Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál V. Medové

 10.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Kategorie III

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.700 0.000 11.700 3.100 8.500 0.000 11.600 3.900 7.650 0.000 11.550 3.300 8.500 0.000 11.800 46.650
2. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 9.000 0.000 11.800 2.800 9.300 0.000 12.100 4.000 7.250 0.000 11.250 3.300 8.000 0.000 11.300 46.450
3. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 9.550 0.000 11.550 2.600 8.400 0.000 11.000 3.300 8.400 0.000 11.700 3.100 8.900 0.000 12.000 46.250
4. Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.600 0.000 11.600 2.800 9.150 0.000 11.950 3.500 7.350 0.000 10.850 3.000 8.700 0.000 11.700 46.100
5. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 2.000 8.750 0.000 10.750 2.800 8.700 0.000 11.500 3.100 8.750 0.000 11.850 2.900 9.000 0.000 11.900 46.000
6. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.950 0.000 11.450 3.200 8.550 0.000 11.750 2.800 8.950 0.000 11.750 45.650
7. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.000 9.450 0.000 11.450 2.700 8.850 0.000 11.550 3.900 7.400 0.100 11.200 3.000 8.250 0.000 11.250 45.450
8. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.000 9.300 0.000 11.300 2.000 8.800 0.000 10.800 3.200 7.900 0.000 11.100 3.000 8.650 0.000 11.650 44.850
9. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 8.400 0.000 10.400 3.000 8.550 0.000 11.550 2.700 8.550 0.000 11.250 44.050
10. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 9.150 0.000 11.150 2.500 8.200 0.000 10.700 2.900 7.800 0.000 10.700 2.800 8.500 0.000 11.300 43.850
11. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.100 8.000 0.000 10.100 2.900 8.000 0.000 10.900 2.800 8.650 0.000 11.450 43.050
12. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.950 0.000 10.950 3.000 7.800 0.000 10.800 2.800 7.700 0.000 10.500 42.950
13. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.500 8.450 0.000 10.950 2.900 7.100 0.000 10.000 2.900 8.100 0.000 11.000 42.650
14. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 6.800 0.000 9.300 2.900 8.300 0.000 11.200 2.900 8.450 0.000 11.350 42.250
15. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 8.200 0.000 10.200 3.000 7.000 0.000 10.000 2.800 8.550 0.000 11.350 42.000
16. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 7.850 0.000 10.350 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 7.750 0.000 10.750 41.450
17. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková 2.000 8.550 0.000 10.550 2.300 7.800 0.000 10.100 3.100 6.400 0.000 9.500 2.900 8.350 0.000 11.250 41.400
18. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.650 0.000 10.150 3.000 7.000 0.000 10.000 2.800 7.800 0.000 10.600 41.200
19. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 2.000 8.200 0.000 10.200 2.200 5.800 0.000 8.000 2.900 8.600 0.000 11.500 2.900 7.900 0.000 10.800 40.500
20. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.100 7.600 0.000 9.700 2.900 6.250 0.000 9.150 2.700 8.250 0.000 10.950 40.250
21. Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 8.150 0.000 10.150 1.600 7.600 0.000 9.200 3.000 6.850 0.000 9.850 2.900 7.450 0.000 10.350 39.550
22. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 6.650 0.000 8.650 3.000 7.350 0.100 10.250 2.900 7.300 0.000 10.200 38.900
23. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.600 6.100 0.000 7.700 2.900 6.550 0.000 9.450 2.800 7.700 0.000 10.500 38.150
24. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 8.400 0.000 10.400 1.600 6.500 0.000 8.100 3.000 5.850 0.000 8.850 2.900 7.650 0.000 10.550 37.900
25. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 8.000 0.000 10.500 2.800 6.350 4.000 5.150 3.000 8.000 0.000 11.000 37.150
26. Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.450 0.000 9.450 1.600 6.100 0.000 7.700 2.700 6.650 0.000 9.350 2.700 7.350 0.000 10.050 36.550
27. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 7.050 0.000 9.050 1.600 7.050 4.000 4.650 2.300 8.700 0.000 11.000 34.900
28. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 2.000 7.950 0.000 9.950 1.600 7.900 0.300 9.200 2.300 6.600 4.000 4.900 2.800 7.650 0.100 10.350 34.400
29. Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.000 7.100 0.000 9.100 0.900 8.250 4.000 5.150 3.000 6.350 0.000 9.350 2.300 7.750 0.000 10.050 33.650
30. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 2.000 7.350 0.000 9.350 2.100 6.850 0.000 8.950 1.700 6.300 4.000 4.000 2.800 7.550 0.000 10.350 32.650
31. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.600 7.350 0.000 8.950 2.200 6.800 4.000 5.000 2.600 7.300 4.000 5.900 30.050
32. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 7.500 0.000 9.100 2.900 6.350 0.000 9.250 2.700 8.000 0.000 10.700 29.050
33. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.450 0.000 10.550 0.000 0.000 0.000 0.000 10.550

zpět na detail závodu