Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ přebor ČOS - Finále

 11.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

mladší žákyně-jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Vlková 2.000 9.700 0.000 11.700 2.700 8.200 0.000 10.900 3.300 9.000 0.000 12.300 3.000 8.800 0.000 11.800 46.700
2. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.000 8.850 0.000 10.850 2.600 8.900 0.000 11.500 2.900 8.900 0.000 11.800 2.800 8.900 0.000 11.700 45.850
3. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 8.550 0.000 10.550 3.200 8.850 0.000 12.050 3.000 8.750 0.000 11.750 45.150
4. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.000 9.150 0.000 11.150 2.000 8.550 0.000 10.550 2.900 8.450 0.000 11.350 2.800 8.900 0.000 11.700 44.750
5. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.100 8.850 0.000 10.950 2.900 7.700 0.000 10.600 2.900 9.050 0.000 11.950 44.700
6. Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Procházková 2.000 9.500 0.000 11.500 2.600 8.700 0.000 11.300 3.000 7.350 0.000 10.350 2.200 9.150 0.000 11.350 44.500
7. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 8.550 0.000 10.550 2.800 7.700 0.000 10.500 3.000 8.900 0.000 11.900 43.500
8. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 7.650 0.000 9.650 3.000 8.250 0.000 11.250 2.800 8.900 0.000 11.700 43.300
9. Čechovská Emma Augustina 2009 TJ Sokol Hodonín Kudrnová Lucie 2.000 9.000 0.000 11.000 2.600 7.650 0.000 10.250 3.000 8.500 0.000 11.500 2.800 7.400 0.000 10.200 42.950
10. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.700 5.650 0.000 8.350 3.100 9.050 0.000 12.150 2.900 8.300 0.000 11.200 42.500
11. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.000 8.750 0.000 10.750 2.000 7.250 0.000 9.250 2.900 7.950 0.000 10.850 2.900 8.550 0.000 11.450 42.300
11. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.650 0.000 9.650 2.900 7.900 0.000 10.800 2.800 8.700 0.000 11.500 42.300
13. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.100 0.000 11.100 2.600 7.500 0.000 10.100 2.800 6.800 0.000 9.600 3.100 8.300 0.000 11.400 42.200
13. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.750 0.000 10.750 1.600 8.000 0.000 9.600 3.000 7.300 0.000 10.300 2.800 8.750 0.000 11.550 42.200
13. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 8.100 0.000 10.100 2.900 7.950 0.000 10.850 2.800 8.000 0.000 10.800 42.200
16. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 7.600 0.000 10.100 3.000 7.000 0.000 10.000 3.000 8.550 0.000 11.550 42.150
17. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 7.100 0.000 9.100 2.900 7.800 0.000 10.700 2.800 8.500 0.000 11.300 41.900
17. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 7.650 0.000 10.150 2.900 6.900 0.000 9.800 2.800 8.600 0.000 11.400 41.900
19. Tvrdíková Eliška 2009 T.J. Sokol Žižkov II Petráková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 6.800 0.000 8.800 2.800 8.200 0.000 11.000 2.800 8.400 0.000 11.200 41.850
20. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.000 8.050 0.000 10.050 2.100 6.250 0.000 8.350 2.900 8.850 0.000 11.750 2.900 8.650 0.000 11.550 41.700
20. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.750 0.000 10.750 1.600 7.150 0.000 8.750 3.000 7.750 0.000 10.750 2.800 8.650 0.000 11.450 41.700
22. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.850 0.000 9.850 2.900 7.200 0.000 10.100 2.800 8.450 0.000 11.250 41.550
23. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 7.000 0.000 9.000 3.000 8.000 0.000 11.000 2.800 8.700 0.000 11.500 41.500
24. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 7.800 0.000 10.300 2.900 7.300 0.000 10.200 2.900 7.000 0.000 9.900 41.100
25. Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.900 0.000 10.900 2.600 7.300 0.000 9.900 3.200 6.650 0.000 9.850 2.700 7.550 0.000 10.250 40.900
26. Košutová Iva 2009 TJ Sokol Vsetín Janečková, Valová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 8.300 0.000 10.300 3.000 7.050 0.000 10.050 2.900 7.400 0.000 10.300 40.800
27. Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 2.000 7.700 0.000 9.700 2.000 7.650 0.000 9.650 3.000 7.050 0.000 10.050 2.800 8.450 0.000 11.250 40.650
27. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 6.400 0.000 8.400 2.900 7.500 0.000 10.400 2.800 9.000 0.000 11.800 40.650
29. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 6.650 0.000 8.650 3.100 7.550 0.000 10.650 2.800 8.050 0.000 10.850 40.500
30. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 7.550 0.000 9.550 2.900 6.050 0.000 8.950 2.800 8.150 0.000 10.950 40.150
31. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 6.200 0.000 8.200 2.900 7.250 0.000 10.150 2.800 8.250 0.000 11.050 40.100
32. Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.000 8.000 0.000 10.000 1.600 6.700 0.000 8.300 2.800 8.000 0.000 10.800 2.900 7.700 0.000 10.600 39.700
33. Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 6.100 0.000 8.600 3.300 6.050 0.000 9.350 2.900 7.900 0.000 10.800 39.600
34. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská 2.000 8.100 0.000 10.100 1.600 6.400 0.000 8.000 2.900 7.250 0.000 10.150 2.800 7.550 0.000 10.350 38.600
35. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.600 6.650 0.000 8.250 2.900 7.050 0.000 9.950 2.800 7.500 0.000 10.300 38.550
36. Löfflerová Kristýna 2010 TJ Sokol Vsetín Janečková, Valová 2.000 8.150 0.000 10.150 1.600 7.150 0.000 8.750 3.100 5.750 0.000 8.850 3.000 7.400 0.000 10.400 38.150
37. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 2.000 8.450 0.000 10.450 1.900 6.100 2.000 6.000 3.000 7.700 0.000 10.700 2.800 7.950 0.000 10.750 37.900
38. Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 6.350 0.000 8.350 2.800 6.250 0.000 9.050 2.800 6.950 0.000 9.750 37.750
39. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.750 0.000 10.750 1.600 6.350 0.000 7.950 3.000 6.600 0.000 9.600 2.300 6.800 0.000 9.100 37.400
40. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.150 0.000 9.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.150

zpět na detail závodu