.350 0.000 10.350 1.800 6.500 0.500 7.800 35.850
40. Basáková Ela 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.300 4.000 0.000 6.300 2.500 5.800 0.000 8.300 3.100 6.650 0.000 9.750 34.500

zpět na detail závodu