Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál K. Parmy

 25.5.2019
 pořadatel: Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

VS0A+B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Harantová Agáta 2012 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 10.000 1.200 18.800 10.000 10.000 1.300 18.700 10.000 10.000 2.100 17.900 10.000 10.000 1.200 18.800 74.200
2. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 10.000 1.450 18.550 10.000 10.000 0.800 19.200 10.000 10.000 1.800 18.200 10.000 10.000 2.250 17.750 73.700
3. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 10.000 10.000 1.500 18.500 10.000 10.000 1.150 18.850 10.000 10.000 2.250 17.750 10.000 10.000 1.500 18.500 73.600
4. Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 2.200 17.800 10.000 10.000 1.350 18.650 10.000 10.000 1.900 18.100 10.000 10.000 2.550 17.450 72.000
5. Mertlová Sofie 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová 10.000 10.000 1.650 18.350 10.000 10.000 1.100 18.900 10.000 10.000 2.500 17.500 9.200 10.000 2.250 16.950 71.700
6. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 10.000 2.200 17.800 10.000 10.000 1.800 18.200 10.000 10.000 2.300 17.700 10.000 10.000 2.000 18.000 71.700
7. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková 10.000 10.000 1.650 18.350 10.000 10.000 1.550 18.450 10.000 10.000 2.600 17.400 10.000 10.000 2.600 17.400 71.600
8. Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Panošová,Sikora 10.000 10.000 2.300 17.700 10.000 10.000 1.250 18.750 10.000 10.000 3.000 17.000 10.000 10.000 1.950 18.050 71.500
9. Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi 10.000 10.000 1.800 18.200 10.000 10.000 1.900 18.100 10.000 10.000 1.900 18.100 9.600 10.000 3.000 16.600 71.000
10. Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kopecká,Panošová,Sikora 10.000 10.000 2.450 17.550 10.000 10.000 1.400 18.600 10.000 10.000 3.050 16.950 10.000 10.000 2.400 17.600 70.700
11. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 10.000 10.000 1.900 18.100 10.000 10.000 2.150 17.850 10.000 10.000 3.100 16.900 10.000 10.000 2.350 17.650 70.500
12. Vencelová Gabriela 2010 KSG Litvínov R.Hochelova 10.000 10.000 1.750 18.250 10.000 10.000 2.300 17.700 10.000 10.000 2.400 17.600 10.000 10.000 4.050 15.950 69.500
13. Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 10.000 2.150 17.850 10.000 10.000 1.950 18.050 10.000 10.000 2.650 17.350 10.000 10.000 3.850 16.150 69.400
14. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová 10.000 10.000 1.750 18.250 10.000 10.000 2.150 17.850 10.000 10.000 3.200 16.800 9.600 10.000 3.300 16.300 69.200
15. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 10.000 10.000 1.600 18.400 10.000 10.000 1.900 18.100 10.000 10.000 3.700 16.300 10.000 10.000 3.600 16.400 69.200
16. Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 10.000 2.300 17.700 10.000 10.000 1.600 18.400 10.000 10.000 3.450 16.550 10.000 10.000 3.600 16.400 69.050
17. Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 10.000 3.750 16.250 10.000 10.000 2.250 17.750 10.000 10.000 3.350 16.650 10.000 10.000 2.300 17.700 68.350
18. Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E. 10.000 10.000 3.350 16.650 10.000 10.000 2.600 17.400 10.000 10.000 2.800 17.200 10.000 10.000 3.050 16.950 68.200
19. Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 10.000 3.700 16.300 10.000 10.000 2.000 18.000 10.000 10.000 2.800 17.200 10.000 10.000 4.050 15.950 67.450
20. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 10.000 10.000 2.100 17.900 10.000 10.000 1.900 18.100 9.000 10.000 3.500 15.500 8.800 10.000 3.900 14.900 66.400
21. Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák 10.000 10.000 2.700 17.300 10.000 10.000 2.650 17.350 10.000 10.000 3.950 16.050 9.600 10.000 4.550 15.050 65.750
22. Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 10.000 3.900 16.100 10.000 10.000 3.500 16.500 10.000 10.000 2.950 17.050 10.000 10.000 4.550 15.450 65.100
23. Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová 10.000 10.000 3.400 16.600 10.000 10.000 3.100 16.900 9.000 10.000 5.900 13.100 10.000 10.000 4.300 15.700 62.300

zpět na detail závodu