Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Mistrovství ČR MT

 1.6.-2.6.2019
 pořadatel: TJ TŽ Třinec
Stáhnout výsledky

VS4A (kadetky)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 9.000 0.000 12.700 1.600 8.650 0.000 10.250 4.300 8.400 0.000 12.700 3.400 8.000 0.000 11.400 47.050
2. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Kollektiv treneru 4.200 8.950 0.000 13.150 3.100 6.900 0.000 10.000 4.600 7.600 0.000 12.200 4.100 6.800 0.000 10.900 46.250
3. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.700 0.000 12.400 2.000 8.300 0.000 10.300 3.800 8.150 0.000 11.950 3.300 8.250 0.000 11.550 46.200
4. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.500 8.100 0.000 11.600 1.600 8.950 0.000 10.550 4.300 8.100 0.000 12.400 3.300 8.250 0.000 11.550 46.100
5. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Kollektiv treneru 3.700 8.550 0.000 12.250 2.600 6.050 0.000 8.650 4.500 8.300 0.000 12.800 4.200 7.450 0.000 11.650 45.350
6. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.250 0.000 11.950 1.700 9.100 0.000 10.800 4.100 7.100 0.000 11.200 3.300 7.850 0.000 11.150 45.100
7. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.350 0.000 11.850 1.300 7.800 0.000 9.100 4.200 7.900 0.000 12.100 3.400 8.050 0.000 11.450 44.500
8. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.200 0.000 11.700 1.700 7.900 0.000 9.600 4.500 6.750 0.000 11.250 3.300 7.950 0.000 11.250 43.800
8. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.750 0.000 12.450 1.700 7.150 0.000 8.850 3.700 7.400 0.000 11.100 3.400 8.000 0.000 11.400 43.800
8. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.600 0.000 12.300 1.700 7.550 0.000 9.250 4.400 6.900 0.000 11.300 3.100 7.850 0.000 10.950 43.800
11. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 8.900 0.000 12.600 1.800 7.600 0.000 9.400 3.000 7.050 0.000 10.050 3.300 7.950 0.000 11.250 43.300
12. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.350 0.100 11.950 1.300 7.850 0.000 9.150 3.700 7.450 0.000 11.150 3.300 7.500 0.000 10.800 43.050
13. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.000 7.150 0.000 8.150 4.500 7.250 0.000 11.750 3.500 7.450 0.000 10.950 42.950
14. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.850 0.000 12.550 1.200 6.900 0.000 8.100 4.500 6.550 0.000 11.050 3.300 7.800 0.000 11.100 42.800
15. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kollektiv treneru 3.700 8.700 0.000 12.400 1.800 5.350 0.000 7.150 4.000 8.050 0.000 12.050 3.300 7.200 0.000 10.500 42.100
16. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.400 0.000 12.100 1.400 7.750 0.000 9.150 4.100 5.650 0.000 9.750 3.100 7.600 0.000 10.700 41.700
17. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.700 8.100 0.000 11.800 1.300 6.350 0.000 7.650 4.100 7.800 0.000 11.900 2.800 7.400 0.000 10.200 41.550
18. Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 3.500 8.100 0.000 11.600 1.500 6.950 0.000 8.450 3.500 7.600 0.000 11.100 3.200 7.150 0.000 10.350 41.500
19. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.500 0.000 12.200 1.100 5.700 0.000 6.800 4.500 7.450 0.100 11.850 3.100 7.400 0.000 10.500 41.350
20. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.000 8.500 0.000 11.500 1.200 6.350 0.000 7.550 3.500 7.550 0.000 11.050 3.200 7.950 0.000 11.150 41.250
21. Plevová Valerie 2007 T.J. Sokol Kampa Libichová 3.700 8.350 0.000 12.050 1.300 7.650 0.000 8.950 3.600 6.400 0.000 10.000 3.000 7.050 0.000 10.050 41.050
22. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.700 7.950 0.000 11.650 1.000 7.900 0.000 8.900 4.100 6.900 0.000 11.000 2.500 6.950 0.000 9.450 41.000
23. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.700 8.200 0.000 11.900 1.100 6.200 0.000 7.300 2.400 7.850 0.000 10.250 2.200 7.950 0.000 10.150 39.600
24. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 3.500 8.200 0.000 11.700 1.000 7.500 0.000 8.500 3.100 6.100 0.000 9.200 3.100 6.950 0.000 10.050 39.450
25. Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Kalašová 3.500 7.850 0.000 11.350 0.900 6.200 0.000 7.100 3.200 8.100 0.000 11.300 2.300 7.300 0.000 9.600 39.350
26. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.250 0.000 11.050 1.100 6.600 0.000 7.700 2.600 7.650 0.100 10.150 2.800 7.350 0.000 10.150 39.050
27. Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 7.800 0.000 11.300 1.000 6.500 0.000 7.500 3.300 7.200 0.000 10.500 2.800 6.900 0.000 9.700 39.000
28. Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová 3.500 7.750 0.000 11.250 1.000 7.200 0.000 8.200 3.800 5.900 0.000 9.700 3.100 6.700 0.000 9.800 38.950
29. Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.700 7.800 0.000 11.500 1.200 4.600 0.000 5.800 3.900 7.050 0.000 10.950 2.900 7.500 0.000 10.400 38.650
30. Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Kalašová 2.000 8.350 0.000 10.350 1.300 6.600 0.000 7.900 3.000 7.200 0.000 10.200 3.100 6.550 0.000 9.650 38.100
31. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.650 0.000 10.650 0.900 5.850 0.000 6.750 3.000 7.400 0.000 10.400 2.300 7.600 0.000 9.900 37.700
32. Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 8.500 0.000 12.000 0.900 5.500 0.000 6.400 3.300 6.050 0.000 9.350 2.600 7.100 0.000 9.700 37.450
33. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.500 6.700 0.300 9.900 0.900 6.600 0.000 7.500 3.100 7.450 0.000 10.550 2.200 7.250 0.000 9.450 37.400
34. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.700 8.100 0.000 11.800 0.900 6.300 0.000 7.200 3.400 4.400 0.000 7.800 3.100 6.450 0.000 9.550 36.350
35. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.000 8.250 0.000 10.250 1.100 7.000 0.000 8.100 3.700 6.150 0.000 9.850 0.000 0.000 0.000 0.000 28.200

zpět na detail závodu