Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 13.4.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Kvalifikace pro finále

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Strýhalová Agáta 2006 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 12.840
2. Makovičková Patricie 2007 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 12.670
3. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 12.270
4. Volná Eliška 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 11.940
5. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová 0.000 0.000 0.000 11.840
6. Sirůčková Anna 2006 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 11.570
7. Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná 0.000 0.000 0.000 11.540
8. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 0.000 0.000 0.000 11.500
9. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 0.000 0.000 0.000 11.470
10. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 0.000 0.000 0.000 11.400
11. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 11.270
12. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 11.240
12. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová 0.000 0.000 0.000 11.240
12. Waller Sophia 2002 City Of London Gym Club Linda Marcinekova & Paul Robinson 0.000 0.000 0.000 11.240
15. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová 0.000 0.000 0.000 11.070
16. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 0.000 0.000 0.000 11.000
17. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 10.900
18. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 10.670
18. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 10.670
20. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 10.600
21. Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 10.570
21. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 10.570
23. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 0.000 0.000 0.000 10.500
24. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Fialová P. 0.000 0.000 0.000 10.470
25. Kopecká Caitlin 2005 KSG Most Čejková, Kopecká 0.000 0.000 0.000 10.440
26. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 10.300
26. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková 0.000 0.000 0.000 10.300
28. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová 0.000 0.000 0.000 10.200
29. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 10.170
30. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 0.000 0.000 0.000 10.000
31. Pluhařová Alžběta 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 9.940
32. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 9.840
33. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 0.000 0.000 0.000 9.770
34. Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 9.740
35. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 9.540
36. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 9.470
37. Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Fialová P. 0.000 0.000 0.000 9.400
38. Raimova Sofia 2008 Municipal sports school "First Raimova Natalia 0.000 0.000 0.000 9.170
39. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 9.100
40. Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 0.000 0.000 0.000 9.070
41. Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová 0.000 0.000 0.000 9.040
41. Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 0.000 0.000 0.000 9.040
43. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Fialová P. 0.000 0.000 0.000 8.940
44. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová Vladimíra 0.000 0.000 0.000 8.870
45. Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová,Kuhnová,Lagronová 0.000 0.000 0.000 8.700
46. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 8.400
47. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 0.000 0.000 0.000 8.300
48. Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 8.170
49. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 0.000 0.000 0.000 7.940
50. Stegeman Elena 2005 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 7.770
51. Lammers Sarah 2008 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 7.540
52. Flama-Aremu Yvette 2009 City Of London Gym Club Linda Marcinekova & Paul Robinson 0.000 0.000 0.000 7.270
53. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 7.100
54. Lange Olivia 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 6.850
55. Bouchelet Charlotte 2009 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 6.440

zpět na detail závodu