Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Čerti s andělem

 23.6.2018
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Čertice - jedn

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I 2.700 9.050 0.000 11.750 2.900 9.450 0.000 12.350 24.100
2. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I 2.900 8.500 0.000 11.400 2.900 9.200 0.000 12.100 23.500
2. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I 2.900 8.600 0.000 11.500 2.800 9.200 0.000 12.000 23.500
4. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I 3.000 8.150 0.000 11.150 2.800 9.500 0.000 12.300 23.450
5. Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I 2.900 8.450 0.000 11.350 2.800 9.200 0.000 12.000 23.350
6. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I 2.900 7.950 0.000 10.850 2.800 9.250 0.000 12.050 22.900
7. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I 2.900 7.550 0.000 10.450 2.800 9.450 0.000 12.250 22.700
8. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany 2.900 8.000 0.000 10.900 2.600 9.150 0.000 11.750 22.650
8. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany 2.800 7.950 0.000 10.750 2.600 9.300 0.000 11.900 22.650
10. Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I 2.900 7.700 0.000 10.600 2.900 9.050 0.000 11.950 22.550
11. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany 3.100 7.600 0.000 10.700 3.000 8.750 0.000 11.750 22.450
12. Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany 2.600 8.050 0.000 10.650 2.600 8.600 0.000 11.200 21.850
13. Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín 2.900 7.500 0.000 10.400 2.800 8.400 0.000 11.200 21.600
14. Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín 3.200 7.300 0.000 10.500 2.800 8.200 0.000 11.000 21.500
15. Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice 2.700 7.400 0.000 10.100 2.600 8.650 0.000 11.250 21.350
16. Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany 2.100 7.700 0.000 9.800 2.900 8.550 0.000 11.450 21.250
16. Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 7.200 0.000 10.200 2.800 8.250 0.000 11.050 21.250
16. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 6.550 0.000 9.350 2.700 9.200 0.000 11.900 21.250
19. Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín 2.800 7.300 0.000 10.100 2.800 8.300 0.000 11.100 21.200
20. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 7.150 0.000 10.150 2.700 8.200 0.000 10.900 21.050
20. Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín 2.900 6.900 0.000 9.800 2.700 8.550 0.000 11.250 21.050
22. Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín 2.800 6.600 0.000 9.400 2.600 8.850 0.000 11.450 20.850
23. Motlíčková Anna 2010 TJ Avia Čakovice 2.500 7.150 0.000 9.650 2.600 8.550 0.000 11.150 20.800
24. Burešová Tereza 2010 TJ Avia Čakovice 2.500 7.700 0.000 10.200 2.100 8.250 0.000 10.350 20.550
24. Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha 2.900 7.200 0.000 10.100 2.700 7.750 0.000 10.450 20.550
26. Bombarová Sára 2009 SG Štětí 2.700 7.250 0.000 9.950 2.300 8.200 0.000 10.500 20.450
26. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany 2.800 6.700 0.000 9.500 2.600 8.350 0.000 10.950 20.450
28. Seligerová Adéla 2010 SG Štětí 2.700 6.900 0.000 9.600 2.100 8.500 0.000 10.600 20.200
29. Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany 2.100 6.850 0.000 8.950 2.700 8.450 0.000 11.150 20.100
29. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany 2.900 6.100 0.000 9.000 2.800 8.300 0.000 11.100 20.100
31. Čmejlová Klára 2010 SG Štětí 2.700 6.600 0.000 9.300 2.300 8.400 0.000 10.700 20.000
32. Dzjumová Natálie 2010 TJ Slovan Praha 2.600 8.000 -2.000 8.600 2.700 8.550 0.000 11.250 19.850
33. Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín 2.700 5.950 0.000 8.650 2.800 8.250 0.000 11.050 19.700
34. Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno 2.300 6.700 0.000 9.000 2.800 7.850 0.000 10.650 19.650
35. Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany 2.800 6.400 0.000 9.200 2.600 7.650 0.000 10.250 19.450
36. Súkupová Klára 2009 TJ Slovan Praha 2.600 6.650 0.000 9.250 2.600 7.500 0.000 10.100 19.350
37. Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha 2.700 5.750 0.000 8.450 2.700 8.150 0.000 10.850 19.300
38. Janečková Julie 2009 SK Hradčany 2.200 6.300 0.000 8.500 2.700 8.000 0.000 10.700 19.200
38. Víšková Karolína 2009 TJ Sokol Kolín 2.700 6.100 0.000 8.800 2.800 7.600 0.000 10.400 19.200
38. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha 2.500 7.350 -2.000 7.850 2.600 8.750 0.000 11.350 19.200
41. Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha 2.600 6.000 0.000 8.600 2.700 7.500 0.000 10.200 18.800
42. Heydušková Petra 2010 TJ Sokol Kolín 3.000 4.800 0.000 7.800 2.400 8.200 0.000 10.600 18.400
43. Schwarzová Adéla 2009 TJ Avia Čakovice 2.000 7.300 -2.000 7.300 2.600 8.250 0.000 10.850 18.150
44. Havlínová Františka 2010 TJ Slovan Praha 2.000 6.700 -2.000 6.700 2.600 8.100 0.000 10.700 17.400
45. Nociarová Sofie 2009 TJ Sokol Dolní Žandov 2.600 6.500 -2.000 7.100 2.200 7.800 0.000 10.000 17.100
46. Honzlová Marie 2010 TJ Sokol Dolní Žandov 2.600 6.150 -2.000 6.750 2.700 7.250 0.000 9.950 16.700
47. Pražáková Marie 2010 TJ Slovan Praha 2.100 4.500 0.000 6.600 2.700 7.050 0.000 9.750 16.350
48. Jurásková Julie 2009 TJ Sokol Dolní Žandov 1.000 7.000 -8.000 0.000 2.100 6.600 0.000 8.700 8.700
48. Rusinová Patricie 2010 TJ Sokol Dolní Žandov 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.600 0.000 8.700 8.700

zpět na detail závodu