Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - BabyGym Cup 2015

 25.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

II.kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Natálie Hajdinová 2009 KSG Rosice Procházková 2.500 9.250 0.000 11.750 2.500 9.150 0.000 11.650 23.400
2. Lenka Machytková 2009 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena 2.500 9.500 0.000 12.000 2.500 8.750 0.000 11.250 23.250
3. Ema Votýpková 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 2.500 9.200 0.000 11.700 2.500 8.900 0.000 11.400 23.100
3. Marjana Matušková 2009 Školní klub Uherský Ostro 2.500 9.100 0.000 11.600 2.500 9.000 0.000 11.500 23.100
5. Johana Recmanová 2009 GK Vítkovice Mamčařová 2.500 8.850 0.000 11.350 2.500 8.550 0.000 11.050 22.400
5. Nela Čonková 2009 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.900 0.000 11.400 22.400
7. Ella Baldock 2009 Školní klub Uherský Ostro 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 9.150 0.000 11.650 22.300
8. Ella Švrčková 2009 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 8.650 0.000 11.150 2.500 8.300 0.000 10.800 21.950
9. Tereza Bartoňová 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 2.500 8.700 0.000 11.200 2.000 8.700 0.000 10.700 21.900
9. Jitka Machytková 2009 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena 2.500 8.900 0.000 11.400 2.500 8.000 0.000 10.500 21.900
11. Zara Jurczygová 2009 SG TJ Třinec Jakešová 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.300 0.000 10.800 21.800
12. Daniela Perutková 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 8.400 0.000 10.900 21.750
13. Eliška Kurečková 2009 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 8.450 0.000 10.950 2.000 8.650 0.000 10.650 21.600
13. Veronika Wawroszová 2009 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová 2.500 8.300 0.000 10.800 2.500 8.300 0.000 10.800 21.600
13. Natálie Davidová 2009 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 8.250 0.000 10.750 21.600
16. Nela Nakoukalová 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 2.500 8.350 0.000 10.850 2.500 7.600 0.000 10.100 20.950
17. Anna Olejková 2009 SG Krnov Komendová 2.500 8.050 0.000 10.550 2.500 7.800 0.000 10.300 20.850
18. Karolína Jakubíková 2009 Gymnastický klub Šumperk Konopová Helena 2.500 7.500 0.000 10.000 2.500 8.200 0.000 10.700 20.700
19. Sára Konderlová 2009 Školní klub Uherský Ostro 2.500 7.550 0.000 10.050 2.500 8.100 0.000 10.600 20.650
20. Vendula Medvědová 2009 KSG SK Přerov 2.500 7.550 0.000 10.050 2.500 8.050 0.000 10.550 20.600
21. Klára Wybranietzová 2009 SG TJ Třinec 2.500 7.700 0.000 10.200 2.500 7.850 0.000 10.350 20.550
22. Ester Zátopková 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 8.000 0.000 10.500 20.200
23. Sofie Malotová 2009 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 2.500 7.450 0.000 9.950 2.500 7.350 0.000 9.850 19.800
24. Karolína Stekerová 2009 GK Vítkovice Mamčařová 2.500 7.800 0.000 10.300 2.500 6.700 0.000 9.200 19.500
25. Natálie Ševčíková 2009 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 7.550 0.000 10.050 1.500 7.900 0.000 9.400 19.450
26. Maddie Bell 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Válková, Mazochová 2.000 6.750 0.000 8.750 2.500 7.800 0.000 10.300 19.050
27. Jana Kusáková 2009 GK Vítkovice Mamčařová 2.500 7.000 0.000 9.500 2.500 6.250 0.000 8.750 18.250
28. Kristýna Fialová 2009 GK Vítkovice Mamčařová 2.500 7.150 0.000 9.650 2.000 6.550 0.000 8.550 18.200
29. Daria Nováková 2009 SG Krnov Orlová 2.500 6.600 0.000 9.100 1.500 7.250 0.000 8.750 17.850

zpět na detail závodu