Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF

 11.5.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VS2A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.200 0.000 18.200 72.050
2. Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.250 0.000 17.250 72.000
3. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.200 0.000 18.200 71.850
4. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 7.650 0.000 17.650 71.800
5. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.450 0.000 19.450 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 7.200 0.000 17.200 71.650
6. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.700 0.000 16.700 71.400
6. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.400 0.000 17.400 9.400 8.200 0.000 17.600 10.000 7.500 0.000 17.500 71.400
8. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 7.500 0.000 17.500 71.300
9. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.250 0.000 17.250 71.150
10. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.900 0.000 16.900 70.850
11. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.350 0.000 17.350 70.700
12. Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.550 0.100 16.450 10.000 7.400 0.000 17.400 70.450
13. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.500 0.000 16.500 70.100
13. Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.600 0.000 16.600 70.100
15. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.650 0.000 16.650 69.850
15. Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 7.450 0.000 17.450 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 6.950 0.000 16.950 69.850
17. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.850 0.000 16.850 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.050 0.000 17.050 69.600
18. Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Morysková 10.000 8.550 0.000 18.550 8.500 7.350 0.000 15.850 10.000 8.350 0.100 18.250 10.000 6.750 0.000 16.750 69.400
18. Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 7.450 0.000 17.450 9.600 6.700 0.000 16.300 69.400
20. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 7.550 0.100 17.450 10.000 6.200 0.000 16.200 69.300
20. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 5.950 0.000 15.950 69.300
22. Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 4.950 0.000 14.950 10.000 7.250 0.000 17.250 69.150
23. Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 7.600 0.000 17.600 68.900
23. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 6.800 0.000 16.800 68.900
25. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 6.600 0.000 16.600 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.250 0.000 16.250 68.800
25. Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 9.300 0.000 19.300 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 7.500 0.000 17.500 9.600 6.000 0.000 15.600 68.800
27. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 7.700 0.000 17.700 9.600 6.500 0.000 16.100 68.550
28. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 5.800 0.000 15.800 68.450
29. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 4.700 0.000 14.700 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.650 0.000 17.650 68.450
30. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.750 0.000 16.750 9.500 6.500 0.000 16.000 10.000 7.200 0.000 17.200 68.400
31. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.200 0.000 16.200 68.350
32. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 5.850 0.100 15.750 10.000 7.100 0.000 17.100 68.250
33. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.150 0.000 16.150 68.050
34. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.150 0.000 18.150 9.000 6.000 0.000 15.000 10.000 5.700 0.000 15.700 68.000
35. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.100 0.000 17.100 9.600 5.700 0.000 15.300 67.900
35. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.000 0.000 17.000 9.400 6.450 0.000 15.850 67.900
37. Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková A, Konečný 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 6.300 0.000 16.300 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 6.450 0.000 16.450 67.800
38. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.000 0.000 16.000 67.700
39. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 6.500 0.100 16.400 10.000 6.050 0.000 16.050 67.450
40. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 7.950 0.100 17.850 10.000 5.700 0.000 15.700 67.300
41. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.350 0.000 16.350 67.150
42. Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 6.350 0.000 16.350 10.000 5.950 0.000 15.950 67.100
43. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 6.450 0.000 16.450 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 5.300 0.000 15.300 67.050
43. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 10.000 7.700 0.100 17.600 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 7.100 0.100 17.000 10.000 5.350 0.000 15.350 67.050
45. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 5.750 0.000 15.750 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 7.200 0.000 17.200 66.950
46. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 4.550 0.000 14.550 10.000 7.900 0.000 17.900 9.300 6.850 0.000 16.150 66.900
47. Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 5.200 0.000 15.200 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 6.100 0.000 16.100 66.600
48. Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 6.050 0.000 16.050 66.300
48. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.200 0.000 17.200 8.000 6.950 0.000 14.950 9.800 5.750 0.000 15.550 66.300
50. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 7.000 0.000 17.000 9.300 5.650 0.000 14.950 66.250
51. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 6.350 0.100 16.250 10.000 6.200 0.000 16.200 66.200
52. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.000 0.000 16.000 65.900
53. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 7.400 0.000 17.400 9.300 5.700 0.000 15.000 65.850
54. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.700 0.000 15.700 10.000 6.300 0.000 16.300 9.400 6.300 0.000 15.700 65.800
55. Stupková Mariana 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 5.400 0.000 15.400 10.000 6.150 0.000 16.150 9.600 5.300 0.000 14.900 65.150
56. Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 5.500 0.000 15.500 9.600 5.600 0.000 15.200 64.650
57. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 4.850 0.100 14.750 10.000 5.000 0.000 15.000 64.600
57. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 5.800 0.000 15.800 10.000 6.000 0.000 16.000 9.600 5.150 0.000 14.750 64.600
59. Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 5.600 0.000 15.600 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 4.600 0.000 14.600 64.350
60. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.250 0.000 16.250 8.000 5.300 0.000 13.300 10.000 6.750 0.000 16.750 64.300
61. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 5.150 0.000 15.150 10.000 4.700 0.000 14.700 10.000 5.750 0.000 15.750 64.250
62. Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A, Konečný 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.350 0.000 16.350 8.000 7.300 0.000 15.300 10.000 4.800 0.000 14.800 64.200
63. Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 5.300 0.000 15.300 10.000 6.800 0.000 16.800 9.600 5.050 0.000 14.650 64.150
64. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 4.600 0.000 14.600 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 6.000 0.000 16.000 64.100
65. Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.000 0.000 16.000 9.000 5.700 0.000 14.700 10.000 5.000 0.000 15.000 63.250
65. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 5.450 0.000 15.450 9.000 5.700 0.000 14.700 9.600 5.400 0.100 14.900 63.250
67. Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.650 0.000 16.650 9.000 5.100 0.000 14.100 9.600 5.050 0.000 14.650 62.900
68. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 4.300 0.000 14.300 9.400 5.550 0.100 14.850 10.000 5.500 0.000 15.500 62.650
69. Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.450 0.000 15.450 10.000 4.600 0.000 14.600 9.000 5.300 0.000 14.300 62.450
70. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 4.750 0.000 14.750 9.600 4.200 0.000 13.800 62.400
71. Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 4.950 0.000 14.950 10.000 4.000 0.000 14.000 9.600 5.450 0.000 15.050 62.250
72. Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany kolektiv trenérů 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 4.750 0.000 14.750 10.000 5.000 0.000 15.000 9.600 4.050 0.000 13.650 60.950
73. Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 5.900 0.000 15.900 9.000 5.550 0.000 14.550 9.600 3.400 1.000 12.000 59.850
74. Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 5.300 0.000 15.300 6.500 4.350 0.000 10.850 9.600 5.600 0.000 15.200 59.300

zpět na detail závodu