Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ, SGM Dráček

 6.10.2018
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz

Kategorie 1A roč. 2007-2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 9.000 0.000 13.000 25.600
2. Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 7.500 0.000 11.500 24.400
3. Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 8.400 0.000 12.400 24.200
4. Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.650 0.000 11.650 4.000 8.300 0.000 12.300 23.950
5. Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.400 0.000 11.400 4.000 8.350 0.000 12.350 23.750
6. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.450 0.000 11.450 4.000 8.150 0.000 12.150 23.600
7. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.600 0.000 11.600 4.000 7.950 0.000 11.950 23.550
8. Vlasáková Nikola 2007 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.250 0.000 11.250 4.000 8.200 0.000 12.200 23.450
9. Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.250 0.000 11.250 4.000 8.150 0.000 12.150 23.400
10. Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 7.700 0.000 11.700 22.900
10. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.300 0.000 11.300 4.000 7.600 0.000 11.600 22.900
12. Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.350 0.000 11.350 4.000 7.500 0.000 11.500 22.850
13. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.350 0.000 11.350 4.000 7.350 0.000 11.350 22.700
14. Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.500 0.000 10.500 4.000 8.000 0.000 12.000 22.500
15. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.600 0.000 10.600 4.000 7.300 0.000 11.300 21.900
15. Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 5.900 0.000 9.900 4.000 8.000 0.000 12.000 21.900
17. Opršalová Tereza 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 5.850 0.000 9.850 4.000 8.000 0.000 12.000 21.850
18. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.550 0.000 9.550 4.000 6.950 0.000 10.950 20.500
19. Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.800 0.000 10.800 3.000 6.250 0.000 9.250 20.050
20. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.550 0.000 9.550 3.000 7.150 0.000 10.150 19.700
21. Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.550 0.000 10.550 0.000 0.000 0.000 0.000 10.550

zpět na detail závodu