Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 27.1.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.700 8.100 0.000 11.800 11.800
2. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Sturmová T. 3.000 8.600 0.000 11.600 11.600
3. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.900 8.150 0.000 11.050 11.050
4. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.900 7.600 0.000 10.500 10.500
5. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 3.000 7.450 0.000 10.450 10.450
6. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.300 6.700 0.000 10.000 10.000
7. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.300 6.650 0.000 9.950 9.950
8. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 6.400 0.000 9.900 9.900
9. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.400 7.250 0.000 9.650 9.650
10. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.300 7.300 0.000 9.600 9.600
10. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 2.600 7.000 0.000 9.600 9.600
12. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová,Orliczková 2.200 7.150 0.000 9.350 9.350
13. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.300 5.950 0.000 9.250 9.250
14. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.300 6.750 0.000 9.050 9.050
15. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 2.400 5.900 0.000 8.300 8.300
16. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 1.700 7.150 2.000 6.850 6.850
17. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů 2.100 6.550 2.000 6.650 6.650
18. Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 1.500 7.450 4.000 4.950 4.950

zpět na detail závodu