Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 6.4.2019
 pořadatel: Sokolská ul.651 Veselí nad Lužnicí
Stáhnout výsledky

VS0A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 9.367 0.000 19.367 10.000 8.833 0.000 18.833 10.000 7.733 0.000 17.733 10.000 8.650 0.000 18.650 74.583
2. Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora 10.000 8.267 0.000 18.267 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 6.633 0.000 16.633 10.000 8.350 0.000 18.350 72.450
3. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová, Švecová 10.000 9.033 0.000 19.033 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 5.967 0.000 15.967 10.000 7.800 0.000 17.800 71.700
4. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 8.833 0.000 18.833 10.000 8.733 0.000 18.733 10.000 6.533 0.000 16.533 10.000 7.400 0.000 17.400 71.499
5. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 6.600 0.000 16.600 9.600 6.950 0.000 16.550 70.950
6. Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Sikora 10.000 8.667 0.000 18.667 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 6.533 0.000 16.533 10.000 7.150 0.000 17.150 70.817
7. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 8.033 0.000 18.033 10.000 8.567 0.000 18.567 10.000 6.867 0.000 16.867 9.600 7.000 0.000 16.600 70.067
8. Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová, Švecová 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 8.267 0.000 18.267 10.000 6.233 0.000 16.233 9.600 6.650 0.000 16.250 69.217
9. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.867 0.000 17.867 10.000 6.667 0.000 16.667 9.600 6.550 0.000 16.150 69.084
10. Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 7.333 0.000 17.333 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 6.933 0.000 16.933 10.000 6.850 0.000 16.850 69.016
11. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová,Svobodová,Švecová 10.000 8.433 0.000 18.433 10.000 7.967 0.000 17.967 10.000 6.967 0.000 16.967 10.000 5.600 0.000 15.600 68.967
12. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 10.000 8.167 1.000 17.167 10.000 8.333 0.000 18.333 10.000 6.133 0.000 16.133 9.800 7.250 0.000 17.050 68.683
13. Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová 10.000 7.933 0.000 17.933 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.533 0.000 16.533 10.000 5.350 0.000 15.350 67.416
14. Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 6.933 0.000 16.933 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.100 0.000 15.100 10.000 6.800 0.000 16.800 66.933
15. Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.667 0.000 16.667 9.600 5.350 0.000 14.950 66.717
16. Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 7.033 0.000 17.033 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.067 0.000 16.067 10.000 5.650 0.000 15.650 66.350
17. Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.967 0.000 16.967 10.000 6.267 0.000 16.267 9.600 6.250 0.000 15.850 65.984
18. Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kubaláková ,Kolář 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 7.500 0.000 17.500 9.000 3.833 0.000 12.833 10.000 6.100 0.000 16.100 64.666
19. Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.433 0.000 17.433 10.000 7.267 0.000 17.267 9.000 5.433 0.000 14.433 9.600 5.450 0.000 15.050 64.183
20. Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Kolář 10.000 7.567 0.000 17.567 10.000 6.833 0.000 16.833 9.000 5.033 0.000 14.033 10.000 5.050 0.000 15.050 63.483
21. Pravdová Aneta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.433 0.000 17.433 9.000 4.200 0.000 13.200 10.000 5.000 0.000 15.000 62.933

zpět na detail závodu