Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

 25.5.2019
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

VS4A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.500 8.850 0.000 12.350 1.600 8.600 0.000 10.200 4.300 7.200 0.000 11.500 3.300 8.400 0.000 11.700 45.750
2. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.trenérů 4.200 7.900 0.000 12.100 2.900 7.200 0.000 10.100 4.700 7.650 0.000 12.350 4.100 6.500 0.000 10.600 45.150
3. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.300 8.350 0.000 9.650 4.500 7.250 0.000 11.750 3.500 7.600 0.000 11.100 44.600
4. Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 7.950 0.000 11.650 1.500 8.350 0.000 9.850 4.300 7.600 0.000 11.900 3.200 7.650 0.000 10.850 44.250
5. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup. Trenérů 4.000 7.300 0.000 11.300 2.700 6.750 0.000 9.450 4.500 7.650 0.000 12.150 4.100 7.200 0.000 11.300 44.200
6. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 3.700 8.300 0.100 11.900 1.400 6.000 0.000 7.400 4.300 7.900 0.000 12.200 3.300 8.050 0.000 11.350 42.850
7. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 3.500 8.400 0.000 11.900 1.100 7.800 0.000 8.900 3.600 6.850 0.000 10.450 2.800 7.350 0.000 10.150 41.400
8. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.800 0.000 11.600 1.100 6.550 0.000 7.650 3.000 7.900 0.000 10.900 2.700 8.200 0.000 10.900 41.050
9. Plevová Valerie 2007 T.J. Sokol Kampa Libichová 3.700 8.700 0.000 12.400 1.300 7.950 0.000 9.250 3.600 6.400 0.000 10.000 2.900 6.300 0.000 9.200 40.850
10. Hrabáková Emily 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.250 0.000 11.950 1.100 7.400 0.000 8.500 4.500 5.050 0.000 9.550 3.100 7.700 0.000 10.800 40.800
11. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.100 6.250 0.000 7.350 3.600 6.650 0.000 10.250 3.400 7.450 0.100 10.750 40.450
11. Doležalová Valérie Vivien 2007 Gymnastika Liberec Slezáček 3.700 8.800 0.000 12.500 1.500 6.700 0.000 8.200 4.100 5.450 0.000 9.550 3.100 7.100 0.000 10.200 40.450
13. Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 3.700 7.450 0.000 11.150 1.000 7.250 0.000 8.250 3.200 7.600 0.000 10.800 2.300 7.700 0.000 10.000 40.200
14. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.100 0.100 11.500 1.100 6.700 0.000 7.800 3.700 6.800 0.000 10.500 3.200 7.050 0.000 10.250 40.050
15. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.700 8.000 0.300 11.400 1.100 7.400 0.000 8.500 3.300 6.750 0.000 10.050 2.800 7.150 0.000 9.950 39.900
16. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup. trenérů 3.700 8.600 0.000 12.300 1.900 4.200 0.000 6.100 3.900 7.450 0.000 11.350 3.200 6.800 0.000 10.000 39.750
17. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 7.250 0.000 10.750 1.000 7.650 0.000 8.650 3.500 6.650 0.000 10.150 2.900 7.200 0.000 10.100 39.650
18. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.700 8.100 0.100 11.700 1.000 7.200 0.000 8.200 3.900 6.150 0.000 10.050 2.400 6.600 0.000 9.000 38.950
19. Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.700 7.850 0.000 11.550 1.000 7.050 0.000 8.050 3.600 4.950 0.000 8.550 3.100 7.400 0.000 10.500 38.650
20. Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 8.900 1.000 11.400 1.000 6.000 0.000 7.000 3.400 5.600 0.000 9.000 2.500 7.500 0.000 10.000 37.400
21. Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.500 8.200 0.100 11.600 1.000 5.950 0.000 6.950 3.400 6.350 0.000 9.750 3.100 5.550 0.000 8.650 36.950
22. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 3.000 8.500 0.000 11.500 1.200 6.050 0.000 7.250 4.300 5.000 0.000 9.300 2.500 6.050 0.000 8.550 36.600
23. Bézová Michaela 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.000 8.100 0.000 10.100 1.300 5.950 0.000 7.250 3.000 6.400 0.000 9.400 2.300 6.750 0.000 9.050 35.800
23. Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.250 0.000 10.250 0.900 4.750 0.000 5.650 3.000 7.300 0.000 10.300 2.100 7.500 0.000 9.600 35.800
25. Bucková Kristýna 2008 Gymnastika Liberec Slezáček 3.500 7.800 0.100 11.200 1.000 6.300 0.000 7.300 3.100 5.500 0.000 8.600 2.100 6.500 0.000 8.600 35.700
26. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Fialová, Štefánková 2.800 8.450 0.000 11.250 1.000 5.550 0.000 6.550 2.800 5.250 0.000 8.050 2.500 6.450 0.000 8.950 34.800
27. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Fialová, Štefánková 3.000 8.100 0.000 11.100 1.000 7.000 0.000 8.000 3.200 4.550 0.000 7.750 2.900 4.950 0.000 7.850 34.700
28. Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.800 8.050 0.000 10.850 0.900 5.700 0.000 6.600 2.200 5.300 0.000 7.500 2.100 5.500 0.000 7.600 32.550
29. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Fialová, Štefánková 2.800 8.300 0.000 11.100 0.800 3.850 0.000 4.650 2.900 4.700 0.000 7.600 2.200 5.450 0.000 7.650 31.000
30. Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 8.400 0.000 10.400 0.700 4.250 4.000 0.950 2.400 6.400 0.000 8.800 2.000 6.050 0.000 8.050 28.200

zpět na detail závodu