Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Klokánkova kapsa

 24.11.2018
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

1. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kunclová Mariana TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.800 0.000 12.800 1.600 9.550 0.000 11.150 2.800 9.050 0.000 11.850 2.800 8.450 0.000 11.250 47.050
2. Pangrácová Eva TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.150 0.000 12.150 1.800 9.450 0.000 11.250 2.800 8.750 0.000 11.550 2.900 8.800 0.000 11.700 46.650
3. Pluhařová Sofie TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.000 9.450 0.000 12.450 2.500 8.900 0.000 11.400 2.900 8.300 0.000 11.200 2.800 8.250 0.000 11.050 46.100
4. Steier Claudia TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.600 9.800 0.000 11.400 2.900 7.850 0.000 10.750 3.000 8.550 0.000 11.550 45.200
5. Jelínková Madlen TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.000 9.650 0.000 12.650 1.600 9.150 0.000 10.750 2.000 7.700 0.000 9.700 2.900 8.600 0.000 11.500 44.600
6. Contiero Elisa TJ Bohemians Praha kolektiv trenérů 3.000 9.150 0.000 12.150 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 7.900 0.000 10.400 2.800 8.050 0.000 10.850 44.500
7. Kratochvílová Aneta TJ Sokol Kampa Stejskalová P. 3.000 7.750 0.000 10.750 1.800 8.300 0.000 10.100 2.900 8.700 0.000 11.600 2.900 8.750 0.000 11.650 44.100
7. Tomášková Lucie TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 9.000 0.000 12.000 1.600 8.450 0.000 10.050 3.100 8.000 0.000 11.100 3.000 7.950 0.000 10.950 44.100
7. Větrovská Ema TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 9.500 0.000 12.500 1.600 8.950 0.000 10.550 3.000 6.900 0.000 9.900 2.900 8.250 0.000 11.150 44.100
10. Hajleková Kateřina TJ Sokol Kampa Stejskalová P. 3.000 7.700 0.000 10.700 1.300 8.500 0.000 9.800 2.900 9.100 0.000 12.000 2.800 8.400 0.000 11.200 43.700
11. Hlůžková Anna TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 3.000 8.700 0.000 11.700 1.600 8.500 0.000 10.100 2.700 8.000 0.000 10.700 2.800 8.250 0.000 11.050 43.550
12. Kučerová Adéla Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 3.000 8.550 0.000 11.550 1.600 9.400 0.000 11.000 2.800 6.500 0.000 9.300 2.700 8.800 0.000 11.500 43.350
13. Burešová Eliška TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 3.000 8.500 0.000 11.500 1.600 9.200 0.000 10.800 2.700 6.500 0.000 9.200 2.600 9.050 0.000 11.650 43.150
14. Borovanská Emili TJ Sokol Kampa Stejskalová P. 3.000 7.100 0.000 10.100 1.600 8.950 0.000 10.550 3.000 8.250 0.000 11.250 2.800 7.900 0.000 10.700 42.600
15. Poláková Kateřina Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.000 8.700 0.000 11.700 2.300 7.250 0.000 9.550 2.900 7.600 0.000 10.500 2.800 7.800 0.000 10.600 42.350
16. Klimentová Anna Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 3.000 9.300 0.000 12.300 2.300 7.600 0.000 9.900 2.900 6.900 0.000 9.800 2.800 7.350 0.000 10.150 42.150
17. Buršová Eliška Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 3.000 7.600 0.000 10.600 1.600 8.350 0.000 9.950 2.700 8.150 0.000 10.850 2.700 7.950 0.500 10.150 41.550
18. Činoveská Valerie Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 3.000 7.100 0.000 10.100 1.100 8.500 0.000 9.600 2.700 7.600 0.000 10.300 2.800 8.600 0.500 10.900 40.900
19. Pokorná Mia TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.300 0.000 11.300 1.100 8.350 0.000 9.450 2.100 7.900 0.000 10.000 2.800 6.600 0.500 8.900 39.650
20. Janočková Zoe GYMPRA Hadrbolcová 3.000 7.750 0.000 10.750 1.100 7.850 0.000 8.950 2.500 6.100 0.000 8.600 2.800 7.700 0.000 10.500 38.800
21. Lipertová Sofie GYMPRA Hadrbolcová 3.000 7.700 0.000 10.700 1.100 7.450 0.000 8.550 2.600 4.800 0.000 7.400 2.800 7.950 0.000 10.750 37.400

zpět na detail závodu