Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 24.2.2018
 pořadatel: tělocvična GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

IV. Starší žákyně B – ročníky 2005 – 2007

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.600 8.250 0.000 10.850 3.300 8.500 0.000 11.800 22.650
2. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.700 7.850 0.000 10.550 3.100 8.950 0.000 12.050 22.600
3. Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.500 8.050 0.000 10.550 3.100 8.200 0.000 11.300 21.850
4. Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.500 7.350 0.000 9.850 3.100 8.400 0.000 11.500 21.350
5. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová, Hynek 2.500 7.500 0.000 10.000 3.100 8.100 0.000 11.200 21.200
6. Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.500 8.000 0.000 10.500 2.600 8.050 0.000 10.650 21.150
7. Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.500 7.300 0.000 9.800 3.100 8.200 0.000 11.300 21.100
8. Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.500 7.750 0.000 10.250 2.700 7.900 0.000 10.600 20.850
9. Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.500 7.550 0.000 10.050 3.300 7.400 0.000 10.700 20.750
10. Šišková Elen 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 8.000 0.000 10.500 3.400 6.700 0.000 10.100 20.600
11. Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.500 7.800 0.000 10.300 3.300 6.550 0.000 9.850 20.150
12. Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 8.150 0.000 10.650 2.700 6.750 0.000 9.450 20.100
13. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 2.600 7.450 0.000 10.050 3.500 6.500 0.000 10.000 20.050
14. Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.500 7.250 0.000 9.750 2.400 7.300 0.000 9.700 19.450
15. Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.100 6.900 0.000 9.000 3.000 6.900 0.000 9.900 18.900
16. Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.500 6.400 0.000 8.900 2.500 7.400 0.000 9.900 18.800
17. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 5.250 0.000 7.750 3.000 7.850 0.000 10.850 18.600
17. Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.500 7.600 0.000 10.100 2.700 5.800 0.000 8.500 18.600
19. Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Nováková, Stahalíková 2.500 5.800 0.000 8.300 3.000 6.800 0.000 9.800 18.100
20. Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.500 5.650 0.000 8.150 2.300 6.750 0.000 9.050 17.200
21. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.500 7.450 0.000 9.950 2.500 4.100 0.000 6.600 16.550
22. Bruštíková Amelie Anna 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá 2.500 6.600 0.000 9.100 2.600 4.750 0.000 7.350 16.450
23. Machytková Julie 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá 2.500 6.100 0.000 8.600 2.600 2.700 0.000 5.300 13.900
24. Hoffmannová Juliana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.800 5.700 2.000 5.500 2.100 3.500 0.000 5.600 11.100

zpět na detail závodu