Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGZ Baby Gym Cup

 21.10.2018
 pořadatel: Ostrava

II. Přípravka 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.250 0.000 11.850 2.400 8.800 0.000 11.200 23.050
2. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 9.350 0.000 12.050 2.400 8.500 0.000 10.900 22.950
3. Doležalová Andrea 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.750 0.000 11.550 2.500 8.800 0.000 11.300 22.850
4. Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Chramostová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 9.100 0.000 11.700 2.400 8.700 0.000 11.100 22.800
5. Hlůšková Natálie 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.250 0.000 11.750 2.400 8.550 0.000 10.950 22.700
6. Šuráňová Ema 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.350 0.000 11.850 2.400 8.350 0.000 10.750 22.600
7. Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 9.000 0.000 11.700 2.600 8.550 0.300 10.850 22.550
7. Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Martina Vavroušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.850 0.000 11.450 2.400 8.700 0.000 11.100 22.550
9. Czempkova Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.950 0.000 11.750 2.500 8.100 0.000 10.600 22.350
10. Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 9.150 0.000 11.950 2.600 7.700 0.000 10.300 22.250
10. Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Modrovičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.950 0.000 11.550 2.400 8.300 0.000 10.700 22.250
12. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.200 0.000 11.400 2.500 8.100 0.000 10.600 22.000
13. Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.750 0.000 11.550 2.400 8.000 0.000 10.400 21.950
14. Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.750 0.000 11.750 2.800 7.300 0.000 10.100 21.850
15. Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.750 0.000 11.550 2.500 7.600 0.000 10.100 21.650
16. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.650 0.000 11.350 2.400 7.800 0.000 10.200 21.550
17. Keclíková Adéla 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.600 0.000 11.100 2.500 7.800 0.000 10.300 21.400
18. Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.150 0.000 10.850 2.300 8.200 0.000 10.500 21.350
19. Langerová Eliška 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková Ludmila 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.900 0.000 11.400 2.400 7.500 0.000 9.900 21.300
20. Elšíková Aneta 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.700 0.000 11.200 2.300 7.700 0.000 10.000 21.200
20. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.600 0.000 10.400 2.500 8.300 0.000 10.800 21.200
20. Křesinová Kristýna 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková Ludmila 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.750 0.000 11.250 2.500 7.450 0.000 9.950 21.200
23. Bílková Eliška 2011 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.500 0.000 11.100 2.400 7.600 0.000 10.000 21.100
24. Barvířová Vanessa 2011 TJ Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.800 0.000 11.400 2.400 7.150 0.000 9.550 20.950
25. Kuzan Denisa 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.950 0.000 10.550 2.300 7.950 0.000 10.250 20.800
26. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.100 0.000 10.800 2.300 7.550 0.000 9.850 20.650
27. Koryčanská Viktorie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.300 0.000 10.900 2.300 7.350 0.000 9.650 20.550
27. Jarošová Leona 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.000 0.000 10.500 2.300 7.750 0.000 10.050 20.550
29. Baláčová Barbora 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Chramostová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.100 0.000 10.700 2.400 7.400 0.000 9.800 20.500
30. Šiková Klára 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.600 0.000 10.100 2.300 8.050 0.000 10.350 20.450
31. Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.150 0.000 10.750 2.400 7.050 0.000 9.450 20.200
32. Procházková Kristýna 2011 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.500 0.000 10.300 2.500 7.300 0.000 9.800 20.100
33. Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.850 0.000 10.650 2.500 6.900 0.000 9.400 20.050
34. Říhová Nikol 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.200 0.000 10.800 2.400 6.750 0.000 9.150 19.950
35. Urbanová Rozálie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.050 0.000 10.650 2.400 6.650 0.000 9.050 19.700
35. Šerá Kristýna 2011 TJ Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.300 0.000 10.900 2.400 6.400 0.000 8.800 19.700
37. Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.750 0.000 11.350 1.900 6.350 0.000 8.250 19.600
38. Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.950 0.000 10.650 1.700 7.000 0.000 8.700 19.350
39. Stříbrná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.750 0.000 9.550 2.500 6.900 0.000 9.400 18.950
40. Kajzrová Magdaléna 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.750 0.000 9.750 2.400 6.500 0.000 8.900 18.650

zpět na detail závodu