Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Jana Palacha

 19.1.2019
 pořadatel: Všetaty
Stáhnout výsledky

V. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová  0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.550 0.000 12.050 3.200 9.233 0.000 12.433 24.483
2. Vyziblová Viktoria 2008 TJ Jičín Karbanová,Benešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 8.250 0.000 11.650 3.100 8.733 0.000 11.833 23.483
3. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.000 0.000 10.900 2.800 8.700 0.000 11.500 22.400
4. Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.950 0.000 11.150 2.900 7.866 0.000 10.766 21.916
5. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.100 0.000 11.100 3.100 7.600 0.000 10.700 21.800
6. Bartásková Michaela 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.500 0.000 11.400 2.800 7.000 0.000 9.800 21.200
7. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.700 0.000 10.500 2.900 7.700 0.000 10.600 21.100
8. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.800 0.000 10.600 2.800 7.600 0.000 10.400 21.000
8. Švarcová Nella 2008 SG Všetaty Semelková, Rubínová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.900 0.000 10.800 3.000 7.200 0.000 10.200 21.000
10. Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Benešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.300 0.000 10.300 2.700 7.500 0.000 10.200 20.500
11. Kundrátová Lucie 2009 SG Všetaty Semelková, Rubínová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.000 0.000 10.900 2.900 6.600 0.000 9.500 20.400
12. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.150 0.000 9.150 3.100 8.000 0.000 11.100 20.250
13. Gýnová Adriana 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.750 0.000 10.150 3.200 6.833 0.000 10.033 20.183
14. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.050 0.000 10.350 2.900 6.800 0.000 9.700 20.050
15. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.050 0.000 10.050 3.000 6.900 0.000 9.900 19.950
16. Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.050 0.000 9.050 3.100 7.600 0.000 10.700 19.750
17. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.200 0.000 8.200 3.000 7.133 0.000 10.133 18.333
18. Semelková Eliška 2008 SG Všetaty Semelková, Zoulová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 5.950 0.000 7.650 2.900 7.100 0.500 9.500 17.150

zpět na detail závodu