Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Závod gymnastických nadějí

 18.10.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kategorie II. nar. 2008-2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Ema Strakošová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 9.500 0.000 15.500 6.500 9.400 0.000 15.900 8.000 9.200 0.000 17.200 8.500 9.133 0.000 17.633 66.233
2. Klaudie Hynek 2008 GK Vítkovice Hynek 6.000 9.667 0.000 15.667 6.500 8.533 0.000 15.033 8.000 8.833 0.000 16.833 8.500 9.067 0.000 17.567 65.100
3. Tereza Pinkavová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 6.000 9.200 0.000 15.200 6.500 9.100 0.000 15.600 7.500 9.300 0.000 16.800 7.500 9.333 0.000 16.833 64.433
4. Bára Fleischhansová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 9.133 0.000 15.133 6.500 8.867 0.000 15.367 8.000 8.400 0.000 16.400 8.500 8.967 0.000 17.467 64.367
5. Kristýna Bucková 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.500 9.033 0.000 15.533 8.000 8.967 0.000 16.967 7.500 9.067 0.000 16.567 63.967
6. Kateřina Jakešová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.833 0.000 14.833 6.500 8.900 0.000 15.400 8.000 8.767 0.000 16.767 7.500 8.800 0.000 16.300 63.300
7. Julie Brožová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 6.000 9.367 0.000 15.367 6.500 8.333 0.000 14.833 8.000 9.133 0.000 17.133 7.500 8.333 0.000 15.833 63.166
8. Eliška Volná 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.367 0.000 14.367 6.500 9.200 0.000 15.700 8.000 8.900 0.000 16.900 7.500 8.667 0.000 16.167 63.134
9. Dorota Pešová 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.100 0.000 14.100 8.000 8.333 0.000 16.333 8.000 8.733 0.000 16.733 62.266
10. Ellen Pospíšilová 2008 TJ Tourist Říčany 6.000 8.900 0.000 14.900 5.500 8.933 0.000 14.433 8.000 8.567 0.000 16.567 8.000 8.067 0.000 16.067 61.967
11. Anna Sytenská 2008 TJ Sokol Kampa Pavlicová, Klabíková 6.000 8.433 0.000 14.433 6.500 8.633 0.000 15.133 7.500 8.067 0.000 15.567 8.500 7.900 0.000 16.400 61.533
12. Barbora Měšťánková 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová 6.000 8.467 0.000 14.467 6.500 7.867 0.000 14.367 8.000 8.100 0.000 16.100 7.500 8.867 0.000 16.367 61.301
13. Kateřina Vybíralová 2008 TJ Slovan Jindřichův Hrad Zádrapová 6.000 8.733 0.000 14.733 6.500 8.533 0.000 15.033 7.500 7.033 0.000 14.533 8.500 8.467 0.000 16.967 61.266
14. Magdaléna Koudelková 2008 TJ Tourist Říčany 6.000 8.767 0.000 14.767 6.000 7.867 0.000 13.867 8.000 8.000 0.000 16.000 8.000 7.567 0.000 15.567 60.201
15. Lucie Horáková 2008 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.367 0.000 14.367 8.000 6.967 0.000 14.967 7.500 8.800 0.000 16.300 60.134
16. Viktorie Pechanová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová 6.000 8.167 0.000 14.167 5.500 8.700 0.000 14.200 6.000 8.167 0.000 14.167 8.000 8.067 0.000 16.067 58.601
17. Tereza Gromnicová 2008 GK Vítkovice Hynek 6.000 8.633 0.000 14.633 6.000 7.833 0.000 13.833 7.500 7.033 0.000 14.533 7.000 8.000 0.000 15.000 57.999
18. Linda Procházková 2008 TJ Tourist Říčany 6.000 8.233 0.000 14.233 6.000 7.233 0.000 13.233 7.500 7.367 0.000 14.867 8.000 7.267 0.000 15.267 57.600
19. Alžběta Pluhařová 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 5.000 8.767 0.000 13.767 5.500 9.133 0.000 14.633 6.500 6.933 0.000 13.433 7.500 8.067 0.000 15.567 57.400
20. Natálie Papoušková 2008 GK Vítkovice Hynek 6.000 8.100 0.000 14.100 5.000 7.500 0.000 12.500 7.500 7.733 0.000 15.233 7.000 7.133 0.000 14.133 55.966
21. Zuzana Miková 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová 6.000 8.767 0.000 14.767 5.000 8.133 0.000 13.133 6.000 7.833 0.000 13.833 6.000 7.400 0.000 13.400 55.133
22. Dorotka Tyšerová 2008 TJ Pedagog Modřany Pavelková 6.000 7.900 0.000 13.900 5.000 8.000 0.000 13.000 7.500 6.033 0.000 13.533 6.000 7.167 0.000 13.167 53.600
23. Lucie Fráňová 2008 TJ Sokol Hradec Králové Wildová,Kubiasová 6.000 8.067 0.000 14.067 6.000 6.933 0.000 12.933 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 6.367 0.000 12.367 52.967
24. Amálka Novotná 2008 TJ Pedagog Modřany Pavelková 6.000 8.533 0.000 14.533 5.500 8.867 0.000 14.367 6.000 6.067 0.000 12.067 4.000 7.000 0.000 11.000 51.967
25. Viktorie Jandová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová 6.000 8.067 0.000 14.067 5.000 8.167 0.000 13.167 6.000 5.667 0.000 11.667 6.000 6.933 0.000 12.933 51.834
26. Lucie Rebhonová 2008 TJ Pedagog Modřany Pavelková 6.000 8.133 0.000 14.133 5.500 8.867 0.000 14.367 3.500 6.333 0.000 9.833 5.000 7.733 0.000 12.733 51.066
27. Ela Mikolandová 2009 TJ Sokol Hradec Králové Wildová, Kubiasová 6.000 8.333 0.000 14.333 6.000 6.233 0.000 12.233 6.000 6.400 0.000 12.400 5.000 6.333 0.000 11.333 50.299
28. Lucie Petroušková 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 6.000 7.767 0.000 13.767 6.500 7.000 0.000 13.500 7.500 5.300 0.000 12.800 4.000 5.933 0.000 9.933 50.000
29. Adriana Kožená 2008 SK Hradčany Svobodová 5.000 7.500 0.000 12.500 4.000 6.367 0.000 10.367 4.500 6.900 0.000 11.400 3.000 6.900 0.000 9.900 44.167

zpět na detail závodu