Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

 18.5.2019
Stáhnout výsledky

VS2 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 8.100 0.100 18.000 10.000 8.100 0.000 18.100 72.800
2. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.900 0.100 17.800 10.000 7.650 0.000 17.650 72.750
3. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.800 0.100 17.700 10.000 7.650 0.000 17.650 72.650
4. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.050 0.000 18.050 72.550
5. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.150 0.100 17.050 10.000 7.450 0.000 17.450 72.150
6. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.750 0.000 17.750 72.050
7. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 7.550 0.100 17.450 10.000 7.950 0.000 17.950 71.950
8. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.900 0.000 17.900 9.500 7.750 0.000 17.250 10.000 7.200 0.000 17.200 71.150
9. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.900 0.100 16.800 10.000 7.450 0.000 17.450 71.050
10. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.400 0.000 16.400 71.000
11. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková 10.000 9.250 0.000 19.250 10.000 8.600 0.000 18.600 9.500 6.500 0.000 16.000 10.000 7.050 0.000 17.050 70.900
12. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.850 0.000 16.850 70.750
13. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.950 0.000 17.950 70.700
14. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 9.050 0.000 19.050 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.850 0.000 16.850 70.350
15. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.950 0.000 16.950 70.300
16. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.150 0.000 17.150 70.150
17. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.600 0.000 16.600 70.150
18. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.350 0.000 17.350 9.500 7.350 0.000 16.850 10.000 7.450 0.000 17.450 69.950
19. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.850 0.000 16.850 69.800
20. Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.450 0.000 16.450 69.650
21. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.800 0.000 16.800 9.600 6.050 0.000 15.650 69.500
22. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 6.750 0.000 16.750 69.300
23. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.900 0.000 16.900 9.300 6.500 0.000 15.800 69.200
24. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 7.000 0.000 17.000 68.850
25. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.300 0.100 17.200 10.000 7.050 0.000 17.050 68.750
26. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 8.050 0.000 18.050 9.500 6.750 0.100 16.150 10.000 6.550 0.000 16.550 68.700
27. Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 7.200 0.100 17.100 10.000 6.500 0.000 16.500 68.700
28. Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.500 0.000 16.500 68.600
29. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.600 0.100 16.500 10.000 6.650 0.000 16.650 68.550
30. Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 6.600 0.000 16.600 68.200
31. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 6.400 0.100 16.300 10.000 6.650 0.000 16.650 68.100
32. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.700 0.000 17.700 9.500 6.000 0.000 15.500 10.000 6.350 0.000 16.350 68.050
33. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.450 0.000 16.450 67.850
34. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.900 0.000 16.900 9.700 6.700 0.000 16.400 10.000 6.650 0.000 16.650 67.700
35. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.000 0.000 16.000 67.500
36. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.700 0.000 16.700 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.350 0.000 16.350 67.400
37. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.350 0.000 16.350 9.400 6.200 0.000 15.600 67.350
38. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 5.650 0.000 15.650 10.000 7.650 0.000 17.650 9.000 6.000 0.000 15.000 67.100
39. Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová 10.000 8.200 0.000 18.200 8.500 6.450 0.000 14.950 9.000 7.600 0.000 16.600 10.000 7.300 0.000 17.300 67.050
40. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.350 0.000 16.350 9.500 6.750 0.000 16.250 9.800 5.600 0.000 15.400 66.500
41. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 5.550 0.000 15.550 9.600 5.200 0.000 14.800 66.200
42. Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.950 0.000 16.950 9.500 5.800 0.000 15.300 10.000 5.750 0.000 15.750 66.150
43. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.250 0.000 16.250 9.500 6.300 0.000 15.800 9.400 6.200 0.000 15.600 65.850
44. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 5.400 0.000 15.400 9.400 6.050 0.000 15.450 65.600
45. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 4.600 0.000 14.600 10.000 6.100 0.000 16.100 65.000
46. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 6.250 0.100 16.150 8.800 4.850 0.000 13.650 64.650
47. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.000 0.000 16.000 9.200 5.300 0.000 14.500 10.000 6.250 0.000 16.250 64.600
48. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Fialová/Štefánková 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.050 0.000 17.050 9.400 5.700 0.000 15.100 8.800 5.750 0.000 14.550 64.150
49. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 3.950 0.100 13.850 9.000 6.450 0.500 14.950 64.100
50. Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 4.750 0.000 14.750 8.300 5.700 0.000 14.000 63.350
51. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.300 0.000 16.300 8.700 4.600 0.000 13.300 9.600 5.150 0.000 14.750 62.600
52. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 6.000 0.000 16.000 7.100 5.050 0.000 12.150 9.000 4.900 0.000 13.900 60.300

zpět na detail závodu