Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikační závod - VS2A

 9.6.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I

VS2A - starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.700 0.000 18.700 75.550
2. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.700 0.000 19.700 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.700 0.000 18.700 75.050
3. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.450 0.000 17.450 74.250
4. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 8.400 0.000 18.400 73.800
5. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.150 0.000 18.150 73.650
6. Janků Michaela 2009 GK Šumperk, z.s. Urbanová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.000 0.000 18.000 73.300
7. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.700 0.000 17.700 73.100
7. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.500 0.000 18.500 73.100
9. Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.850 0.000 17.850 72.900
10. Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.650 0.000 17.650 72.750
11. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková, Konečný 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 8.300 0.000 18.300 72.700
12. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk, z.s. Urbanová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.600 0.000 17.600 72.650
13. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.350 0.000 18.350 72.550
14. Hajdinová Natálie 2009 KSG Rosice Vlková Hajdin 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.650 0.000 18.650 72.400
14. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.200 0.000 18.200 72.400
16. Paraska Marie 2008 GK Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 8.150 0.000 18.150 71.400
16. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.500 0.000 17.500 71.400
18. Paraska Anna 2008 GK Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.950 0.000 17.950 71.200
19. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.350 0.000 17.350 71.100
20. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.650 0.000 17.650 70.850
21. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 6.400 0.000 16.400 70.750
21. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.450 0.000 17.450 70.750
23. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 10.000 9.700 0.000 19.700 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.500 0.000 17.500 70.700
24. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.050 0.000 17.050 70.500
24. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.950 0.000 17.950 70.500
26. Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.850 0.000 17.850 9.000 7.550 0.000 16.550 10.000 7.200 0.000 17.200 70.200
27. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.500 0.000 17.500 9.000 6.850 0.000 15.850 10.000 7.700 0.000 17.700 70.050
28. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.500 0.000 16.500 69.950
29. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.600 0.000 16.600 69.900
30. Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.800 0.000 16.800 69.700
31. Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 10.000 8.600 1.000 17.600 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.100 0.000 17.100 69.500
32. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.850 0.000 17.850 69.350
33. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.500 0.000 16.500 9.600 7.450 0.000 17.050 69.300
34. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.150 0.000 17.150 9.400 6.900 0.000 16.300 68.850
35. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 8.200 0.000 18.200 9.600 6.300 0.000 15.900 68.750
36. Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 7.650 0.000 17.650 68.700
37. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.900 0.000 16.900 68.650
38. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 7.750 0.000 17.750 68.550
39. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.000 0.000 17.000 9.000 6.650 0.000 15.650 68.550
40. Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.200 0.000 17.200 9.000 6.300 0.000 15.300 68.500
41. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.700 0.000 16.700 68.400
41. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.400 0.000 18.400 9.000 6.100 0.000 15.100 10.000 6.500 0.000 16.500 68.400
43. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.150 0.000 17.150 9.000 6.200 0.000 15.200 10.000 7.200 0.000 17.200 68.350
44. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.100 0.000 17.100 68.300
45. Marešová Šárka 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol. 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.200 0.000 17.200 68.300
46. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.950 0.000 16.950 9.500 6.250 0.000 15.750 10.000 7.400 0.000 17.400 68.300
47. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 4.900 0.000 14.900 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.500 0.000 17.500 68.250
48. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 6.450 0.000 16.450 9.000 5.900 0.000 14.900 10.000 7.850 0.000 17.850 68.200
49. Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 7.100 0.000 17.100 68.150
50. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 5.950 0.000 15.950 9.000 7.000 0.000 16.000 10.000 7.450 0.000 17.450 68.000
51. Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.750 0.000 16.750 9.400 7.000 0.000 16.400 67.850
52. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.400 0.000 16.400 9.000 6.900 0.000 15.900 9.600 7.150 0.000 16.750 67.450
53. Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.150 0.000 17.150 9.000 6.700 0.000 15.700 9.000 7.000 0.000 16.000 67.350
54. Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 6.150 0.000 16.150 66.900
55. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.550 0.000 16.550 9.000 6.500 0.000 15.500 10.000 6.450 0.000 16.450 66.200
56. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková, Konečný 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.900 0.000 16.900 9.000 7.700 0.000 16.700 8.400 5.700 0.000 14.100 65.800
57. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 5.900 0.000 15.900 65.750
58. Špatenková Tina 2008 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 5.500 0.000 15.500 64.850
59. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.150 0.000 16.150 9.000 5.150 0.000 14.150 10.000 6.250 0.000 16.250 64.750
60. Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 6.450 0.000 16.450 9.400 5.150 0.000 14.550 64.650
61. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Kolektiv trenérů 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.050 0.000 17.050 9.000 5.750 0.000 14.750 9.000 6.200 0.000 15.200 64.500
62. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.850 0.000 16.850 8.000 5.350 0.000 13.350 10.000 5.850 0.000 15.850 64.450
63. Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 3.000 0.000 13.000 9.600 5.350 0.000 14.950 64.150
64. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 5.200 0.000 15.200 9.000 6.250 0.000 15.250 63.400
65. Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.000 0.000 17.000 9.000 5.550 0.000 14.550 9.000 4.750 0.000 13.750 62.700
66. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 10.000 8.600 0.000 18.600 7.500 5.400 0.000 12.900 8.500 6.100 0.000 14.600 9.400 6.200 0.000 15.600 61.700
67. Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 5.150 0.000 15.150 7.000 4.950 0.000 11.950 9.400 6.450 0.000 15.850 60.450

zpět na detail závodu