Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

 21.6.-23.6.2019
 pořadatel: hala Věry Čáslavské - Černošice
Stáhnout výsledky

VS4B (žákyně B)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.200 8.200 0.000 10.400 3.700 7.350 0.000 11.050 3.200 8.550 0.000 11.750 44.450
2. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.800 9.150 0.000 11.950 2.200 7.250 0.000 9.450 3.200 7.150 0.000 10.350 3.300 8.050 0.100 11.250 43.000
3. Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová 2.000 9.200 0.000 11.200 2.300 7.550 0.000 9.850 3.500 7.600 0.000 11.100 3.100 7.700 0.000 10.800 42.950
4. Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P. 2.000 8.900 0.000 10.900 2.300 6.850 0.000 9.150 3.000 7.800 0.000 10.800 3.200 7.650 0.000 10.850 41.700
5. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.800 8.150 0.300 10.650 2.100 7.850 0.000 9.950 3.300 7.150 0.000 10.450 3.300 7.150 0.000 10.450 41.500
6. Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 8.300 0.000 11.100 2.800 6.300 0.000 9.100 3.400 6.800 0.000 10.200 3.700 7.200 0.000 10.900 41.300
7. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 8.750 0.000 11.550 2.400 6.700 0.000 9.100 3.600 6.100 0.000 9.700 3.200 7.250 0.000 10.450 40.800
8. Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.400 0.000 11.200 2.100 6.650 0.000 8.750 3.200 7.200 0.000 10.400 3.100 7.150 0.000 10.250 40.600
9. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 2.800 8.650 0.000 11.450 2.200 6.450 0.000 8.650 2.900 7.200 0.000 10.100 3.400 6.800 0.000 10.200 40.400
10. Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová 2.800 8.500 0.000 11.300 2.100 7.050 0.000 9.150 2.500 6.850 0.000 9.350 2.900 7.650 0.000 10.550 40.350
11. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago 2.800 9.050 0.100 11.750 2.200 5.950 0.000 8.150 3.000 6.550 0.000 9.550 3.100 7.650 0.000 10.750 40.200
12. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík 2.800 8.850 0.000 11.650 2.300 6.450 0.000 8.750 3.000 6.250 0.000 9.250 3.100 7.300 0.000 10.400 40.050
13. Němečková Klára 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská 2.000 9.300 0.000 11.300 2.100 7.350 0.000 9.450 2.900 5.800 0.000 8.700 3.100 7.400 0.000 10.500 39.950
14. Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.800 8.400 0.000 11.200 2.100 6.650 0.000 8.750 2.500 6.800 0.000 9.300 3.200 7.450 0.000 10.650 39.900
15. Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago 2.800 9.000 0.000 11.800 2.100 6.850 0.000 8.950 3.000 5.500 0.100 8.400 3.200 7.500 0.000 10.700 39.850
16. White Hannah 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová 2.800 8.850 0.000 11.650 2.200 6.650 0.000 8.850 3.400 5.500 0.100 8.800 3.300 7.150 0.000 10.450 39.750
16. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová 2.800 8.600 0.000 11.400 2.100 6.750 0.000 8.850 3.200 6.350 0.000 9.550 3.100 6.850 0.000 9.950 39.750
18. Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.800 8.750 0.000 11.550 2.100 6.300 0.000 8.400 2.700 6.600 0.000 9.300 3.100 7.350 0.000 10.450 39.700
19. Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.800 8.550 0.000 11.350 2.100 6.900 0.000 9.000 3.000 5.800 0.000 8.800 3.300 7.200 0.000 10.500 39.650
20. Blažková Barbora 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 8.500 0.000 10.500 2.200 7.550 0.000 9.750 2.400 6.850 0.000 9.250 3.100 6.950 0.000 10.050 39.550
21. Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková 2.800 8.600 0.000 11.400 2.800 7.400 0.000 10.200 2.600 5.050 0.000 7.650 3.400 6.800 0.000 10.200 39.450
22. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 2.800 8.100 0.000 10.900 2.100 7.100 0.000 9.200 2.400 6.500 0.000 8.900 3.100 7.100 0.000 10.200 39.200
23. Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.000 8.650 0.000 10.650 2.100 6.850 0.000 8.950 2.600 6.450 0.000 9.050 3.000 7.400 0.000 10.400 39.050
23. Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká 2.000 8.750 0.000 10.750 2.900 6.150 0.000 9.050 2.900 5.900 0.000 8.800 3.300 7.150 0.000 10.450 39.050
25. Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová 2.000 7.850 0.400 9.450 2.200 7.000 0.000 9.200 3.100 6.950 0.000 10.050 3.000 7.100 0.000 10.100 38.800
26. Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.950 0.000 10.950 2.900 5.600 0.000 8.500 2.800 6.550 0.000 9.350 3.300 6.600 0.000 9.900 38.700
27. Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová 2.800 8.500 0.100 11.200 2.100 6.850 0.000 8.950 2.800 5.550 0.000 8.350 3.100 7.000 0.000 10.100 38.600
28. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.400 8.400 0.000 10.800 2.200 6.200 0.000 8.400 3.200 5.850 0.000 9.050 3.200 7.100 0.000 10.300 38.550
28. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.100 6.100 0.000 8.200 2.600 6.200 0.000 8.800 3.300 7.150 0.000 10.450 38.550
30. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková 2.000 9.100 0.000 11.100 2.100 5.700 0.000 7.800 3.000 6.300 0.000 9.300 2.600 7.700 0.000 10.300 38.500
31. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.450 0.000 10.450 2.100 7.150 0.000 9.250 2.600 6.350 0.000 8.950 3.000 6.500 0.100 9.400 38.050
31. Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 7.950 0.000 10.750 2.100 6.500 0.000 8.600 3.200 4.950 0.000 8.150 3.200 7.350 0.000 10.550 38.050
33. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 8.100 0.100 11.500 2.500 6.050 0.000 8.550 3.000 4.850 0.000 7.850 3.400 6.650 0.000 10.050 37.950
34. Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.250 0.000 11.050 2.300 6.000 0.000 8.300 3.000 5.750 0.000 8.750 3.200 6.600 0.000 9.800 37.900
35. Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.100 6.600 0.000 8.700 2.700 7.000 0.000 9.700 2.600 5.950 0.000 8.550 37.700
36. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.000 0.000 10.800 2.100 7.100 0.000 9.200 2.400 6.000 0.000 8.400 2.500 6.600 0.000 9.100 37.500
37. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.650 0.000 11.450 2.400 6.300 0.000 8.700 2.700 4.650 0.000 7.350 3.500 6.150 0.000 9.650 37.150
38. Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Kudrnová Lucie 2.800 8.300 0.000 11.100 2.100 5.650 0.000 7.750 3.400 5.950 0.000 9.350 2.300 6.450 0.000 8.750 36.950
39. Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová 2.000 8.700 0.000 10.700 2.100 6.950 0.000 9.050 2.400 5.150 0.000 7.550 2.900 6.200 0.000 9.100 36.400
40. Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.000 8.600 0.000 10.600 2.800 5.150 0.000 7.950 2.800 5.350 0.000 8.150 3.200 5.900 0.000 9.100 35.800
41. Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 5.200 1.000 6.200 3.200 5.850 0.000 9.050 3.200 6.950 0.000 10.150 35.650
42. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.550 0.000 10.550 2.600 4.000 0.000 6.600 2.200 5.800 0.000 8.000 3.200 7.250 0.000 10.450 35.600
42. Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Vavroušková 2.000 7.800 0.000 9.800 1.600 6.350 0.000 7.950 2.500 5.850 0.000 8.350 3.000 6.500 0.000 9.500 35.600
44. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.100 0.000 10.100 2.100 6.700 0.000 8.800 1.900 5.200 0.000 7.100 3.200 6.150 0.000 9.350 35.350
45. Kenšová Karolína 2008 SK UP Olomouc Michnová 2.000 7.950 0.000 9.950 2.100 5.050 0.000 7.150 3.000 6.500 0.000 9.500 2.800 6.350 0.500 8.650 35.250
46. Bruštíková Amelie Anna 2007 GK Šumperk Urbanová 2.000 7.500 0.000 9.500 1.600 5.800 0.000 7.400 2.600 5.550 0.000 8.150 3.000 6.400 0.000 9.400 34.450
47. Nemerádová Nikola 2009 SK UP Olomouc Čadová, Michnová 2.000 7.400 0.000 9.400 2.100 5.200 0.000 7.300 3.100 5.500 0.000 8.600 2.300 5.750 2.500 5.550 30.850

zpět na detail závodu