Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 13.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 9.200 0.000 12.200 2.300 8.630 0.000 10.933 2.900 8.730 0.000 11.633 2.700 8.730 0.000 11.433 46.199
2. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.700 0.000 11.700 2.300 8.730 0.000 11.033 3.100 8.530 0.000 11.633 2.900 8.370 0.000 11.267 45.633
3. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 8.250 0.000 11.250 2.300 8.170 0.000 10.467 2.800 8.830 0.000 11.633 2.900 8.900 0.000 11.800 45.150
4. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 9.000 0.000 12.000 2.500 8.530 0.000 11.033 3.500 6.500 0.000 10.000 3.100 8.800 0.000 11.900 44.933
5. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.850 0.000 11.850 2.300 8.300 0.000 10.600 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 7.600 0.000 10.600 44.250
6. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.300 0.000 11.300 2.300 8.530 0.000 10.833 3.100 8.330 0.000 11.433 2.700 7.570 0.000 10.267 43.833
7. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 8.430 0.000 10.733 3.100 8.370 0.000 11.467 3.000 6.730 0.000 9.733 43.733
8. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 8.350 0.000 11.350 2.300 8.700 0.000 11.000 3.000 8.600 0.000 11.600 2.500 7.270 0.000 9.767 43.717
9. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.550 0.000 11.550 2.300 8.100 0.000 10.400 3.100 8.430 0.000 11.533 3.000 7.030 0.000 10.033 43.516
10. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 7.630 0.000 9.933 3.000 8.230 0.000 11.233 3.000 7.330 0.000 10.333 43.499
11. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 8.200 0.000 11.200 2.300 8.600 0.000 10.900 2.900 7.930 0.000 10.833 2.700 7.400 0.000 10.100 43.033
12. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.500 0.000 11.500 2.300 7.870 0.000 10.167 3.100 7.700 0.000 10.800 2.800 7.470 0.000 10.267 42.734
13. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 8.000 0.000 11.000 2.300 8.900 0.000 11.200 3.100 7.830 0.000 10.933 2.900 6.630 0.000 9.533 42.666
14. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 3.000 8.700 0.000 11.700 2.300 8.300 0.000 10.600 3.300 6.270 0.000 9.567 2.900 7.770 0.000 10.667 42.534
15. Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 8.170 0.000 10.467 3.000 7.000 0.000 10.000 2.900 7.300 0.000 10.200 42.467
16. Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 8.250 0.000 11.250 2.300 8.100 0.000 10.400 3.100 7.130 0.000 10.233 2.800 7.300 0.000 10.100 41.983
17. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora 3.000 7.350 0.000 10.350 2.300 8.330 0.000 10.633 3.000 8.070 0.000 11.067 2.900 6.870 0.000 9.767 41.817
18. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 3.000 7.450 0.000 10.450 2.300 8.430 0.000 10.733 2.800 7.730 0.000 10.533 2.800 7.270 0.000 10.067 41.783
19. Petrusová Anežka 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová 3.000 7.450 0.000 10.450 2.300 8.170 0.000 10.467 2.800 7.630 0.000 10.433 2.900 7.470 0.000 10.367 41.717
20. Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina 3.000 8.750 0.000 11.750 2.300 7.970 0.000 10.267 2.800 6.730 0.000 9.533 2.900 7.170 0.000 10.067 41.617
21. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 8.350 0.000 11.350 2.300 8.370 0.000 10.667 2.800 7.430 0.000 10.233 3.100 6.170 0.000 9.267 41.517
22. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 3.000 7.600 0.000 10.600 2.300 8.200 0.000 10.500 2.800 7.070 0.000 9.867 2.700 7.800 0.000 10.500 41.467
23. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.050 0.000 11.050 2.300 7.930 0.000 10.233 3.000 8.000 0.000 11.000 2.300 6.730 0.000 9.033 41.316
24. Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 7.200 0.000 10.200 2.300 7.700 0.000 10.000 3.100 7.700 0.000 10.800 2.800 7.500 0.000 10.300 41.300
25. Herzánová Valentýna 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová 3.000 7.600 0.000 10.600 2.300 7.830 0.000 10.133 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 7.100 0.000 10.100 41.233
25. Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 8.700 0.000 11.700 2.300 7.730 0.000 10.033 3.100 6.470 0.000 9.567 3.000 6.930 0.000 9.933 41.233
27. Horáčková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová 3.000 7.600 0.000 10.600 2.300 7.830 0.000 10.133 3.100 7.000 0.000 10.100 3.000 7.230 0.000 10.233 41.066
28. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 7.550 0.000 10.550 2.300 8.400 0.000 10.700 3.100 6.670 0.000 9.767 2.800 7.200 0.000 10.000 41.017
29. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 3.000 7.150 0.000 10.150 2.300 8.370 0.000 10.667 3.000 7.770 0.000 10.767 2.800 6.570 0.000 9.367 40.951
30. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 8.400 0.000 11.400 2.300 7.330 0.000 9.633 3.100 8.030 0.000 11.133 2.400 6.370 0.000 8.767 40.933
31. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 8.300 0.000 11.300 2.300 7.730 0.000 10.033 3.000 6.670 0.000 9.667 2.800 6.930 0.000 9.733 40.733
32. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 3.000 7.350 0.000 10.350 1.100 8.270 0.000 9.367 2.800 8.170 0.000 10.967 2.800 6.900 0.000 9.700 40.384
33. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.400 0.000 11.400 2.300 7.570 0.000 9.867 2.900 6.800 0.000 9.700 2.400 6.700 0.000 9.100 40.067
34. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 3.000 7.850 0.000 10.850 2.300 7.570 0.000 9.867 2.900 6.630 0.000 9.533 2.800 6.870 0.000 9.667 39.917
35. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 3.000 7.650 0.000 10.650 1.100 8.270 0.000 9.367 2.700 7.100 0.000 9.800 2.800 6.630 0.000 9.433 39.250
36. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 3.000 8.200 0.000 11.200 2.300 7.930 0.000 10.233 3.100 6.870 0.000 9.967 2.200 5.870 0.500 7.567 38.967
36. Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 7.700 0.000 10.700 2.300 7.000 0.000 9.300 3.000 6.270 0.000 9.267 2.300 7.400 0.000 9.700 38.967
38. Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 3.000 7.800 0.000 10.800 2.300 7.830 0.000 10.133 2.900 5.100 0.000 8.000 3.000 6.830 0.000 9.833 38.766
39. Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 3.000 7.950 0.000 10.950 2.300 7.870 0.000 10.167 3.100 5.900 0.000 9.000 2.900 5.670 0.000 8.567 38.684
40. Šmídová Stela 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová 3.000 7.000 0.000 10.000 2.300 7.170 0.000 9.467 3.100 5.770 0.000 8.867 3.000 6.570 0.000 9.567 37.901
41. Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 3.000 7.100 0.000 10.100 2.300 7.000 0.000 9.300 3.000 5.370 0.000 8.367 2.700 6.400 0.500 8.600 36.367
42. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 3.000 6.500 0.000 9.500 2.300 6.970 0.000 9.267 2.900 5.870 0.000 8.767 2.600 6.630 0.500 8.733 36.267
43. Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Lipšanová 3.000 7.900 0.000 10.900 1.200 6.800 0.000 8.000 2.800 6.930 4.000 5.733 2.700 8.100 0.000 10.800 35.433

zpět na detail závodu