Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 1.6.2019
 pořadatel: Tábor
Stáhnout výsledky

VS0 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Rončáková,Sikora 10.000 8.333 0.000 18.333 10.000 8.733 0.000 18.733 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 7.633 0.000 17.633 72.867
2. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková 10.000 9.033 0.000 19.033 10.000 8.867 0.000 18.867 10.000 8.267 0.000 18.267 9.600 6.900 0.000 16.500 72.667
3. Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Rončáková,Sikora 10.000 8.733 0.000 18.733 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.300 0.000 17.300 71.500
4. Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 10.000 8.533 0.000 18.533 10.000 7.767 0.000 17.767 10.000 8.067 0.000 18.067 10.000 6.833 0.000 16.833 71.200
5. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 10.000 9.033 0.000 19.033 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.833 0.000 17.833 10.000 6.633 0.000 16.633 70.900
6. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 7.833 0.000 17.833 10.000 7.800 0.000 17.800 9.600 7.600 0.000 17.200 70.833
7. Mertlová Sofie 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 8.433 0.000 18.433 10.000 8.533 0.000 18.533 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.867 0.000 16.867 70.333
8. Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.933 0.000 17.933 10.000 6.867 0.000 16.867 10.000 7.467 0.000 17.467 70.167
9. Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E., Novotná I. 10.000 8.267 0.000 18.267 10.000 8.067 0.000 18.067 10.000 7.333 0.000 17.333 10.000 6.333 0.000 16.333 70.000
10. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 6.867 0.000 16.867 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 6.600 0.000 16.600 69.933
11. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 8.233 0.000 18.233 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.500 0.000 17.500 9.600 6.333 0.000 15.933 69.367
12. Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.733 0.000 16.733 10.000 6.967 0.000 16.967 69.000
13. Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E., Novotná I. 10.000 6.333 0.000 16.333 10.000 7.333 0.000 17.333 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.900 0.000 16.900 68.267
14. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.233 0.000 17.233 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 5.500 0.000 15.500 68.133
15. Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.867 0.000 17.867 10.000 6.667 0.000 16.667 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 5.500 0.000 15.500 67.733
16. Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E., Novotná I. 10.000 7.267 0.000 17.267 10.000 8.267 0.000 18.267 10.000 7.633 0.000 17.633 9.600 4.933 0.000 14.533 67.700
17. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv trenérů 10.000 7.933 0.000 17.933 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 5.333 0.000 15.333 67.667
18. Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.367 0.000 16.367 10.000 7.167 0.000 17.167 66.833
19. Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 7.867 0.000 17.867 10.000 7.767 0.000 17.767 10.000 6.367 0.000 16.367 9.000 5.333 0.000 14.333 66.333
20. Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Němcová, 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.967 0.000 16.967 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 4.533 0.000 14.533 65.700
21. Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 10.000 8.433 0.000 18.433 10.000 6.900 0.000 16.900 9.000 5.800 0.000 14.800 10.000 5.467 0.000 15.467 65.600
22. Gubaniová Lucie 2012 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová 10.000 7.833 0.000 17.833 10.000 6.333 0.000 16.333 10.000 6.933 0.000 16.933 9.600 4.333 0.000 13.933 65.033
23. Kotrlíková Lucie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 10.000 7.667 0.000 17.667 10.000 5.667 0.000 15.667 10.000 6.300 0.000 16.300 9.600 5.100 0.000 14.700 64.333
24. Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 5.700 0.000 15.700 9.000 5.167 0.000 14.167 10.000 5.367 0.000 15.367 63.433
25. Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana 10.000 5.433 0.000 15.433 10.000 6.367 0.000 16.367 10.000 6.400 0.000 16.400 9.600 3.267 0.000 12.867 61.067
26. Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 6.733 0.000 16.733 7.000 6.167 0.000 13.167 9.000 5.967 0.000 14.967 10.000 5.633 0.000 15.633 60.500

zpět na detail závodu