Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF

 11.5.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VS3A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 19.100 19.100 0.000 19.100 9.400 8.150 0.000 17.550 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 7.850 0.000 17.850 73.150
2. Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 18.900 18.950 0.000 18.925 8.100 8.200 0.000 16.300 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.400 0.000 17.400 70.825
3. Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 18.600 18.350 0.000 18.475 8.100 8.100 0.000 16.200 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 6.900 0.000 16.900 69.175
4. Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková 19.000 18.750 0.000 18.875 6.700 8.350 0.000 15.050 10.000 8.500 0.000 18.500 9.600 7.050 0.000 16.650 69.075
5. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 18.850 18.600 0.000 18.725 8.100 6.400 0.000 14.500 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 6.800 0.000 16.800 68.225
6. Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 18.900 19.200 0.000 19.050 5.300 7.450 0.000 12.750 10.000 7.900 0.000 17.900 10.000 7.200 0.000 17.200 66.900
7. Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 18.150 18.050 0.000 18.100 6.700 8.250 0.000 14.950 10.000 7.550 0.000 17.550 9.600 6.400 0.000 16.000 66.600
8. Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková 19.150 19.150 0.000 19.150 5.300 6.450 0.000 11.750 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.150 0.000 17.150 66.300
9. Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vlková 18.850 18.500 0.000 18.675 6.700 6.900 0.000 13.600 10.000 7.550 0.100 17.450 10.000 6.000 0.000 16.000 65.725
10. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 18.900 19.000 0.000 18.950 6.500 8.050 0.000 14.550 10.000 7.450 0.000 17.450 9.000 5.800 0.500 14.300 65.250
11. Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová 18.550 17.600 0.000 18.075 3.900 7.950 0.000 11.850 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 6.300 0.000 16.300 63.375
12. Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 18.900 18.600 0.000 18.750 6.700 7.350 0.000 14.050 8.700 7.250 0.300 15.650 8.300 6.600 0.000 14.900 63.350
13. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 18.400 18.100 0.000 18.250 5.200 8.050 0.000 13.250 10.000 5.450 0.000 15.450 9.600 5.800 0.000 15.400 62.350
14. Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru 17.950 17.800 0.000 17.875 6.700 6.800 0.000 13.500 10.000 5.300 0.300 15.000 9.400 6.550 0.000 15.950 62.325
15. Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková A, Konečný 18.400 17.550 0.000 17.975 6.500 5.400 0.000 11.900 10.000 6.100 0.100 16.000 9.600 6.200 0.000 15.800 61.675
16. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 17.950 18.250 0.000 18.100 6.500 5.550 0.000 12.050 10.000 6.600 0.000 16.600 9.600 5.150 0.000 14.750 61.500
17. Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 18.400 17.600 0.000 18.000 5.200 7.700 0.000 12.900 8.200 6.400 0.000 14.600 9.600 6.250 0.000 15.850 61.350
18. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 17.750 17.050 0.000 17.400 3.700 7.850 0.000 11.550 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 5.550 0.000 15.550 61.050
19. Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru 17.800 17.450 0.000 17.625 6.700 5.600 0.000 12.300 9.200 5.950 0.000 15.150 9.400 6.200 0.000 15.600 60.675
20. Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Vytisková 18.350 18.600 1.000 17.475 6.700 6.100 0.000 12.800 8.300 7.250 0.300 15.250 9.600 4.900 0.000 14.500 60.025
21. Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta 18.350 17.800 0.000 18.075 4.800 6.250 0.000 11.050 10.000 4.500 0.000 14.500 10.000 6.050 0.000 16.050 59.675
22. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 18.350 18.100 1.000 17.225 3.900 8.150 0.000 12.050 9.000 6.000 0.000 15.000 10.000 5.150 0.000 15.150 59.425
23. Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Rulfová 18.450 17.150 0.000 17.800 5.300 6.500 0.000 11.800 9.600 5.400 0.300 14.700 10.000 5.100 0.000 15.100 59.400
24. Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková 18.650 18.400 0.000 18.525 3.900 7.550 0.000 11.450 8.700 3.200 0.000 11.900 10.000 5.850 0.000 15.850 57.725
25. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 18.400 0.000 0.000 9.200 6.600 7.950 0.000 14.550 10.000 6.650 0.300 16.350 9.600 6.700 0.000 16.300 56.400
26. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková 17.950 17.050 0.000 17.500 5.300 5.300 0.000 10.600 10.000 4.200 0.000 14.200 9.600 4.050 0.000 13.650 55.950
27. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová 17.650 17.900 0.000 17.775 3.800 5.450 0.000 9.250 8.700 6.600 0.100 15.200 8.500 5.000 0.300 13.200 55.425
28. Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 18.050 17.500 0.000 17.775 2.500 5.000 3.000 4.500 10.000 5.350 0.000 15.350 9.600 5.600 0.000 15.200 52.825
29. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 18.000 0.000 0.000 9.000 3.800 6.050 0.000 9.850 8.700 6.450 0.000 15.150 7.500 5.550 0.000 13.050 47.050

zpět na detail závodu