Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ, SGM Dráček

 6.10.2018
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie 2A roč. 2009-2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 9.350 0.000 13.350 26.500
2. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.950 0.000 12.950 4.000 9.250 0.000 13.250 26.200
3. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 9.300 0.000 13.300 25.950
4. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 9.200 0.000 13.200 25.850
5. Bartásková Michaela 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 8.900 0.000 12.900 25.800
6. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 8.550 0.000 12.550 25.650
7. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 9.150 0.000 13.150 25.350
8. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 8.750 0.000 12.750 25.100
9. Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 8.700 0.000 12.700 25.050
10. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 8.450 0.000 12.450 25.000
11. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 9.050 0.000 13.050 24.850
12. Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 8.450 0.000 12.450 24.800
12. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 8.400 0.000 12.400 24.800
14. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.750 0.000 11.750 4.000 8.900 0.000 12.900 24.650
15. Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 8.550 0.000 12.550 24.550
16. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 8.700 0.000 12.700 24.500
17. Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 8.200 0.000 12.200 24.350
18. Nedomlelová Iva 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.100 0.000 12.100 4.000 8.100 0.000 12.100 24.200
19. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.600 0.000 11.600 4.000 8.450 0.000 12.450 24.050
19. Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 7.900 0.000 11.900 24.050
19. Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.850 0.000 11.850 4.000 8.200 0.000 12.200 24.050
19. Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 8.350 0.000 12.350 24.050
23. Schwarzová Adéla 2009 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.950 0.000 11.950 4.000 8.050 0.000 12.050 24.000
24. Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 8.750 0.000 12.750 23.950
24. Svobodová Kristýna 2009 TJ Sokol Horní Počernice Waraus 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.800 0.000 11.800 4.000 8.150 0.000 12.150 23.950
26. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.300 0.000 11.300 4.000 8.600 0.000 12.600 23.900
26. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.250 0.000 11.250 4.000 8.650 0.000 12.650 23.900
28. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 7.550 0.000 11.550 23.800
28. Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 7.800 0.000 11.800 23.800
30. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.750 0.000 11.750 4.000 8.000 0.000 12.000 23.750
31. Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 7.700 0.000 11.700 23.700
32. Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.650 0.000 11.650 4.000 8.000 0.000 12.000 23.650
32. Réblová Klára 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.300 0.000 11.300 4.000 8.350 0.000 12.350 23.650
34. Kuchařová Karolína 2009 TJ Tourist Říčany Vašutová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.500 0.000 11.500 4.000 8.050 0.000 12.050 23.550
35. Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 8.250 0.000 12.250 23.450
35. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.750 0.000 10.750 4.000 8.700 0.000 12.700 23.450
37. Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 7.700 0.000 11.700 23.400
38. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.150 0.000 11.150 4.000 8.100 0.000 12.100 23.250
39. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.750 0.000 10.750 4.000 8.400 0.000 12.400 23.150
40. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 7.900 0.000 11.900 23.100
41. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 8.000 0.000 12.000 23.000
42. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.400 0.000 11.400 4.000 7.500 0.000 11.500 22.900
43. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.650 0.000 10.650 4.000 8.200 0.000 12.200 22.850
44. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.050 0.000 11.050 4.000 7.700 0.000 11.700 22.750
45. Tesařová Nikola 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.500 0.000 10.500 4.000 8.200 0.000 12.200 22.700
46. Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.300 0.000 11.300 3.000 8.300 0.000 11.300 22.600
47. Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.450 0.000 11.450 3.000 8.100 0.000 11.100 22.550
48. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.700 0.000 10.700 3.000 8.800 0.000 11.800 22.500
49. Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 8.050 0.000 12.050 3.000 7.300 0.000 10.300 22.350
50. Doubravská Agáta 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.000 0.000 11.000 4.000 7.050 0.000 11.050 22.050
51. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.300 0.000 10.300 3.000 8.600 0.000 11.600 21.900
52. Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.100 0.000 11.100 3.000 7.750 0.000 10.750 21.850
53. Schmidtová Sára 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.450 0.000 11.450 3.000 7.200 0.000 10.200 21.650
53. Jeništová Kristýna 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.600 0.000 10.600 4.000 7.050 0.000 11.050 21.650
55. Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.450 0.000 10.450 3.000 8.150 0.000 11.150 21.600
56. Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.750 0.000 10.750 3.000 7.300 0.000 10.300 21.050
57. Muchová Elena 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.350 0.000 10.350 3.000 7.600 0.000 10.600 20.950
58. Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Polákovi, Kebrtová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.200 0.000 11.200 2.000 7.500 0.000 9.500 20.700
59. Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 5.750 0.000 9.750 3.000 7.800 0.000 10.800 20.550
60. Bělinová Nela 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.850 0.000 9.850 2.000 7.450 0.000 9.450 19.300

zpět na detail závodu