Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

 21.6.-23.6.2019
 pořadatel: hala Věry Čáslavské - Černošice
Stáhnout výsledky

VS3A (žákyně A)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 19.400 18.800 0.000 19.100 9.500 8.950 0.000 18.450 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.350 0.000 18.350 73.750
2. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová 19.100 19.000 0.000 19.050 9.500 7.550 0.000 17.050 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.950 0.000 17.950 72.950
3. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 18.850 19.150 0.000 19.000 9.500 7.500 0.000 17.000 10.000 7.600 0.000 17.600 9.600 8.150 0.000 17.750 71.350
4. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 19.150 19.350 0.000 19.250 9.400 7.750 0.000 17.150 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.300 0.000 17.300 71.250
5. Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková 19.350 19.200 0.000 19.275 8.100 6.950 0.000 15.050 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.100 0.000 18.100 70.725
6. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vlková 18.750 18.800 0.000 18.775 9.500 7.950 0.000 17.450 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.800 0.000 17.800 70.525
7. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 19.500 19.300 0.000 19.400 6.700 8.300 0.000 15.000 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 8.450 0.000 18.450 70.500
8. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 18.500 18.800 0.000 18.650 9.500 7.800 0.000 17.300 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.650 0.000 17.650 70.350
9. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková 18.950 19.350 0.000 19.150 6.700 8.850 0.000 15.550 9.600 7.650 0.000 17.250 10.000 8.350 0.000 18.350 70.300
10. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 18.350 18.450 0.000 18.400 9.600 8.050 0.000 17.650 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.650 0.000 16.650 70.100
11. Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková 18.700 18.900 0.000 18.800 5.300 8.150 0.000 13.450 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.150 0.000 18.150 68.250
11. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 19.000 18.800 0.000 18.900 6.700 8.500 0.000 15.200 9.200 6.850 0.000 16.050 10.000 8.100 0.000 18.100 68.250
13. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 18.800 18.850 0.000 18.825 8.300 8.000 0.000 16.300 9.000 6.100 0.100 15.000 10.000 7.400 0.000 17.400 67.525
14. Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 18.350 18.450 0.000 18.400 6.700 7.650 0.000 14.350 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.000 0.000 17.000 66.950
15. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 18.650 18.750 0.000 18.700 6.700 8.300 0.000 15.000 10.000 6.200 0.000 16.200 9.600 7.400 0.000 17.000 66.900
16. Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 18.450 18.400 0.000 18.425 6.800 8.200 0.000 15.000 10.000 6.800 0.000 16.800 9.600 6.800 0.000 16.400 66.625
17. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková 18.850 18.550 0.000 18.700 9.500 6.600 0.000 16.100 10.000 5.600 0.000 15.600 9.600 6.550 0.000 16.150 66.550
18. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová 18.700 18.800 0.000 18.750 8.000 5.750 0.000 13.750 10.000 7.400 0.000 17.400 9.600 7.000 0.000 16.600 66.500
19. Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová 18.800 18.600 0.000 18.700 5.300 7.800 0.000 13.100 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.450 0.000 17.450 66.400
20. Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 18.550 18.800 0.000 18.675 6.200 6.150 0.000 12.350 10.000 7.400 0.300 17.100 10.000 8.150 0.000 18.150 66.275
21. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru 19.050 18.750 0.000 18.900 6.700 7.700 0.000 14.400 10.000 5.200 0.300 14.900 10.000 7.000 0.000 17.000 65.200
22. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 18.600 18.100 0.000 18.350 6.700 6.400 0.000 13.100 10.000 7.050 0.300 16.750 10.000 6.800 0.000 16.800 65.000
23. Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 18.950 19.000 0.000 18.975 6.700 6.450 0.000 13.150 10.000 7.600 0.000 17.600 9.000 6.100 0.000 15.100 64.825
24. Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 18.100 18.900 0.000 18.500 6.700 7.300 0.000 14.000 8.700 6.300 0.300 14.700 10.000 7.550 0.000 17.550 64.750
25. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 18.900 18.150 0.000 18.525 6.700 7.250 0.000 13.950 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 6.500 0.000 16.500 64.675
26. Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká 18.550 18.700 0.000 18.625 5.400 6.300 0.000 11.700 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 7.500 0.000 17.500 64.525
27. Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová 19.000 18.800 0.000 18.900 8.100 6.100 0.000 14.200 9.200 5.200 0.100 14.300 10.000 6.750 0.000 16.750 64.150
28. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta 18.450 18.700 0.000 18.575 6.700 5.800 0.000 12.500 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 7.100 0.000 17.100 63.825
29. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová 18.950 18.200 0.000 18.575 6.600 6.500 0.000 13.100 9.000 6.250 0.000 15.250 10.000 6.400 0.000 16.400 63.325
30. Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká 19.000 18.100 0.000 18.550 5.300 7.200 0.000 12.500 10.000 5.200 0.100 15.100 10.000 7.150 0.000 17.150 63.300
30. Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík 18.400 17.900 0.000 18.150 5.300 7.200 0.000 12.500 9.200 6.400 0.000 15.600 10.000 7.050 0.000 17.050 63.300
32. Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová 18.300 18.350 0.000 18.325 5.100 6.500 0.000 11.600 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.500 0.000 16.500 63.225
33. Plevová Laura 2009 T.J. Sokol Kampa Libichová 18.800 18.250 0.000 18.525 6.700 7.350 0.000 14.050 7.700 6.300 0.000 14.000 10.000 6.050 0.000 16.050 62.625
34. Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Fialová/Štefánková 18.850 18.000 0.000 18.425 5.200 6.200 0.000 11.400 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 6.150 0.000 16.150 61.775
35. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 19.050 17.950 0.000 18.500 5.300 7.300 0.000 12.600 10.000 4.200 0.100 14.100 10.000 6.300 0.000 16.300 61.500
36. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 17.700 17.500 0.000 17.600 3.900 8.450 0.000 12.350 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 5.350 0.300 15.050 60.650
37. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 18.700 18.300 0.000 18.500 6.200 7.050 0.000 13.250 8.700 3.950 0.000 12.650 9.600 6.100 0.000 15.700 60.100
38. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová 18.300 18.600 0.000 18.450 5.300 8.500 0.000 13.800 8.700 5.600 0.000 14.300 8.500 4.700 0.000 13.200 59.750
39. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 17.950 17.400 0.000 17.675 5.300 6.700 0.000 12.000 9.200 4.250 0.000 13.450 9.600 4.300 0.000 13.900 57.025
40. Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská 18.000 17.200 0.000 17.600 2.500 6.100 3.000 5.600 9.600 3.600 0.100 13.100 10.000 5.500 0.000 15.500 51.800

zpět na detail závodu