Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Závod gymnastických nadějí

 14.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

I. kategorie (2012-2015)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 TJ Sokol Kampa 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 9.200 0.000 14.700 5.500 9.030 0.000 14.533 29.233
2. Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová P. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 9.250 0.000 14.750 5.500 8.800 0.000 14.300 29.050
3. Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 9.250 0.000 14.750 5.500 8.670 0.000 14.167 28.917
4. Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 9.200 0.000 14.700 5.500 8.700 0.000 14.200 28.900
5. Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 9.250 0.000 14.750 5.500 8.600 0.000 14.100 28.850
6. Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 9.100 0.000 14.600 5.500 8.570 0.000 14.067 28.667
7. Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.500 0.000 14.000 5.500 9.070 0.000 14.567 28.567
8. Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.650 0.000 14.150 5.500 8.470 0.000 13.967 28.117
9. Kratochvílová Natálie 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.550 0.000 14.050 5.000 8.600 0.000 13.600 27.650
10. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.300 0.000 13.800 5.500 8.300 0.000 13.800 27.600
11. Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.450 0.000 13.950 5.500 8.130 0.000 13.633 27.583
12. Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.800 0.000 14.300 5.000 8.130 0.000 13.133 27.433
13. Krejčí Lea 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.400 0.000 13.900 5.000 8.400 0.000 13.400 27.300
14. Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.450 0.000 13.950 5.500 7.800 0.000 13.300 27.250
15. Janáková Zuzana 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 7.800 0.000 13.300 5.000 8.670 0.000 13.667 26.967
16. Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.150 0.000 13.650 5.500 7.700 0.000 13.200 26.850
17. Burešová Karolína 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 7.950 0.000 13.450 5.000 8.030 0.000 13.033 26.483
18. Křížová Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 8.250 0.000 13.750 5.000 7.470 0.000 12.467 26.217
19. Jakubcová Eliška 2012 KSG Most, z.s. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.500 7.900 0.000 12.400 5.000 8.130 0.000 13.133 25.533
20. Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.350 0.000 11.850 5.000 8.170 0.000 13.167 25.017
21. Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.500 7.950 0.000 12.450 5.000 7.230 0.000 12.233 24.683
22. Tomšíková Aneta 2012 TJ Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.500 6.450 0.000 11.950 5.000 7.070 0.000 12.067 24.017
23. Staševská Klaudie 2013 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.500 6.600 0.000 11.100 5.000 7.230 0.000 12.233 23.333

zpět na detail závodu