Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

 25.5.2019
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

VS2A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.550 0.000 19.550 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.650 0.000 16.650 73.800
2. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.300 0.000 17.300 73.600
3. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.350 0.000 19.350 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.400 0.000 17.400 73.500
4. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.500 0.000 17.500 73.050
5. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.050 0.000 17.050 72.600
6. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.100 0.000 17.100 72.550
7. Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.350 0.100 18.250 10.000 6.900 0.000 16.900 72.250
8. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.350 0.100 18.250 10.000 7.200 0.000 17.200 71.900
9. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.250 0.000 18.250 9.400 7.700 0.100 17.000 10.000 7.250 0.000 17.250 71.700
9. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.900 0.100 17.800 10.000 7.450 0.000 17.450 71.700
9. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.550 0.000 17.550 71.700
12. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.600 0.000 16.600 71.500
13. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.500 0.000 16.500 71.350
14. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.100 0.100 17.000 10.000 7.000 0.000 17.000 71.300
15. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 6.500 0.100 16.400 10.000 6.700 0.000 16.700 70.700
16. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová B. 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.850 0.000 16.850 70.400
17. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 7.050 0.000 17.050 70.350
18. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.100 0.000 16.100 70.300
19. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.050 0.000 17.050 70.200
20. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 7.400 0.100 17.300 10.000 6.800 0.000 16.800 69.950
21. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha kolektiv trenérů 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.250 0.000 16.250 10.000 6.700 0.000 16.700 69.800
21. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 8.550 0.000 18.550 9.600 6.950 0.000 16.550 69.800
21. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.350 0.000 16.350 69.800
24. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.000 0.100 15.900 10.000 6.700 0.000 16.700 69.700
25. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 7.400 0.000 17.400 69.500
26. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.200 0.100 17.100 10.000 5.350 0.000 15.350 69.450
27. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 6.050 0.000 16.050 69.350
28. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.900 0.100 16.800 10.000 6.500 0.000 16.500 69.200
29. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.200 0.000 16.200 69.150
30. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.250 0.000 17.250 9.600 6.650 0.000 16.250 69.100
31. Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 6.750 0.000 16.750 9.600 5.950 0.000 15.550 68.950
32. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 6.950 0.100 16.850 10.000 7.600 0.000 17.600 68.900
33. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 5.750 0.000 15.750 68.600
34. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová, Paková 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 5.800 0.000 15.800 68.400
35. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.600 0.000 17.600 9.300 5.950 0.000 15.250 68.250
36. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 5.950 0.000 15.950 68.100
37. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 7.450 0.000 17.450 9.500 6.450 0.000 15.950 10.000 5.900 0.000 15.900 68.050
37. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 6.700 0.000 16.700 68.050
37. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.650 0.000 15.650 9.300 6.000 0.000 15.300 68.050
40. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 6.500 0.100 16.400 10.000 6.400 0.000 16.400 67.900
41. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 6.750 0.100 16.650 9.600 6.550 0.000 16.150 67.850
42. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.250 0.100 16.150 10.000 5.800 0.000 15.800 67.650
43. Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.500 0.000 17.500 9.700 6.350 0.100 15.950 9.800 6.150 0.000 15.950 67.600
44. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.350 0.000 16.350 67.550
45. Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 6.050 0.000 16.050 67.500
46. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.250 0.000 15.250 10.000 7.350 0.000 17.350 67.200
47. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 5.850 0.000 15.850 10.000 6.050 0.000 16.050 66.900
48. Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.800 0.000 16.800 9.700 6.100 0.100 15.700 10.000 5.950 0.000 15.950 66.800
49. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 5.950 0.000 15.950 9.700 6.600 0.000 16.300 10.000 6.050 0.000 16.050 66.450
50. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.550 0.000 16.550 9.600 4.850 0.000 14.450 66.050
51. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 5.000 0.000 15.000 10.000 4.850 0.000 14.850 65.800
52. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 7.800 0.000 17.800 9.000 4.700 0.000 13.700 10.000 6.100 0.000 16.100 65.650
53. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.450 0.000 17.450 9.500 4.300 0.000 13.800 9.400 6.450 0.000 15.850 65.300
54. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 6.750 0.000 16.750 8.000 4.100 0.000 12.100 10.000 6.900 0.000 16.900 65.150
54. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 5.250 0.100 15.150 9.300 5.100 0.000 14.400 65.150
56. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 4.400 0.000 14.400 65.000
57. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 4.300 0.100 14.200 10.000 4.850 0.000 14.850 64.950
58. Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.850 0.000 16.850 9.000 6.700 0.000 15.700 9.600 5.050 0.000 14.650 64.750
59. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 5.700 0.000 15.700 9.500 4.050 0.100 13.450 10.000 6.900 0.000 16.900 64.650
60. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová B. 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.050 0.000 17.050 7.700 5.450 0.000 13.150 10.000 5.850 0.000 15.850 64.400
60. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 5.850 0.000 15.850 9.500 6.100 0.000 15.600 10.000 4.800 0.000 14.800 64.400
62. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 5.750 0.000 15.750 9.700 5.450 0.100 15.050 9.300 6.100 0.000 15.400 64.250
63. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 5.000 0.100 14.900 10.000 6.050 0.000 16.050 63.850
64. Homolová Amélie 2010 GYMPRA Soudková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 5.750 0.000 15.750 9.500 4.500 0.000 14.000 10.000 5.550 0.000 15.550 63.750
65. Tomášková Lucie 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorna 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 5.550 0.000 15.550 8.600 4.600 0.000 13.200 63.300
66. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 5.100 0.000 15.100 9.500 5.900 0.000 15.400 9.600 5.150 0.000 14.750 62.900
66. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 4.900 0.000 14.900 9.400 4.750 0.000 14.150 10.000 5.250 0.000 15.250 62.900
68. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 5.300 0.000 15.300 9.500 5.350 0.000 14.850 10.000 4.800 0.000 14.800 62.800
68. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 4.700 0.100 14.600 9.300 5.400 0.000 14.700 62.800
70. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 3.300 0.000 13.300 10.000 4.900 0.100 14.800 10.000 5.000 0.000 15.000 61.350
71. Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 5.200 0.000 15.200 10.000 4.450 0.000 14.450 9.300 4.350 0.000 13.650 60.800
72. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 10.000 8.600 0.000 18.600 8.500 6.400 0.000 14.900 8.900 4.200 0.100 13.000 9.300 3.850 0.300 12.850 59.350
73. Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.850 0.000 17.850 8.000 4.250 1.000 11.250 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 4.650 0.000 14.650 59.150
74. Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv trenérů 10.000 8.400 0.000 18.400 8.000 5.350 0.000 13.350 9.000 4.250 0.000 13.250 8.900 3.150 0.000 12.050 57.050

zpět na detail závodu